WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ewarystx
 

Prezes banku zwolniony po ataku na dziennikarzy podczas wywiadu

Ewarystx Wto Paź 12, 2021 4:32 am

Niech tylko dojdzie do jakiegoś wyczekiwa.nego przewrotu w Polsce, a zobaczycie, że wejdzie prawo którym polsc.y banksterzy będą siedzieć w w.ięzieniach za swoje osz.ustwa wobec m.in. frankowiczów, przedsiębiorców wmanewrowanych w opcje walutowe i wielu innych oszukanych klientów. Rzesze klientów tylko czekają na ten moment. Na razie j.aja mają tylko na Islandii, tam banksterka już swoje odsiedz.iała i siedzi z podk.ulonym ogonem.
Awatar użytkownika
P
 

Re: Prezes banku zwolniony po ataku na dziennikarzy podczas wywiadu

P Wto Paź 12, 2021 2:09 pm

"Ewarystx" napisał(a): Niech tylko dojdzie do jakiegoś wyczekiwa.nego przewrotu w Polsce, a zobaczycie, że wejdzie prawo którym polsc.y banksterzy będą siedzieć w w.ięzieniach za swoje osz.ustwa wobec m.in. frankowiczów, przedsiębiorców wmanewrowanych w opcje walutowe i wielu innych oszukanych klientów. Rzesze klientów tylko czekają na ten moment. Na razie j.aja mają tylko na Islandii, tam banksterka już swoje odsiedz.iała i siedzi z podk.ulonym ogonem.

Frankowicze to była chciwość ludzi. Ok, niektórzy brali po 3-5 mieszkań etc. ale - jeśli ktoś wziął kredyt kiedy frank spada w okolice 2zł, prawie dwukrotnie mniej to zapytam na czystą logikę dlaczego miałby nie wrócić do poprzedniego poziomu 3,5-4zł ?!
Jak naiwnym trzeba by być żeby liczyć, że kurs obcej waluty będzie stał w miejscu i to kiedy notowane rekordowe spadki do złotówki ?!

Kolego rządziło SLD, PiS, PO, PO, PiS, PiS...i nic się bankowcom nie stało, a nawet masz bankowca jako premiera ;)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości