WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Wyślij odpowiedź

Kod potwierdzający
Przepisz dokładnie kod z obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia, zero nie występuje.

Uśmieszki

:D:):(:o:shock::?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen:

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
Pełny widok

Przegląd tematu: easyJet uruchamia rezerwacje na lato

easyJet uruchamia rezerwacje na lato

sekisok Czw Wrz 15, 2011 4:31 pm

easyJet, największa brytyjska linia lotnicza, ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży biletów na lipiec i sierpień 2012. Klienci w całej Europie mogą zarezerwować ponad 110 000 niskokosztowych biletów do ponad 300 miejsc w całej Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce Północnej. Po tegorocznym zimnym lecie, turyści już dziś mogą zacząć planować wakacyjny odpoczynek w przyszły rok i zarezerwować bilety na loty pomiędzy 25 marca a 2 września.


„Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon. Uruchomienie sprzedaży biletów na okres wakacyjny 2012 pozwoli pasażerom na spokojne zaplanowanie podróży i rezerwację, która zabezpieczy przed wysokimi kosztami” – powiedział Paul Simmons, Dyrektor easyJet w Wielkiej Brytanii


Pasażerowie mogą kupować bilety na sezon wakacyjny do wszystkich miejsc, do których oferowane są połączenia easyJet, w tym również te realizowane z krakowskiego lotniska Balice. Każdy, kto zdecyduje się na wcześniejszą rezerwację, nie tylko zagwarantuje sobie możliwość swobodnego dobrania terminu urlopu, ale przede wszystkim niższą cenę.


Bilety można zarezerwować na stronie www.easyJet.com.