Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

Proama w pierwszej reklamie szuka agentów ubezpieczeniowych (wideo)

Rozpoczęła się kampania reklamowa wspierająca start na polskim rynku firmy ubezpieczeniowej Proama. Akcję - utrzymaną w konwencji rekrutacyjnej - przygotowała agencja Change Integrated i dom mediowy Mediacom.

Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące Reklamy

Post mefs » Śro Gru 28, 2011 5:55 pm

popatrzcie na mapę Polski w reklamie :D nie wiedziałem że Kalingrad leży w Polsce :D
mefs

Przeczytaj cały artykuł »

Re: Proama w pierwszej reklamie szuka agentów ubezpieczeniowych (wideo)

Post ipolisa.pl » Czw Gru 29, 2011 3:45 pm

Przyglądaliśmy się reklamie by porównać ją z innymi branżowymi ale nie udało nam się tego dostrzec. Faktycznie Proama wciągnęła Obwód kalingradzki do Polski. Może czeka nas jakaś ekspansja, albo Rosja zechce włączyć te ziemie dla tańszych OC (-:

My z niecierpliwością czekamy na taryfikatory Proamy, bo z tego co wiemy kierowcy znów będą mogli skorzystać.
ipolisa.pl

Post Anna » Czw Lut 16, 2012 2:21 am

Zna ktoś nazwisko aktora na zdjęciu Proamy?
Anna

Post hm » Śro Lut 22, 2012 8:57 pm

Firma jak firma, jeszcze jedna na rynku ubezpieczeń. Nie podoba mnie się reklama, stary dziad i młody nabytek - to cała brygada. Gdzie kobiety i mężczyźni dojrzali?? Może lepiej młody chłopak lub dziewczyna, a w brygadzie ludzie z doświadczeniem życiowym i zawodowym. Jaka reklama taka firma:):):)
hm

Post rafael debereyee » Wto Lut 28, 2012 9:37 pm

Anna napisał(a):Zna ktoś nazwisko aktora na zdjęciu Proamy?

po tygodniu znalazlem,jest to artur kocięcki,aktor:)
rafael debereyee

Post chomik » Pią Mar 02, 2012 12:22 am

Nie polecam. Oszuści od początki. Zawyżyli mi wartość auta przy dopłacie do polisy AC za szkodę a teraz mówią że nic się nie da zmienić. Zawarłem umowę tydzień temu i już dziękuje za ich usługi. NIE POLECAM
chomik

Post chomik » Pią Mar 02, 2012 12:25 am

Nie polecam. Oszuści od początki. Zawyżyli mi wartość auta przy dopłacie do polisy AC za szkodę a teraz mówią że nic się nie da zmienić. Zawarłem umowę tydzień temu i już dziękuje za ich usługi. NIE POLECAM
chomik

Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje miesiaca