[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Pracownicy TVP apelują do Andrzeja Dudy o podpisanie rekompensaty abonamentowej. „Spółce grozi niewypłacalność”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Grażyna

Pracownicy TVP apelują do Andrzeja Dudy o podpisanie rekompensaty abonamentowej. „Spółce grozi niewypłacalność”

Grażyna Śro Mar 04, 2020 6:41 am

Kto ogląda niech płaci za prymitywną propagandę, disco polo i składa się na pensje pseudodziennikarzy typu Holecka, Olechowski czy Pereira
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: Pracownicy TVP apelują do Andrzeja Dudy o podpisanie rekompensaty abonamentowej. „Spółce grozi niewypłacalność”

rozbawiony socjalistami z piSSu Śro Mar 04, 2020 7:15 am

Dramat.
Prawdziwy dramat lewicowych związków apelujących do lewicowego Adriana o socjalistyczną dotację wsparci pseudoprawicowych narodowców dla realizacji konserwatywnej postrzeczywistości.
Awatar użytkownika
abc

Re: Pracownicy TVP apelują do Andrzeja Dudy o podpisanie rekompensaty abonamentowej. „Spółce grozi niewypłacalność”

abc Śro Mar 04, 2020 7:25 am

TVN powinna iść bardziej w komercję tym bardziej, że poziom konkurencji TVN i Polsatu jest żenujący, a nie prosić o dotację. Przy tym rynku reklamy można wyżyć z tego, ograniczając biurokrację i koszty stałe.
Awatar użytkownika
Ja nie wiem jak to skomentować.

Ja nie wiem jak to skomentować. Śro Mar 04, 2020 7:25 am

Moj pilot od TV dawno nie widział palca na przycisku "1" ani "2" ;)
----> Nawet środkowym palcem nie tykam ich.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Śro Mar 04, 2020 7:30 am

Mają reklamy, mają abonament, a marudzą i dodatkowo szantażują....
Awatar użytkownika
Grzes

Grzes Śro Mar 04, 2020 8:18 am

Jedynym słowem: cyrk
Awatar użytkownika
Seba

Seba Śro Mar 04, 2020 8:24 am

Czy spółka która ledwo koniec z końcem powinna inwestować w studia na pl Powstańców grube dziesiątki mln?
Z niemieckiego studia tageschau nadają 20 programów w ciągu dnia. Moderatorzy nie mają przypisanej godziny. Ustalane są grafiki i każdy prowadzi wszystko.
4 prowadzących główne wydanie to aż 7 dni pracy, jak z tego zrobić 160h miesiecznie?
Zgarniaja 40k PLN miesiecznie i jeszcze im mało skoro Ziemiec ma czas na RMF.
PS w Niemczech takiego bizancjum nie ma, kanały dostępne są całą dobę i przez internet.
TvP1 i 2 to przez cały dzień same polskie seriale, teleturnieje i informacje, w których non stop polityka.
Zero kultury, zero programów przyrodniczych, zero dobrego filmu wieczorem.
Sporo rzeczy już dawno na TVP3 powinno się znaleźć by wciągnąć ten kanał do 1 dziesiątki, by też na reklamach zarabiali a nie studnia bez dna
Awatar użytkownika
Alex

Alex Śro Mar 04, 2020 8:36 am

Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że dzisiaj Solidarność to największe pro-reżimowe komuchy? Prawa pracownicze? Nieważne! Prawa obywatelskie? Nieważne! Ważne klęczenie i Jedyna Partia!
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Śro Mar 04, 2020 8:39 am

a trochę niżej informacja, że TVP kupuje bowe meble za 350 tys zł...
Awatar użytkownika
Marta

Marta Śro Mar 04, 2020 8:40 am

O, to już nie będzie planu Arizona pomysły Bortkiewicza? A związkowe nieroby może wezmą się do roboty ze strażakiem Najmołą na czele? Nie wiem dlaczego, ale jak widzę tę roszczeniową menażerię, to mam mdłości.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Śro Mar 04, 2020 9:02 am

TVP z PR dostałi w 2 lata 2,5 mld juz.
Nowe studia informacjne 30 mln.
Odkupowanie praw do transmisji sportowych od Polsatu kolejne XX mln.
I można tak wymieniać i wymieniać.
Bez restrukturyzacji TV(P)R to tam nawet i 100 mld nie pomoże.
W tv publicznej chodzi o misję czy o rynek komercyjny, te 2 rzeczy się kłócą
SZKOŁA ÓCZY
TVP SERIAL DEZ INFOEMUJE
Awatar użytkownika
kurawirus

kurawirus Śro Mar 04, 2020 9:08 am

W TVP panuje kurawirus ale i tak ona umrze na raka pispropagandy .
Awatar użytkownika
A

A Śro Mar 04, 2020 9:12 am

No to gratuluję zarządzania firmą
Awatar użytkownika
Anna

Anna Śro Mar 04, 2020 9:19 am

Kiedyś żałowałam ludzi, którzy tracą prace teraz mam to w poważaniu . Jak 4 lata temu mnie wywalili bo nie byłam pokornym pieskiem nikt się nie martwił z czego będę żyć wiec OLEWAM KARMAAAAA
Awatar użytkownika
Gość54321

Gość54321 Śro Mar 04, 2020 9:28 am

Obniżyć wynagrodzenia zarządu, rady i dyrektorom.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości