WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Moka

Re: Prezes RDC: Ewa Wanat zwolniona za wpis o dzieciach Elbanowskich, a nie przez politykę

Moka Pon Wrz 14, 2015 11:43 pm

To chyba jakiś żart. Mi też się ten wpis nie podobał, ale żeby zwalniac z pracy?? Wywalać z radia osobę, która je na nowo stworzyła? RDC zwariowało, piękny strzał w stopę. Rozumiem, że Pani Kaczmarek boi się o swój stołek po wyborach, ale chyba i tak go dla Pani nie będzie. Teraz odejście ogłosił Mike Urbaniak. Ja już więcej RDC nie słucham.
Awatar użytkownika
SFX

Re: Ewa Wanat zwolniona z Polskiego Radia RDC za wpis na Facebooku

SFX Wto Wrz 15, 2015 2:47 am

Pani Prezes Zarządu RDC lubi zwalniać. Czasami potem przegrywa w sondzie i musi iść na ugodę za własną głupotę. Może w końcu, ktoś ją zwolni, np. za permanentną słuchalność w granicach1-1,5%
Awatar użytkownika
zibipi

zibipi Wto Wrz 15, 2015 8:28 am

Czas klakierów nadchodzi wielką falą! Ludzie pokroju Red.Ewy Wanat nie mają najmniejszych szans...Za chwilę będzie obowiązywać zakaz samodzielnego myślenia,wypowiedzi i działania. A funkcjonariuszy
spółek publicznych będzie można z daleka rozpoznać, bo będą mieli do czerepów zamontowane takie malutkie biało-czerwone kierunkowskazy wiatrowe, podobne do tych z lotnisk.W tym przypadku będzie chodziło jedynie o odpowiednie miękkie lądowanie...
Awatar użytkownika
Kulturalny

Kulturalny Wto Wrz 15, 2015 9:02 am

Ludzie nie rozumieją, że osoba publiczna, to osoba publiczna i nie wolno jej zachowywać się wulgarnie, po chamsku. I to są standardy europejskie i to się liczy, a nie że jakieś wybory, jakaś wolność słowa, czy przyczyny polityczne. Kultura Obywatele, kultura !
Awatar użytkownika
spa

spa Wto Wrz 15, 2015 9:02 am

"zibipi" napisał(a): Czas klakierów nadchodzi wielką falą!(...)

Masz na myśli klakierów rządowych pomysłów hołdujących prymitywnemu myśleniu rodziców w stylu "moje dziecko jest mądrzejsze - może iść wcześniej do szkoły, niż głupie dziecko sąsiada!"?
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Wto Wrz 15, 2015 9:04 am

Redaktor naczelny w publicznym radiu nie może obrażać ludzi, którym chce się coś wokół siebie zmieniać, którzy podejmują walkę w imię tego, w co wierzą. Wciąż daleko nam do społeczeństwa obywatelskiego i dyskredytowanie takiego obywatelskiego zaangażowania przez dziennikarza na takim stanowisku świadczy o jego braku wyobraźni i odpowiedzialności. Moim zdaniem nie było innego wyjścia, niż zwolnić Panią Wanat.
Awatar użytkownika
kolo

kolo Wto Wrz 15, 2015 10:37 am

Zwolnienie to przesada. Ale taka tolerancyjna dziennikarka, która broni praw gejów i lesbijek, żab przebiegających przez autostradę, niepełnosprawnych, słabej płci, i wszystkim dyskryminowanych, nagle rąbie z armaty w kierunku dzieci. Gdyby jakiś prawicowy dziennikarz powiedział coś takiego o dzieciach np. Ryśka Kalisza, sama pani Ewa zrobiłaby pięć audycji na temat chamstwa i drobnomieszczaństwa w mediach prawicowych. Słucham TOKu, słucham RDC, trochę szkoda, ale "nie rób drugiemu co tobie niemiłe..."
Wolność słowa nie oznacza wolności do upokarzania dzieci.
Awatar użytkownika
Do TR

Do TR Wto Wrz 15, 2015 11:03 am

"TR" napisał(a): niezupełnie " przed przyjściem Wanat było 1,5 potem spadło do 0,5 i znów wzrosło do 1,5

Niekoniecznie. Patrz dokładnie na wyniki. Wanat była szefem programu od maja 2013, ale od maja do września pracowała nad zmianami. W tym okkresie słuchalność spadała, ale Wanat nie wprowadzała zmian. Nowa ramówka wystartowała jesienią, zmienił się charakter radia, starzy słuchacze odeszli i przyszli nowi. Słuchalność poszła do góry.
Awatar użytkownika
miotełka

miotełka Wto Wrz 15, 2015 11:14 am

Jestem miotełka, idę po was. Mam swoich, więc nie patrzę na lizusów. Szu, szu, nasi na miejsce waszych.
Awatar użytkownika
LESZEK JAMPOLSKI

LESZEK JAMPOLSKI Wto Wrz 15, 2015 11:39 am

JOLKA STRZELIŁAŚ SOBIE W STOPĘ -
NIE ZAWSZE PODZIELAŁEM POGLĄDY P. Wanat ale to ona podniosła to radio z zapaści i marazmu programowego Wiedziałem że tak to się skończy - ale nie sądziłem że w tak głupi sposób.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Wto Wrz 15, 2015 12:10 pm

Niosl wilk razy klika,poniesli i wlika. Pani Prezes powinna sie Pani juz pakować , przyjdzie Pis i wyrowna wszytsko
Awatar użytkownika
Pollyanna

Pollyanna Wto Wrz 15, 2015 12:45 pm

Typowa dla mediów publicznych, a już myślałam, że coś się zmieniło, promocja pokornych (według dzisiejszej polszczyzny, bo nastąpiło odwrócenie znaczeń "niepokornych") miernot i niszczenie pracowników twórczych, ale nie służalczych.
Awatar użytkownika
moby dick

moby dick Wto Wrz 15, 2015 1:33 pm

"Do moby dick" napisał(a): Słuchalność RDC oscylowała wokół 0,5 proc. Obecnie ma 1,5 proc. #Kurtyna.
gdyby wyliczyć średnią to pewnie taka by była dla lat 2010- 2015. RDC nie stał się opiniotwórczym medium w żadnej dziedzinie , a szefa rozlicza się za wyniki, które no są słabe. Zresztą ja nie mam nic do pani Wanat mi się po prostu wydaje, że ten szum medialny ma przykryć trochę nieudolność w zarządzaniu radiem.
Awatar użytkownika
papor

Re: Prezes RDC: Ewa Wanat zwolniona za wpis o dzieciach Elbanowskich, a nie przez politykę

papor Wto Wrz 15, 2015 1:35 pm

Można było się tego spodziewac.... Tak to juz bywa na tego typu stanowiskach ehh...
Z powazaniem Papor
http://krakow-projekty.pl/
PROJEKTY DOMÓW KRAKÓW
Awatar użytkownika
osiol53

osiol53 Wto Wrz 15, 2015 5:56 pm

Skoro. radio to jest ostoja pluralizmu to dlaczego zwolniono praconika za wpis na prywatnym profilu. Nigdy nie czytalem bardziej idiotycznego tlumaczenia. Chyba ze zarzad stacji uwaza jej sluchaczy za idiotow
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości