[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Pracownicy Agory założyli związek zawodowy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jan

Re: Pracownicy Agory założyli związek zawodowy

Jan Wto Gru 13, 2011 11:55 am

Najwyzszy czas znow obrac wspolna droge, w koncu rozliczyc sie z kazdym wrogiem, najwyzszy czas znow przywrocic rownowage, wiesz? my nie jestesmy tu przez przypadek
Awatar użytkownika
małe be

małe be Wto Gru 13, 2011 12:05 pm

olek napisał(a):Zawiązek i tak nic nie poradzi na praktyki zatrudniania na umowach śmieciowych, wysługiwanie się studentami na stażach (bezpłatnych oczywiście) i ciche zwalnianie po kilka osób miesięcznie w różnych spółkach. Agora od lat nie jest przyjaznym miejscem pracy, ani też godziwie za pracę nie wynagradza. Dobrze mają się jedynie ludzie na najwyższych stanowiskach i tzw. włazidupy najczęściej nic nie robiący.

no właśnie. przecież Ci ze śmieciówkami i tak nie mogą zapisać się do związku...
Awatar użytkownika
lolek

lolek Wto Gru 13, 2011 12:15 pm

ale jaja. Zblizaja sie piekne czasy;]
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Gru 13, 2011 12:43 pm

Jak to? Tam są potrzebne związki zawodowe? Po co? Przecież im nie jest wszystko jedno. Ani szefom, ani pracownikom. Szefowie dbają o godziwe płace dla załogi, a załoga mogłaby pracować nawet za darmo. I z przekonaniem pisać teksty o rozstrzeliwujących Żydów zbrodniarzach z AK albo o ludziach honoru, broniących nas przed agresją Sowietów w 1981.
Awatar użytkownika
Nadddreeedaktoor

Nadddreeedaktoor Wto Gru 13, 2011 1:35 pm

Na czele tezo "związku" stanie nadddreeedaktor Adammmm :P
Awatar użytkownika
Rabin

Rabin Wto Gru 13, 2011 3:23 pm

Oni tam w tej aborze strasznie traktuja ludzi. Nie mowie o smiesznych pieniadzach. Ale mobbing, wykorzystwanie, lamanie podstawowych praw czlowieka, ublizanie i to firmuja Stasinski, Blumsztajny, Kurski i Michnik - Ci ktorzy siebie nazywaja obroncami moralnosci i slabszych. CO za obluda i hipokryzjia. I wy jeszcze macie czelnosc atakowac PiS. Wstydu nie macie. A sami ile zarabiacie? Ludzie nie maja za co zyc, a wy napychacie swoje kieszenie bimbalionami. Przynosicie wstyd i ujme nam ludziom o korzeniach zydowskich. Takim zachowaniem. Nie macie nic wspolnego z naszym domem Izraelem. Tak bowiem prawdziwi Zydzi sie nie zachowuja
Awatar użytkownika
asmedia

asmedia Wto Gru 13, 2011 3:29 pm

Dziwne, że tak późno, bo standardy w "Agorze" są beznadziejne. I dotyczy to kazdego aspektu działalności tego koncernu!
Awatar użytkownika
kkklll

kkklll Wto Gru 13, 2011 3:55 pm

nareszcie.
zastanawiam się, jak na to zareagują inwestorzy, o których dobro agora tak bardzo dba.
Awatar użytkownika
tkja

tkja Wto Gru 13, 2011 4:12 pm

W mediach ogólnie jest straszny syf i dzidowska kasa. Wywalili mnie na ryj kilka lat temu, bo miałem zbyt dobre wyniki, a stado leniwych redaktorów nie cierpiało konkurencji. Powiedziałem wówczas jedno: dziś wywalą mnie, jutro wezmą się za was. Sprawdziło się. Ja zmieniłem zawód co wyszło mi tylko na zdrowie. A Agora- Coż im ni jest wszystko jedno. Wywalali ludzi, grupowe wyloty. I taki ich będzie marny koniec
Awatar użytkownika
boga3k

boga3k Wto Gru 13, 2011 4:52 pm

Wreszcie! Agora płaciła słabo, a zarządzana była na takim poziomie, na jakim płaciła;) Zawsze śmieszył mnie rozdźwięk między tym co pisała GW, a tym, jak Agora traktowała zatrudnionych w niej ludzi. Związek nie jest lekarstwem na wszystko, ale czas najwyższy utrzeć nosa leniom i dyletantom z etosowym rodowodem wysługującym się tanią i, równie jak oni niekompetentną, siłą roboczą.
Awatar użytkownika
Egzorcysta ll

Egzorcysta ll Wto Gru 13, 2011 5:59 pm

Brawo, pięknie Michnikoidy gniją od środka, tyle się naszczekali na związki zawodowe, a teraaaaaz, właśnie u nich powstał i to nie o ulubionej lewej prowiniencji, tylko ta znienawidzona Solidarność tak stojąca w gardle ich ulubieńcom, 'ludziom honoru' Kiszczakowi, Jaruzelskiemu, itp....
(Mt.12)
Każde królestwo, wewnętrznie skłócone, pustoszeje. I żadne miasto ani dom, wewnętrznie
skłócony, nie ostoi się. Jeśli szatan wyrzuca szatana, to sam ze sobą jest skłócony, jakże się więc ostoi jego królestwo?
Daniela 2:(31) Ty, królu, miałeś widzenie: Oto olbrzymi posąg stał przed tobą; wielki był ów posąg, potężny
jego blask, a straszny jego wygląd. (32) Głowa tego
posągu była ze szczerego złota, jego pierś i jego
ramiona ze srebra, jego brzuch i jego biodra z miedzi,
(33) jego golenie z żelaza, jego nogi po części z żelaza,
po części z gliny. (34) Patrzyłeś, a wtem bez udziału rąk oderwał się od góry kamień, uderzył ten posąg w
nogi z żelaza i gliny, i skruszył je. (35) Wtedy rozsypało się w kawałki żelazo, glina, miedź, srebro i
złoto, i było to wszystko jak plewa na klepisku w lecie; i
rozniósł to wiatr, tak że nie było po nich śladu.
AMEN
Awatar użytkownika
Rola

Rola Wto Gru 13, 2011 6:13 pm

No ale w Agorze związek jest z tego co wiadomo w kontrze do naczelnego, a w Fakcie zbrojnym orężem tegoż
Awatar użytkownika
patryk

patryk Wto Gru 13, 2011 7:13 pm

Michnik pozatrudniał kumpli z podziemia, rozdał im akcje, dał pensje i tak sobie pracują chłopaki i dziewczyny przy kawie. A tyrają stażyści za przysłowiowe 5 złotych. Ale biznes się jeszcze kręci. Pytanie: Co będzie, kiedy urzędy państwowe zrezygnują z prenumeraty GW???
Awatar użytkownika
barak

barak Wto Gru 13, 2011 9:40 pm

W tej firmie panuje ogólna nędza. Zapytajcie tych co tam pracują (za wyjątkiem kadry kierowniczej)
Awatar użytkownika
utr

utr Wto Gru 13, 2011 10:04 pm

Jest nadzieja że będzie strajk i przestaną pisać...
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości