WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gosc

Premium Mobile: wpływy wzrosły mocniej od kosztów, strata do 20,8 mln zł, kapitał od firm Solorza

Gosc Pon Gru 16, 2019 9:21 am

Gąszcz spółek wzajemnie powiązanych , tak naprawdę gdyby się temu przyjrzeć jako całości wnioski mogą być zaskakujące.
Awatar użytkownika
Jureczek

Re: Premium Mobile: wpływy wzrosły mocniej od kosztów, strata do 20,8 mln zł, kapitał od firm Solorza

Jureczek Pon Gru 16, 2019 12:32 pm

Gość. Powiesz coś więcej? :-)
Awatar użytkownika
Karlos29

Re: Premium Mobile: wpływy wzrosły mocniej od kosztów, strata do 20,8 mln zł, kapitał od firm Solorza

Karlos29 Pon Gru 16, 2019 1:05 pm

Gdyby nie Grupa CP, już dawno ta sieć wirtualna by padła. To idealny tańszy przyczółek dla tych, co nie chcą przepłacać w Plusie za abonament i w prepaidzie (a2mobile), a zasięg mają identyczny.
Awatar użytkownika
AW

AW Pon Gru 16, 2019 4:04 pm

Solorzu pomyśl bardziej nad 4K i dźwiękiem przestrzennym! I nie myśl o Huawei tylko o Samsungu jako dostawcy sprzętu do 5G!!!!
Awatar użytkownika
Grrrr

Grrrr Wto Gru 24, 2019 3:25 pm

Dlatego jestem w tej sieci, ze względu na niską cenę i ten sam zasięg co w Plusie
Awatar użytkownika
Viper

Viper Pon Gru 30, 2019 2:20 am

"Grrrr" napisał(a): Dlatego jestem w tej sieci, ze względu na niską cenę i ten sam zasięg co w Plusie
No, a2mobile ma dużo asów w rękawie, w tym pakiet społecznościowy, który moim zdaniem jest naprawdę dobry dla klienta.
Awatar użytkownika
kaful

kaful Pon Gru 30, 2019 3:09 pm

ja niezmiennie w A2 mobile od dawna. ceny zawsze na poziome plus najlepsze pakiety z internetem imo.
Awatar użytkownika
Kaczorowski

Kaczorowski Wto Gru 31, 2019 1:41 pm

"kaful" napisał(a): ja niezmiennie w A2 mobile od dawna. ceny zawsze na poziome plus najlepsze pakiety z internetem imo.
Internet najlepszy bo mało jest zużywane, jak korzystasz tylko z fb. To jest dobre, nie, to jest świetne. Konkurencja mogła by brać przykład
Awatar użytkownika
Tymon

Tymon Pon Sty 06, 2020 4:47 pm

Internet najlepszy bo mało jest zużywane, jak korzystasz tylko z fb. To jest dobre, nie, to jest świetne. Konkurencja mogła by brać przykład

A2 prosperuje, raczej poprzedni rok należał do udanych. Polepszyli tą sieć.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości