WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Wyślij odpowiedź

Kod potwierdzający
Przepisz dokładnie kod z obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia, zero nie występuje.

Uśmieszki

:D:):(:o:shock::?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen:

BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
Pełny widok

Przegląd tematu: Gdańsk w CNN

Gdańsk w CNN

donaldtusk Śro Wrz 07, 2011 10:36 pm

W najbliższym tygodniu do Gdańska zawita ekipa międzynarodowej telewizji informacyjnej CNN International. Przez 2 dni w godz. 18.00-19.00 wieczorem reporterzy CNN będą nadawać swój program na żywo z Gdańska. We wtorek 13 września odwiedzą PGE Arenę i porozmawiają z Prezydentem Andrzejem Bojanowskim o EURO 2012, a w środę 14 września ekipa rozstawi się na Zielonym Moście. Reporterzy odwiedzają Polskę w ramach tygodniowego programu Eye on Poland, dzięki któremu widzowie na całym świecie będą mieli okazję przyjrzeć się Polsce.


Zbliżające się wielkimi krokami Euro 2012 i sześciomiesięczna prezydencja w Unii Europejskiej to wyjątkowy czas dla Polski. Z tej okazji od 12 do 20 września w programie z cyklu Eye on CNN International przybliży swoim widzom najważniejsze wydarzenia z Polski, poruszy tematy związane z ekonomią, biznesem, społeczeństwem oraz spotka się z ludźmi z pierwszych stron gazet. CNN będzie również śledzić przygotowania naszego kraju do jednego z największych sportowych wydarzeń na świecie – Euro 2012.Eye on Poland to kontynuacja podróży dookoła świata, podczas której widzowie CNN odwiedzili już Indie, Niemcy, Ukrainę oraz Gruzję. W programie reporterka stacji Fionnuala Sweeney zaprezentuje wywiady i materiały ukazujące jeden z najdynamiczniej rozwijających się krajów Europy – Polskę, w ważnym dla niej historycznym momencie. Dziennikarka przez cały tydzień będzie prowadzić wywiady z gośćmi oraz zaprezentuje reportaże, specjalne materiały i relacje na żywo.

Ekonomiczny korespondent stacji, Jim Boulden, przyjrzy się polskim przygotowaniom do Euro 2012. Dowie się, jak wyglądają plany organizatorów dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa podczas rozgrywek. Zajmie się polskimi strefami ekonomicznymi stworzonymi dla zachęcania do inwestowania w Polsce.