WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Wyślij odpowiedź

Kod potwierdzający
Przepisz dokładnie kod z obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia, zero nie występuje.

Uśmieszki

:D:):(:o:shock::?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen:

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
Pełny widok

Przegląd tematu: Promocja Neckermanna

Promocja Neckermanna

sekisok Czw Lut 23, 2012 3:41 pm

Urodzinowa promocja Neckermanna.
Biuro podróży świętuje 15 lat w Polsce.Neckermann hucznie świętuje 15 lat na rynku polskim. Z tej okazji biuro podroży przygotowało wiele niespodzianek dla klientów. Jubileusz rozpoczyna specjalna promocja, w której zakup wakacji dokonany od 23 do 26 lutego premiowany jest 500 zł lub 300 zł zniżką dla każdej wyjeżdżającej osoby. Obniżką zostały objęte wszystkie hotele z letniej oferty Neckermanna w wybranych terminach na 15 wakacyjnych kierunkach. Wśród nich znalazły się te najczęściej wybierane w tym roku przez klientów jak Turcja, Majorka, Wyspy Kanaryjskie czy wyspy greckie. Ilość miejsc w promocji jest ograniczona.

- 15 lat obecności na polskim rynku to doskonała okazja, aby wspólnie z naszymi klientami świętować sukces Neckermanna – mówi Rafał Buczak, dyrektor sprzedaży Neckermann Polska. - Mamy nadzieję, że dzięki naszej specjalnej urodzinowej promocji jeszcze więcej osób pozna naszą ofertę i będzie mogło cieszyć się wakacjami na południu Europy – dodaje.

Urodzinowa promocja Neckermanna to możliwość wyjazdu na wakacje w bardzo atrakcyjnej cenie. Co istotne łączy się ze wszystkimi aktualnymi bonifikatami, w tym ze zniżkami przy wcześniejszych rezerwacjach, które sięgają nawet 30%. Biuro podróży zapewnia również bezpłatnie gwarancję niezmiennej ceny. Tygodniowe wakacje na greckiej wyspie Korfu w 4-gwiazdkowym hotelu można spędzić już za kwotę 969 zł/os, natomiast na hiszpańskiej Majorce za 1362 zł/os. Za pobyt w wersji all inclusive w 4-gwiazdkowym obiekcie w Turcji zapłacimy niespełna 1338 zł/os.

Jubileusz Neckermanna to doskonała okazja na rodzinne wakacje w super cenie. Korzystając z promocji 2 dorosłych z dzieckiem zaoszczędzi 1500 zł a z dwójką dzieci nawet 2000 zł. W specjalnym katalogu „Rodzinne wakacje” klienci znajdą najlepsze ośrodki dostosowane do potrzeb rodzin, w tym uwielbiane przez dzieci Kluby Aktywnego Wypoczynku Happy Events z polskimi animatorami oraz Aquamanię, czyli obiekty z parkami wodnymi. Tygodniowe wakacje all inclusive w Turcji w 4-gwiazdkowym hotelu Eftalia Holiday Village z Auqamanią i Happy Events to koszt dla rodziny (2 dorosłych i dziecko) 3552 zł. Za te same świadczenia na Majorce w hotelu Condesa da la Bahia rodzina zapłaci 5458 zł.

Na czas promocji salony własne touroperatora będą otwarte przez cały weekend a godziny ich pracy zostały wydłużone. Dodatkowe informacje na temat promocji można uzyskać dzwoniąc pod numer infolinii 0 804 200 111, z tel. komórkowych pod numer 222 120 500 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.