WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pińćset lat nie było tak sprawnej prezydentury jak była moja

„Prince Charming” od 2 listopada w TTV. „Pierwsza polska produkcja prezentująca społeczność LGBT”

Pińćset lat nie było tak sprawnej prezydentury jak była moja Pon Paź 25, 2021 6:32 pm

To nie jest przypadek, że zajmuje się tym TVN !!!
Awatar użytkownika
Mordo Siuris

Re: „Prince Charming” od 2 listopada w TTV. „Pierwsza polska produkcja prezentująca społeczność LGBT”

Mordo Siuris Pon Paź 25, 2021 6:43 pm

"Pińćset lat nie było tak sprawnej prezydentury jak była moja" napisał(a): To nie jest przypadek, że zajmuje się tym TVN !!!

A kto się ma zajmować? Ciemnogród z TV Ojca Grzyba?
Awatar użytkownika
Tos

Re: „Prince Charming” od 2 listopada w TTV. „Pierwsza polska produkcja prezentująca społeczność LGBT”

Tos Pon Paź 25, 2021 6:45 pm

Oglądam na Player, super program!
Awatar użytkownika
Lolik

Lolik Pon Paź 25, 2021 6:48 pm

To już krucjata prawicowa śle skargi do KRRiT. Chyba jednak program nie cieszy się aż takim zachwytem więc ląduje w tv
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pon Paź 25, 2021 6:59 pm

Będę oglądać,miłych wrażeń po 22.30.Dzieci powinny spać głęboko.
Awatar użytkownika
Nestle

Nestle Pon Paź 25, 2021 7:03 pm

Mam nadzieje, że odbiorą koncesję TTV !!! już widzę te reklamy w przerwie skoków narciarskich na głównym TVN ...........
Awatar użytkownika
Nestle

Nestle Pon Paź 25, 2021 7:06 pm

TVN specjalnie prowokuje, piszę skargę do KRRiT!
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Paź 25, 2021 7:13 pm

Chyba jednak coś nie poszło. Jakby to była jakaś zagraniczna edycja to może by się to oglądało, albo jak księciem by był jakiś przystojny facet albo facet z zagranicy, a tak mamy co mamy...
Awatar użytkownika
Misio Rysio

Misio Rysio Pon Paź 25, 2021 7:15 pm

W ostatnim odcinku gościem honorowym będzie kurduplowaty kryptogej z Żoliborza
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Paź 25, 2021 7:40 pm

Mam duże obawy o to, ale zobaczymy.
Awatar użytkownika
Zenon Bombalina

Zenon Bombalina Pon Paź 25, 2021 7:55 pm

"Nestle" napisał(a): TVN specjalnie prowokuje, piszę skargę do KRRiT!

Najlepiej do Dyrekcji Generalnej Dzwonków Tramwajowych.
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Paź 25, 2021 8:06 pm

wreszcie w TV
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Paź 25, 2021 8:09 pm

"Zenon Bombalina" napisał(a):
"Nestle" napisał(a): TVN specjalnie prowokuje, piszę skargę do KRRiT!

Najlepiej do Dyrekcji Generalnej Dzwonków Tramwajowych.
Nic ci nie pomogą Geje nawet są w serialu Stulecie Winnych to nic złego to jest potrzebne w dzisiejszych czasach
Awatar użytkownika
Gir

Gir Pon Paź 25, 2021 8:11 pm

Momenty będą?
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pon Paź 25, 2021 8:48 pm

A niech sobie jest. Ja oglądał nie będę.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 71 gości