WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Wyślij odpowiedź

Kod potwierdzający
Przepisz dokładnie kod z obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia, zero nie występuje.

Uśmieszki

:D:):(:o:shock::?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen:

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
Pełny widok

Przegląd tematu: The Wildest Night Party

The Wildest Night Party

donaldtusk Śro Sie 31, 2011 12:41 pm

Już 24 września odbędzie się niezwykła impreza The Wildest Night Party sponsorowana przez markę Desperados. W tę wyjątkową noc Desperados zaprosi uczestników wydarzenia do zaskakującego świata pełnego surrealizmu, iluzji i dzikich rytmów. Jedyną w swoim rodzaju imprezę występami rozkręcą m.in. Jack Beats oraz Art Color Ballet.

Na tę wyjątkową noc organizator The Wildest Night Party, zaplanował szereg atrakcji. Imprezę uświetni koncert brytyjskiej grupy tworzącej w stylu bassline house - Jack Beats. Artyści prezentują niezwykłe sety didżejskie na żywo, podczas których w zaskakujący sposób miksują najnowsze bassowe produkcje. Występ ten z pewnością jeszcze bardziej podkręci imprezową atmosferę The Wildest Night Party, a także będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów muzyki klubowej.

W tę niepowtarzalną noc pokaz swoich umiejętności tanecznych zaprezentuje grupa Art Color Ballet. Akrobatyczno-taneczny występ nasycony fluorescencyjnymi barwami, to niezwykła atrakcja dla miłośników sztuki współczesnej, a także zaskakujące show, które przeniesie uczestników imprezy do świata iluzji, magii i barw.

Gorące i dzikie rytmy imprezy zapewnią też DJ-e z najwyższej muzycznej półki:
• DJ BTR – którego ulubione gatunki muzyczne to hip-hop, dancehall, break, elektro i jungle,
• DJ Falcon – tworzący nieograniczone gatunkowo mieszanki wszystkiego, co najlepsze, z silnym akcentem na bujający funkowy groove,
• MK FEVER – serwujący kawałki w stylu drum'n'bass, jungle, 2step i garage,
• DJ SL – w którego setach można usłyszeć mieszankę stylów Baltimore club music, baile funk, electro, dubstep po new wave, klasyki lat 80’ i 90’, Miami bass.
• The Phantom – czerpiący inspiracje z atmosfery UK house, afrykańskiej muzyki klubowej oraz klasyków techno.

Zaskakującego świata marki będzie można doświadczyć również w niezwykłych strefach tematycznych, które zabiorą uczestników imprezy do dzikiego świata surrealizmu i fantazji. Na imprezowiczów czekają niespodzianki m.in. w Crazy Bathroom – strefie dzikich kąpieli w pianie, Caracas – gdzie będzie można poczuć klimat rodem z Ameryki Południowej czy Silent Disco – w której każdy może tańczyć w zupełnej ciszy, jedynie w rytm wybranej przez siebie muzyki płynącej ze słuchawek. Wydarzenie rozkręcą też dzikie postacie z mrocznego świata, pełnego faunów, karłów, pięknych tancerek i tajemniczych przewodniczek.

W tym roku The Wildest Night Party . przez markę Desperados odbędzie się w Łodzi w kompleksie zabytkowych fabryk – Posiadło Księży Młyn. Już 24 września podczas jednej nocy w opuszczone mury XIX-wiecznych zakładów zostanie ponownie tchnięte życie.

Aby stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia i przeżyć najbardziej dziką noc w swoim życiu, wystarczy wziąć udział w konkursach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zaproszenia na niezwykłą imprezę można zdobyć, odwiedzając stronę http://www.Desperadosbeer.pl lub fanpage Desperadosa na portalu Facebook.com/DesperadosPL i uczestnicząc w odbywających się tam konkursach. Konkursy te potrwają od 3 sierpnia do 2 września br.