WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Aron

Potężna kara finansowa za hejt w sieci. Znana stylistka modowa przegrywa w sądzie z marką odzieżową

Aron Sob Wrz 24, 2022 8:00 am

W tytule hejt. W treści krytyka. Niedługo zakażą jakichkolwiek negatywnych ocen bo hejt
Awatar użytkownika
nick

Re: Potężna kara finansowa za hejt w sieci. Znana stylistka modowa przegrywa w sądzie z marką odzieżową

nick Sob Wrz 24, 2022 9:02 am

I bardzo dobrze, y**ne nieroby, atencjusze z pejsbuka, za uczciwą robotę się wezmą.
Awatar użytkownika
Drumz

Re: Potężna kara finansowa za hejt w sieci. Znana stylistka modowa przegrywa w sądzie z marką odzieżową

Drumz Sob Wrz 24, 2022 9:03 am

"Znana stylistka modowa" znana gdzie i z czego?
Awatar użytkownika
Brawo

Brawo Sob Wrz 24, 2022 10:09 am

Weszłam na profil tej pani niby-stylistki i to jest zwyczajna patoinfluencerka, aż dziwne, że poważne marki wchodzą z kimś takim we współpracę.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Sob Wrz 24, 2022 10:55 am

Znana? Pierwszy raz o niej słysze. Gdybym nie czytał ... to wogóle bym o niej nic nie wiedział.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Sob Wrz 24, 2022 12:08 pm

Przecież to nie o to poszło! Laurella pisała o tym, ze projektuje i produkuje ubrania w Polsce, a przy tej sukience wyszło na jaw, ze jednak nie i na to stylistka zwróciła uwagę. Sklep pousuwał informacje na ten temat od komentarza Domaradzkiej i bronil się przed dalsza krytyka. Swoją drogą stylistka ma cięty język, ale nie podoba mi się odwracanie kota ogonem. Laurella powinna ponieść odpowiedzialność za wprowadzanie w błąd konsumentów. Domaradzka słynie tez z afery metkowej Jessici Mercedes - tez jej wszyscy na początku bronili
Awatar użytkownika
Obserwatorka

Obserwatorka Sob Wrz 24, 2022 12:20 pm

Domaradzka odwraca kota ogonem że poszło o kraj produkcji. A Laurella w komentarzu pod wyrokiem tłumaczy o co pozwala Domaradzka. Przedewszystkim chodziło o zniesławienie Laury, wysmiewanie, hejt i memy z nią. A później o to hdzie uszyta była sukienka zielona. Laurella na profilu prywatnym ma zapisane relacje z ta sprawa. Nie poszło o kraj produkcji. To wogole inny temat.
Awatar użytkownika
Magfa

Magfa Sob Wrz 24, 2022 12:56 pm

Ale z treści pozwu właśnie to wynika - m.in. informacje o pochodzeniu produktów i krytykę samej marki, sukienki. Nie lubię Domaradzkiej ale Laurella sama tez odpowiada hejtem na hejt
Awatar użytkownika
Bdjjjjjjj

Bdjjjjjjj Sob Wrz 24, 2022 2:49 pm

Nie znam i nie słyszałam ani o jednej ani od eugiej pani
Awatar użytkownika
relax

relax Nie Wrz 25, 2022 2:21 pm

A ja nie znam ani tej marki modowej, ani influencerki i jestem szczęśliwy. Miłej niedzieli :)
Awatar użytkownika
Hejt

Hejt Nie Wrz 25, 2022 3:17 pm

Przecież ta Pani uprawiała prawdziwy hejt na tą Laurę. Śledziłam sprawę od początku, a wszystko Laura ma zapisane w relacjach, dodatkowo przezywała ją i wyśmiewała na każdym kroku.
Awatar użytkownika
Czapka Enerdżi

Czapka Enerdżi Nie Wrz 25, 2022 5:22 pm

Wszyscy którzy hejtują Marka Wirusa za wirusowanie Listy Przebojów powinni zostać skazani na słuchanie 24h/doba Lajonela Riczi!
Awatar użytkownika
Mucha

Mucha Nie Wrz 25, 2022 10:04 pm

ona znana jest tylko z hejtu i dobrze, ze jej sie dostalo. atencjuszka
Awatar użytkownika
ech

ech Sob Paź 08, 2022 2:51 pm

ciekawe jaki hejt, wytkniecie nieścisłości to hejt? q
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości