[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Prezes Polskiego Radia: Trójka otwiera się na młodych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kodym

Re: Prezes Polskiego Radia: Trójka otwiera się na młodych

kodym Pon Maj 03, 2021 3:22 pm

w ramach otwierania sie na mlodych, w kolko leci wolski i kabaret pod egida, co by dac im zarobic po znajomosci

puste gadanie, zniszczyli wszystko. dyzmy jedne.
Awatar użytkownika
357 love :-)

357 love :-) Pon Maj 03, 2021 3:26 pm

Właśnie słucham POLSKIEGO TOPu w radiu 357. Zaorałaś Trójkę i takie piękne wydarzenia. Cieszę się, że udało się im stworzyć nowe cudne radio. Poszliśmy za nimi i nic nie zachęci nas do powrotu na te zgliszcza po Trójce. Jesteś tępa i tego nie zrozumiesz ;-D
Awatar użytkownika
niepatriota

niepatriota Pon Maj 03, 2021 3:56 pm

Podobno Semka z Reszczyńskim poprowadzą powtórkę z rozrywki ;-)
Awatar użytkownika
ggg

ggg Pon Maj 03, 2021 4:03 pm

Jeszcze kilkanaście lat temu byłaby to tragedia.
Teraz dzięki możliwościom jakie daje internet jest to tylko farsa.
Trójki nie ma? Nie szkodzi. Jest 357!
Awatar użytkownika
wolo

wolo Pon Maj 03, 2021 5:53 pm

"BARNABA" napisał(a): Pani prezes może zaklinać rzeczywistość ile chce, właśnie słucham Radia 357 i do Topu wszech czasów nadeszło 90 000 kartek pocztowych z głosami, to wystarczy za komentarz

Z tego co wiem to nadeszło ponad 2 miliony kartek.
Awatar użytkownika
coś wiem

coś wiem Pon Maj 03, 2021 5:56 pm

"Tomasz Kloc" napisał(a): Jaka trujka. Już prawdziwych Cyganów już nie ma. TRÓJKA to 357 i Nowy Świat. I doczekam czasu kiedy będzie nie tylko w internecie.

Nie będzie. Radość w 357, że nie ma tam pani pasemkowej jest nieskończona :-)
Awatar użytkownika
dd

dd Pon Maj 03, 2021 5:59 pm

Te gadki o młodych to chyba tylko prezes łyknie. Naprawdę młodzi mają w głębokim poważaniu radio FM, a piękni czterdziestoletni, pięćdziesięcioletni, sześćdziesięcioletni słuchają właśnie Topu 357. Wiemy, bo słuchamy :)
Awatar użytkownika
anka

anka Pon Maj 03, 2021 6:00 pm

Ja tego nie ogarniam. Mikroskopijna w skali prawie 40-milionwego kraju garsteczka ludzi zagłosowała na Maanamy i inne Kulty. I teraz robi się z tego sprawę narodową, a emocje jak na grzybobraniu.
I naprawdę bez znaczenie które radio to robi. Chodzi mi o sam pomysł na to przedszkole dla wyrośniętych dzieci 50 i 60 plus.
Awatar użytkownika
lilas

lilas Pon Maj 03, 2021 6:02 pm

"anka" napisał(a): Ja tego nie ogarniam. Mikroskopijna w skali prawie 40-milionwego kraju garsteczka ludzi zagłosowała na Maanamy i inne Kulty. I teraz robi się z tego sprawę narodową, a emocje jak na grzybobraniu.
I naprawdę bez znaczenie które radio to robi. Chodzi mi o sam pomysł na to przedszkole dla wyrośniętych dzieci 50 i 60 plus.

No jest to trochę kabarecik. I wśród wykonawców liczydełko Bera :-))))))))))))))
Awatar użytkownika
Bond

Bond Pon Maj 03, 2021 6:04 pm

"lilas" napisał(a): liczydełko Bera )))))))))))))

hahahahahahahaha
Awatar użytkownika
T

T Pon Maj 03, 2021 6:05 pm

Sami sobie zawiąaliscie sznur, na, szyję. Słucham 357 jest rewelacja, 3 się skończyła na zawsze, a ta jakaś pani prezes ani nie wygląda dobrze ani nie potrafi pełnić funkcji...
Awatar użytkownika
Nik

Nik Pon Maj 03, 2021 6:37 pm

Schowaj się kobieto, powinni co dać kopa w d.... za rozwalenie radia
Patrzeć na ciebie nie można
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pon Maj 03, 2021 6:52 pm

Trójki już nie ma.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Pon Maj 03, 2021 7:11 pm

Kto jest młody wg Trujki ? Młody i głupi, zacofany, ograniczony ? Uff, jestem starsza...
Awatar użytkownika
Franka

Franka Pon Maj 03, 2021 8:33 pm

Pani prezes nigdy nie słuchała Trójki. Dlatego teraz są nadawane same podróbki bo oryginały zniszczyła.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 6 gości