WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
maktostaki

Re: Prawie 40 proc. osób na świecie unika wiadomości; część tłumaczy, że psują nastrój

maktostaki Czw Cze 16, 2022 9:26 pm

Cóż za genialne odkrycie! Wiadomości nie przedstawiają żadnych dobrych wiadomości. Świat w rzeczywistości jest lepszy; szczęśliwi ci nieskażeni Wadomościami. Wiem to na pewno po ponad 30 latach oglądania przeklętych telewizyjnych wiadomości
Awatar użytkownika
8x*

Re: Prawie 40 proc. osób na świecie unika wiadomości; część tłumaczy, że psują nastrój

8x* Czw Cze 16, 2022 10:09 pm

"Xx" napisał(a): Akurat wiadomości TVP należy polecić - tam zawsze wszystko jest w Polsce dobrze, w odróżnieniu od Faktów TVN , gdzie zawsze wszystko jest w Polsce źle.

Ja też polecam Wiadomości TVPiS zwłaszcza tym, którzy nie wierzą, że 80% Rosjan popiera Putina. Tam propaganda rządowa jest na podobnym poziomie co u nas, a niezależnych telewizji czy radia nie ma i u nas PiS chciałby zrobić to samo.
Awatar użytkownika
elte

elte Czw Cze 16, 2022 10:58 pm

Ja unikam „Faketów”.
Awatar użytkownika
Zadse

Zadse Pią Cze 17, 2022 1:06 am

Tylko WIADOMOŚCI. TUBE ZABETONOWANA NIECH OGLADAJA CZERWONI.
Awatar użytkownika
Grzegorz Węgorz

Grzegorz Węgorz Pią Cze 17, 2022 1:40 am

Ludzie zwyczajnie nie chcą słuchać o covidzie, Ukrainie, ekologii i LGBT.
Awatar użytkownika
podatnik

podatnik Pią Cze 17, 2022 6:33 am

"LGOM" napisał(a): Najwygodniej wsadzić łeb głęboko w piach i udawać, że mnie to nie dotyczy. Świetna strategia dopóki tzw rzeczywistość nie da nam kopa w de...

To nie uciekanie przed rzeczywistością. To raczej obrona przed zakłamanym/wykrzywionym obrazem rzeczywistości.
Awatar użytkownika
A fuj

A fuj Pią Cze 17, 2022 3:26 pm

Ludzie wiedzą że nie było żadnej pandemii i nie ma żadnej wojny i tyle
Awatar użytkownika
ktoś

ktoś Sob Cze 18, 2022 1:12 pm

Dlaczego na głównym foto są Wiadomości a nie np. kolaż Faktów, Wydarzeń i własnie Wiadomości, albo stockowe foto? Dlaczego wpływacie na opinię czytelników zdjęciem? Piszecie o tym, że fajnie być rzetelnym, ale sami troszkę ściemniacie.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości