WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jerzy

Prezes Radia Łódź odmawia pracownikom podwyżek. „Zostałem odarty z godności”

Jerzy Czw Gru 02, 2021 8:12 am

Prezes na te czasy ,a mówią ,że ławka pisu krótka -a oni nadal znajdują funkcjonariuszy.
Awatar użytkownika
XX

Re: Prezes Radia Łódź odmawia pracownikom podwyżek. „Zostałem odarty z godności”

XX Czw Gru 02, 2021 8:55 am

Zmieńcie pracę, weźcie kredyt. Emigracja to nie dramat. To szansa :D
Awatar użytkownika
Stefan

Re: Prezes Radia Łódź odmawia pracownikom podwyżek. „Zostałem odarty z godności”

Stefan Czw Gru 02, 2021 11:20 am

Kilka dni temu była gala 90-lecia Radia Łódź, na która nowe władze nie zaprosiły dziennikarzy tego radia. Skandal!
Awatar użytkownika
nick

nick Czw Gru 02, 2021 11:39 am

Czy ktos jeszcze słucha tego radia? Mam wrażenie, że ono funkcjonuje tylko dla siebie. Konflikty, strajki, afery ,zmiany zarządów, rad nadzorczych i programowych od wielu ,wielu lat. Grupa ludzi żyjących z publicznych środków . Jak już musi być ( ustawa) to wystarczy jeden pracownik zmnieniający płyty z muzyką całą dobę.
Awatar użytkownika
ziom

ziom Czw Gru 02, 2021 5:39 pm

podwyżki byłyby z tej gigantycznej dotacji budżetowej? czyli jako podatnicy musielibyśmy płacić jeszcze więcej na propagandę? z tych podwyższanych "RuskimŁadem podatków? to chyba jasne, że nie ma zgody suwerena.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Czw Gru 02, 2021 6:20 pm

"[Arkadiusz Paluszkiewicz] Wyjaśnił też, że ingerencja w komputer służbowy Małgorzaty Warzechy miała na celu zapewnienie ciągłości emisji w razie strajku.
Kłamczuszek, oj kłamczuszek. Chodziło o znalezienie haka. Gdyby chodziło o "zapewnienie ciągłości emisji", mógł skontrolować służbowy przecież komputer legalnie i jawnie, zgodnie z procedurami, jako pracodawca. Tymczasem wszystko odbyło się w wielkiej tajemnicy. Tylko że się rypło i tajemnica wyszła na jaw.
Awatar użytkownika
Pracownik

Pracownik Czw Gru 02, 2021 9:40 pm

Kilka dni temu była gala 90-lecia Radia Łódź, na która nowe władze nie zaprosiły dziennikarzy tego radia. Skandal!

Stefan2021-12-02 10:20101

Co za bzura!!!

Zaproszeni zostali wszyscy pracownicy i współpracownicy:
Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić wszystkich pracowników Rozgłośni na Koncert Jubileuszowy z okazji 90-lecia Radia Łódź, który rozpocznie się 26 listopada o godz.18.30 w Filharmonii Łódzkiej.

Osoby, które są zainteresowane udziałem w Gali, proszone są o kontakt z działem promocji pod adresem promocja@radiolodz.pl

z wyrazami szacunku

Arkadiusz Paluszkiewicz
Awatar użytkownika
muszkins

muszkins Pią Gru 03, 2021 6:59 pm

"Pracownik " napisał(a): Kilka dni temu była gala 90-lecia Radia Łódź, na która nowe władze nie zaprosiły dziennikarzy tego radia. Skandal!

Stefan2021-12-02 10:20101

Co za bzura!!!

Zaproszeni zostali wszyscy pracownicy i współpracownicy:
Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić wszystkich pracowników Rozgłośni na Koncert Jubileuszowy z okazji 90-lecia Radia Łódź, który rozpocznie się 26 listopada o godz.18.30 w Filharmonii Łódzkiej.

Osoby, które są zainteresowane udziałem w Gali, proszone są o kontakt z działem promocji pod adresem promocja@radiolodz.pl

z wyrazami szacunku

Arkadiusz Paluszkiewicz

Tak to każdy może napisać...
Awatar użytkownika
martaa

martaa Nie Gru 05, 2021 6:41 pm

Pycha kroczy przed upadkiem, pewnie to już będzie ostatni upadek w "karierze".
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości