WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
???

Pracownicy Kauflandu i Lidla z dodatkiem za pracę w niedzielę

??? Śro Paź 06, 2021 7:30 pm

Skoro jest tak super to dlaczego w tych sklepach jest tak ogtomna rotacja pracowników?
Awatar użytkownika
Tomek

Re: Pracownicy Kauflandu i Lidla z dodatkiem za pracę w niedzielę

Tomek Śro Paź 06, 2021 7:35 pm

Pracowalem w holenderskim Lidlu. Nie dziwi mnie rotacja pracownikow. Traktuja ludzi gorzej niz smiecie.
Awatar użytkownika
Joanna

Joanna Śro Paź 06, 2021 8:13 pm

Pracowałam w Lidlu i bardzo sobie chwaliłam to miejsce, polecam każdemu. W Kauflandzie z tego co wiem trochę mniej płacą, ale też nie jest źle
Awatar użytkownika
poPO

poPO Śro Paź 06, 2021 8:46 pm

Zagonić pracowników do pracy w niedziele, hasłem > WIĘCEJ NA RADOŚĆ Z ŻYCIA < trąci nietaktem.
Awatar użytkownika
Bioly

Bioly Śro Paź 06, 2021 8:51 pm

No dziwne zeby nie dostawali niedziela jest dniem wolnym od pracy pracuja tylko te osoby ktore w UMOWIE o prace maja zapisany tryb pracy ciagly czterobrygadowy itp takze wszelkiego rodzaju uslugii gastronomii problem polega na tym ze czesto ludzie nie czytaja umow zanim je podpisza bo praca 5 dni w tygodniu to nie jest to samo co praca od poniedzialku do piatku
Awatar użytkownika
Pracownik lidla

Pracownik lidla Śro Paź 06, 2021 10:19 pm

Całe 2,80 na godzinę na rękę tego dodatku. Czyli ok 25 złotych. Pracujące wszystkie weekendy.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Śro Paź 06, 2021 11:30 pm

Polacy nie bądźcie głupi.W Niemczech w niedzielę pracownicy Lidla i Kauflandu nie pracują.
Awatar użytkownika
T1000

T1000 Śro Paź 06, 2021 11:42 pm

Weźcie sobie te niedzielne dodatki i oddajcie wolną niedziele
Awatar użytkownika
P

P Czw Paź 07, 2021 12:08 am

Co to znaczy "do" ? Ile jest netto do ręki za 8 godzin bez premii ? Bo ja mogę dać 1zł na start...i 10 000 w premiach, których nikt nie zobaczy ;)
Awatar użytkownika
Królik

Królik Czw Paź 07, 2021 7:31 am

Taaki dodatek 4 zł brutto za godzinę 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Porażka
Awatar użytkownika
aha

aha Czw Paź 07, 2021 10:20 am

"Pawel" napisał(a): Polacy nie bądźcie głupi.W Niemczech w niedzielę pracownicy Lidla i Kauflandu nie pracują.

Bo to biedne Niemcy, nie mają kasy, aby ją wydawać w weekendy. Ten czas spędzają w jakiś parkach czy chodząc po jakiś brzydkich Alpach. My, tutaj, mając tyle światowych brandów, gazociągi i rurociągi - stać nas na zakupy w niedzielę.
Awatar użytkownika
Ciasny Wiesiek

Ciasny Wiesiek Czw Paź 07, 2021 12:28 pm

A za te dodatki znowu zaplaca jak zwykle klienci,w jeszcze wyzszych cenach produktow . .
Awatar użytkownika
pracownik

pracownik Czw Paź 07, 2021 3:48 pm

4zl brutto za godzine w lidlu w niedziele czyli jakies 20 zl wiecej za caly dzien do wyplaty ;D no napewno pracownicy chca i sie beda bic o miejsce roboty w niedziele wazne ze lewactwo szczesliwe
Awatar użytkownika
CiemnyLud

CiemnyLud Czw Paź 07, 2021 4:13 pm

i cyk niedzielki obowiazkowe stawka 40 zl wiecej do wyplaty xD skislem ej pracownicy dyskontow jak wam sie podoba jak liberalowie walcza o wasze godne zycie xD ...skislem raz jeszcze ...aha...teraz albo sie zgadzacie albo sa juz ukraincy na miejsce
Awatar użytkownika
jatojaa

jatojaa Czw Paź 07, 2021 5:19 pm

"CiemnyLud" napisał(a): i cyk niedzielki obowiazkowe stawka 40 zl wiecej do wyplaty xD skislem ej pracownicy dyskontow jak wam sie podoba jak liberalowie walcza o wasze godne zycie xD ...skislem raz jeszcze ...aha...teraz albo sie zgadzacie albo sa juz ukraincy na miejsce

Ukraincy nie chcą pracować za takie pieniądze w takich warunkach. U kuzyna, na magazynie w Lidlu byli. Ledwie przez kilka miesięcy, a zarabiali więcej niż Polacy.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości