WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dim

Prezes ICP Group: winni upadłości spółki są byli pracownicy, którzy odeszli z klientami

dim Pon Lip 22, 2019 7:37 am

zdrowej firmy masowo nie opuszczają pracownicy
Awatar użytkownika
paff

Re: Prezes ICP Group: winni upadłości spółki są byli pracownicy, którzy odeszli z klientami

paff Pon Lip 22, 2019 8:14 am

Jak się stawia na korporacyjny rozwój to dobrze się to nigdy nie kończy.
Awatar użytkownika
Artur

Re: Prezes ICP Group: winni upadłości spółki są byli pracownicy, którzy odeszli z klientami

Artur Pon Lip 22, 2019 8:56 am

Ludzie nie odchodzą od firmy. Ludzie odchodzą od szefów.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Lip 22, 2019 9:42 am

Co za bzdury - niech powinformuje również prokuraturę ze jego klienci odeszli i zainicjowali współpracę z jego pracownikami. Nic dziwnego ze upadli, jakbym miła takiego toksycznego szefa tez bym wypisała się z klubu ICP... masakra co za typ 😂😂😂
Awatar użytkownika
Gdańsk

Gdańsk Pon Lip 22, 2019 9:54 am

W Niemczech za takie podkradanie klientów płaci się gigantyczne kary. Jeśli to prawda, mam nadzieję na precedensowy wyrok również w Polsce.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Pon Lip 22, 2019 10:05 am

Prezes Michniewicz jest sam sobie winien. Zatrudnial korpo idiotow a ludzi którzy przynosili biznes i mu pieniądze traktował słabo i słabo opłacal więc nic dziwnego że wszyscy odeszli i założyli swoje firmy. Firma była nieudolnie zarządzana i nie miała szacunku do pracowników. Sama tam pracowałam i wiem jak to wyglądało. Niech się Pan obudzi i nie oczernia innych!!
Awatar użytkownika
df

df Pon Lip 22, 2019 11:02 am

Klasyka Januszy biznesu. Jak coś nie idzie to winni tylko pracownicy. Gdyby firma była w porządku to nikt by nie odszedł, a pracownicy by walczyli o przetrwanie.
Awatar użytkownika
mm

mm Pon Lip 22, 2019 12:24 pm

Panie prezesie, ktoś tych ludzi zatrudnił. Sprawdził kompetencje, przeprowadził rozmowy i zaproponował pracę. Jeżeli osoba odpowiadająca za zatrudnianie nie radziła sobie z zadaniem to znaczy że szef który ją do do tego celu najął źle ocenił sytuację. Więc, jakby na to nie spojrzeć, odpowiedzialność leży po Pana stronie. To Pan decydował kogo zatrudnić, kogo zwolnić, kogo awansować a kogo nie. Jeżeli nie reagował Pan na niepokojące sygnały ( prześledziłam dzisiaj różne strony i wygląda że kłopoty zaczęły się ok 2017 r) to jest to tylko i wyłącznie Pana wina.
Awatar użytkownika
były pracownik

były pracownik Pon Lip 22, 2019 12:25 pm

A może zarząd powinien spojrzeć w lustro i zrobić rachunek sumienia, zanim zacznie oczerniać innych? Jeżeli chce się być szefem firmy, trzeba się w nią chociaż trochę zaangażować. Trzeba mieć na nią pomysł, trzeba umieć nią zarządzić.
Jeżeli wybrał drogę spędzania 3/4 roku na robieniu sobie zdjęć z różnych stron świata, zatrudnił wspomnianych ludzi z korporacji i oddał im zarządzanie firmą, to niech posypie głowę popiołem i odpowie sobie na pytanie czy strategia którą objął była właściwa.
Szukanie winnych chyba jest nie na miejscu Krzysztofie!
Awatar użytkownika

Karma Pon Lip 22, 2019 12:40 pm

"Anna" napisał(a): Prezes Michniewicz jest sam sobie winien. Zatrudnial korpo idiotow a ludzi którzy przynosili biznes i mu pieniądze traktował słabo i słabo opłacal więc nic dziwnego że wszyscy odeszli i założyli swoje firmy. Firma była nieudolnie zarządzana i nie miała szacunku do pracowników. Sama tam pracowałam i wiem jak to wyglądało. Niech się Pan obudzi i nie oczernia innych!!

W punkt! Przecież klienci muszą z nim dzielić pieniędzmi jak chcą pracować z dobrymi ekspertami, a fakt, że szef nonstop ma w d*** firmę i niech się kręci jak jest dobrze to zupełnie nie jego odpowiedzialność. Dobrze, że jednak już nie ma tej pseudo agencji.
Awatar użytkownika
Pracownik

Pracownik Pon Lip 22, 2019 12:42 pm

Drodzy akcjonariusze i byli inwestorzy ICP - nie dajcie się nabrać na ten marketingowy bełkot, to jest kłamstwo i szukanie na siłę winnych.
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Pon Lip 22, 2019 1:05 pm

Zastosowano najsilniejsze antidotum na upadek firm = rebranding! Cały ten przypadek wejdzie do podręczników ekonomii.
Awatar użytkownika
mitoman

mitoman Pon Lip 22, 2019 1:37 pm

Hahaha tonący brzytwy się chwyta. Skończ Pan, wstydu oszczędź.
Awatar użytkownika
abb

abb Pon Lip 22, 2019 2:23 pm

Inne korporacje mające w nazwę Polska też opuszczają najlepisi ludzie. No bo przecież każdego można zastąpić. Oszem, tylko kto zastępuje dobrych fachowców. Gimbaza.
Awatar użytkownika
Była pracownica

Była pracownica Pon Lip 22, 2019 2:28 pm

Prezes Krzysztof Kris M. chyba jest mocno zestresowany swoim upadkiem... Właśnie kolejną gafę tym artykułem zalicza. Po takiej lekturze nikt poważny nie będzie chciał z nim robić biznesu. Zresztą na rynku i tak już jest spalony. O braku kompetencji tego pana świadczy fakt, że na początku roku ICP robiło rebranding a wszyscy widzieli fatalne wyniki finansowe... Korpo-spadochroniarki zamiast sprzedawać i pracować, dobrze się bawiły za dobrą kasę - przecież co wieczór alkoholowa impreza odbywała się w biurze. Wszyscy widzieli a prezes nie... Bo on też na wiecznej imprezie... tylko że w tropikach.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość