WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Mathew

Prezes Heliosa: Rynek kinowy odbuduje się do końca roku

Mathew Pon Maj 23, 2022 6:22 am

Przychód z biletów do przychodu z przekąsek ma się jak dwa do jednego. Natomiast, gdyby nie kina z przekąskami Agora utonęłaby wraz z Wyborczą i innymi działami. Ja zostałbym przy samych kinach. Reszta do zamknięcia, po co się męczyć na siłę.
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Prezes Heliosa: Rynek kinowy odbuduje się do końca roku

Marcin Pon Maj 23, 2022 7:03 am

Jakoś w to nie wierzę i te wyniki. Pandemia, kryzys, ludzie kasy nie mają. Oferta filmowa coraz gorsza. Część blockbusterów trafia od razu na VOD, część po miesiącu od premiery kinowej. Bardziej niszowe produkcje często później niż na nośnikach zewnętrznych. Coraz większy odsetek ludzi będzie chodził do kina ze względu na kino a nie sam film, co siłą rzeczy będzie obniżać frekwencję. PR opublikowany chyba tylko po to, bo tonący brzytwy się chwyta.
Awatar użytkownika
dan_

dan_ Pon Maj 23, 2022 7:14 am

Bardzo mało filmów do obejrzenia, kiedyś chodziłem na 2 filmy tygodniowo i był wybór, a teraz raz na 2 tygodnie ciekawy tytuł. Filmy teraz po kilku miesiącach na platformach VOD.
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Pon Maj 23, 2022 8:01 am

Pan chyba box office nie ogląda. O odbudowie rynku kinowego w dawnej formie mowy nie ma.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Maj 23, 2022 9:06 am

Dream on:-)
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Pon Maj 23, 2022 9:11 am

Jesienią wróci covid...
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Pon Maj 23, 2022 9:46 am

Czytałem ostatnio że "Polacy w obliczu inflacji i rosnących stóp procentowych najczęściej tną wydatki i mniej oszczędzają".
Awatar użytkownika
next level

next level Pon Maj 23, 2022 5:24 pm

nie był bym taki pewny jak nie covid a teraz kryzys i jeszcze małpia ospa.więc różnie może bywać.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość