[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Prawdziwa prezydent, pewna przyszłość” hasłem wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Qbanczyk

Re: „Prawdziwa prezydent, pewna przyszłość” hasłem wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Qbanczyk Sob Lut 15, 2020 2:38 pm

Prawdziwa prezydent, jak już to przyszła prezydent. Pewna przeszłość na śmietniku czy w pracy do końca życia?
Awatar użytkownika
Jo

Re: „Prawdziwa prezydent, pewna przyszłość” hasłem wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Jo Nie Lut 16, 2020 12:52 am

"Lecim " napisał(a): To wyglada jak reklama linii lotniczych .
I pani Kidawa jako szefowa obsługi pokładowej. Jako nestorka wszystkich stewardes i stewardów .

Genialne podsumowanie. Ja dorzucę jeszcze pytanko gdzie produkowane są bluzy nawiązujące do kolorystyki plakatu, w które ubierają się sympatycy. Czy może "made in china" a bluza z poliester? Czy tych bluz wystarczy dla wszystkich sympatyków? Nie wiem dlatego pytam.
Awatar użytkownika
opop

opop Pon Lut 17, 2020 11:11 am

hahaahahahahaaahahahahahaaahha
Awatar użytkownika
trew

trew Pon Lut 17, 2020 11:15 am

"gość" napisał(a): "PiS nie powinien przekopywać Mierzei Wiślanej, bo jakby natura chciała, to by tam był przepływ". M.Kidawa-B. Wkrótce powie, żeby nie latać samolotem, bo gdyby natura chciała, to by dała nam skrzydła.
cóz pani aspirujaca na urzad ma siano w głowie to jest ten sam belkot co Kopacz niech poczyta o Kanale Panamskim i Sueskim
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości