[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Prawdziwa prezydent, pewna przyszłość” hasłem wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tom

„Prawdziwa prezydent, pewna przyszłość” hasłem wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

tom Pią Lut 14, 2020 2:49 pm

Naprawdę??????? :) :) :)
Awatar użytkownika
starydziad

Re: „Prawdziwa prezydent, pewna przyszłość” hasłem wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

starydziad Pią Lut 14, 2020 3:18 pm

A dlaczego nie: Prawdziwa Prezydenta ?
Awatar użytkownika
Krk

Re: „Prawdziwa prezydent, pewna przyszłość” hasłem wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Krk Pią Lut 14, 2020 3:31 pm

Naprawdę tęgie głowy wymyśliły takie hasło? Praw-dziwa Prezydent? Drugiej części hasła lepiej nie komentować, bo jak ktoś ne czuje się pewnie czytając przemówienia to jak może być pewny przyszłości?
Awatar użytkownika
Kameleon

Kameleon Pią Lut 14, 2020 4:10 pm

Hasło nietęgie to raz. Dwa Ogłoszenie hasła tak aby mało kto o nim wiedział, gdzieś w piatek wczesnym południem. Trzy zaś , konferencja na której przedstawiono hasło wyborcze odbyła się bez głównej zainteresowanej. Można na chwilę zakopać wszelki podziały i powiedzieć ... wszystko jest robione nie tak ...oni chyba nie chcą aby Kidawa wygrała.
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Lut 14, 2020 4:41 pm

"PiS nie powinien przekopywać Mierzei Wiślanej, bo jakby natura chciała, to by tam był przepływ". M.Kidawa-B. Wkrótce powie, żeby nie latać samolotem, bo gdyby natura chciała, to by dała nam skrzydła.
Awatar użytkownika
no no

no no Pią Lut 14, 2020 6:01 pm

ile botoksu zużyto ?
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pią Lut 14, 2020 6:23 pm

FALSZYWA PREZYDENT,NIEPEWNA PRZYSZLOSC.
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pią Lut 14, 2020 6:34 pm

Nie rozumiem tylko jaką historię to hasło niesie? Kandydatka pojedzie do powiatowego miasteczka i co??Co niby tym ludziom powie powie?
Ktoś prześmiewczo skomentował "dlaczego nie prawdziwa prezydenta" ale tu przynajmniej byłaby historia do sprzedania, jasny komunikat a tak.. Jakieś to takie drętwe, słabe, bezpłciowe. Ja na pewno w tych wyborach nie zagłosuję na zasadzie antypis. A jak PO chce mojego głosu, to niech się w końcu zepną i wezmą do roboty.Podobno po Schetynie mieliśmy nie być traktowani jak tępe antypisowskie gamonie, więc na razie cierpliwie czekam.
Awatar użytkownika
haha

haha Pią Lut 14, 2020 8:33 pm

Kichawa to może sobie POmarzyć o prezydenturze.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Lut 14, 2020 9:32 pm

Nawet jeśli zajmie 2. miejsce to i tak będzie najwyżej ze wszystkich kobiet ubiegających się o urząd głowy Państwa w historii naszego kraju.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Pią Lut 14, 2020 10:09 pm

hasło zilustrowane jakimś kolażem , z wklejoną twarzą pani MKB.
Awatar użytkownika
Miq

Miq Pią Lut 14, 2020 11:42 pm

Ależ ją podrasowali, ma z 20 lat mniej :) Nawet na plakatach oszukuje wyborców
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Lut 15, 2020 2:07 am

Faktycznie, na plakacie trochę przypomina Kidawę-Błońską.
Awatar użytkownika
Lecim

Lecim Sob Lut 15, 2020 11:34 am

To wyglada jak reklama linii lotniczych .
I pani Kidawa jako szefowa obsługi pokładowej. Jako nestorka wszystkich stewardes i stewardów .
Awatar użytkownika
mes que un club

mes que un club Sob Lut 15, 2020 1:25 pm

ani to kidawa ani błońska ...
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości