[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Prezes ZUS kontratakuje. „Jesteśmy otwarci i prowadzimy dialog z organizacjami związkowymi”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Henryk

Prezes ZUS kontratakuje. „Jesteśmy otwarci i prowadzimy dialog z organizacjami związkowymi”

Henryk Pią Wrz 24, 2021 11:20 pm

Renta lub emerytura to 15, 8 proc jest bezdomnych a kto do tego doprowadził jak nie rząd i te partie rządzące, które nami rządzą razem wziąwszy z ZUSem prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Gertruda Uścińska razem wziąwszy Elżbietę Rafalską, co doprowadzili emerytów do takiej nędzy. Wziąwszy na przykład mnie gdzie pracowałem w Hucie na piecach gdzie temperatura na hali dochodziła od 50 do 56°C i tak pracowałem 20 lat. Gdzie na siłę mnie wysłano na rentę z zakazem całkowitej pracy nawet do sadu się odwołałem i nic nie pomogło i zostałem na recie gdzie obliczono mi średnią w 1990 roku 148% średniej krajowej? I było wszystko w porządku do moment gdzie prostak wszedł na prezydenta (Wałęsa) i zabrał mi 15% szkodliwego i 30% że nie miałem lat przepracowanych a to, że w warunkach ciężkich to się nie liczyło i że przez to poszedłem na rentę to się nie liczyło. I dziś mam zaledwie 1100 zł emerytury, bo ze nie miałem lat przepracowanych a czyja to wina ja na siłę się nie pchałem na rentę. ZUS ani sądy nie pomogły żebym mógł pracować nikt nie chciał mnie wysłuchać tylko renta i koniec na tym temacie. A powinienem dostać rentę taką, jaką mam i odszkodowanie dożywotnie jak ZUS stwierdził ze się do pracy nie nadawałem. Tylko, co ja mogę wymagać jedni by chcieli mieć rentę to ZUS nie daje a ci, co mogliby pracować to wysłali tak jak mnie na rentę. Cóż się dziwić mieszkam w takim państwie, że takie mamy rządy a winien tylko naród, bo oni są nie winni. Żebym niemiał rodziny i był bezdomny to dzisiaj byłbym wytykany o idzie lump bezdomny a z czyjej winy to się nikt nie zastanowi czyja to jest wina. Nie stać cię na opłaty to eksmisja a na pewno od nowego roku 2022 zwiększy się bezdomność jak koszty wszystkie idą w górę. Nie stać cię na opłatę to na ulice. A ja Polak powiem, że bardzo dobrze, bo za 500+ to by sprzedali własnych rodziców i biegiem by lecieli głosować, aby im tylko nie zabrano. A to, że wartość traci te, 500+ bo ceny w zawieruszonym tempie rosną to się nie zastanawiają. Niech tylko obserwują ceny paliwa to będą wiedzieć, jakie ceny będą na rynku.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość