[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Powstanie kolejna edycja show „Big Brother”. Emisja jesienią w TVN7

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Michał

Re: Powstanie kolejna edycja show „Big Brother”. Emisja jesienią w TVN7

Michał Czw Cze 13, 2019 10:26 am

A dla mnie BB jest ok. Dobrze mieć w telewizji coś innego, odrywającego od standardów.
Awatar użytkownika
Nina

Nina Czw Cze 13, 2019 10:27 am

Powodzenia przy drugiej edycji. TVN 7 bardzo dobrze to przemyślała.
Awatar użytkownika
taparukuara

taparukuara Czw Cze 13, 2019 10:51 am

Po jasną........... robione są tak prostackie ,nędzne nić nie wnoszące programy skąd biorą takich ludzi -FUSZERKA
Awatar użytkownika
Andy

Andy Czw Cze 13, 2019 11:17 am

Koniec świata, patostriming w głównym nurcie..
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Czw Cze 13, 2019 11:38 am

Te nowe edycje nie zasługują na nazwę Big Brother. Obecnie to nudna i poprawna lewacka propaganda dla głupiej młodzieży. Niech zrobią jakiś dopisek żeby wiadomo było że to nie jest prawdziwy Big Brother. Tak jak chociażby w smartfonach. Np LG G3 i ulomny odpowiednik LG G3s.. To jest taki "Big Brother G3s"
Awatar użytkownika
xyz

xyz Czw Cze 13, 2019 12:10 pm

"iksiński" napisał(a): Szkoda pieniędzy - przy tych nakładach można było wyprodukować pół ramówki - patrz TTV ale zapewne obiekt, scenografia, technologia muszą się zamortyzować.

prawda, powinni zainwestować w ten kanal, dziadostwo się porobilo, ze hej!
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Czw Cze 13, 2019 1:07 pm

Ta decyzja to efekt błędnej interpretacji woli właściciela stacji. A ten powiedział wyraźnie: wpuścić ten program w kanał.

Ktoś nie zrozumiał o jaki kanał chodzi...
Awatar użytkownika
Kibic

Kibic Czw Cze 13, 2019 2:10 pm

A gdzie będzie casting. I jakie warunki trzeba spełnić
Awatar użytkownika
xpapa

xpapa Czw Cze 13, 2019 2:42 pm

Może to nie jest wyrafinowana rozrywka, ale pierwszy BB też nie był dla intelektualistów - wszyscy oglądali a nikt się nie przyznawał :)
Także rozumiem krytykę, ale buzz w internecie i wyniki mówią same przez siebie, udał im się ten szajs :D
Awatar użytkownika
glupota

glupota Czw Cze 13, 2019 3:02 pm

Czyli ogłupiania ludzi ciąg dalszy. A najlepsze jest to, że ludzie, którzy to oglądają uważają się za wykształconych i inteligentnych xd Taka sprzeczność.
Awatar użytkownika
Poldek

Poldek Czw Cze 13, 2019 3:28 pm

Nie ogladam, nie obejrze, ale ogladalnoscia na poziomie 10% w grupie komerycjnej w TVN7 jestem zaskoczony. Nie dziwi wiec kolejna edycja.
Awatar użytkownika
poPO

poPO Czw Cze 13, 2019 3:41 pm

Wykształceni, młodzi bogacze z wielkich miast też też muszą mieć jakiś program do oglądania.
Awatar użytkownika
Józef Piłsudzki

Józef Piłsudzki Czw Cze 13, 2019 4:24 pm

Kompromitacja TVN-u. Dalej brnie w tę rozrywkę dla ćwierćinteligentów. To jest tylko trochę lepsze od Warsaw Shore. Z drugiej strony - też kiepsko z tym narodem, że to było oglądane. Ja wolałem udawać że nic mi nie wiadomo o powrocie jakiegoś tam Bik Bradera.
Awatar użytkownika
Klarson

Klarson Czw Cze 13, 2019 4:27 pm

Ekstra! Jesień i zima nie będą takie straszne z kolejnym sezonem BB
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Czw Cze 13, 2019 4:28 pm

Kompromitacja TVN-u. Dalej brnie w tę rozrywkę dla ćwierćinteligentów. To jest tylko trochę lepsze od Warsaw Shore. Z drugiej strony, kiepsko z tym narodem, jeśli to miało przyzwoitą oglądalność. Ja wolałem udawać, że nic mi nie wiadomo o powrocie jakiegoś tam Bik Bradera.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości