WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Haha

Re: Problemy finansowe Halo.Radia. Rozgłośnia wzywa do wpłat

Haha Wto Mar 02, 2021 1:17 pm

Kwestia czasu. I jak Bysiek wyleci to znowu będzie czarna plansza, ze kasy nie ma to nie ma programu. Cyrk.
Awatar użytkownika
abukw

abukw Wto Mar 02, 2021 1:22 pm

biedna Michalina Kobla ona tam teraz robi chyba na trzy zmiany bo kierownictwo radia sobie nie radzi
Awatar użytkownika
Nowak

Nowak Wto Mar 02, 2021 1:30 pm

Kubuś sprzedaj swoją deskorolkę...
Awatar użytkownika
:)

:) Wto Mar 02, 2021 3:00 pm

Krzyżaniaka nie ma, Bokłażca nie ma, Szumlewicza nie ma - więcej nazwisk już mi się nawet nie chce wymieniać. Na kogo mam płacić? Na Rokosa? :D

Mam wrażenie, że on tam robi wyłącznie za kozła ofiarnego. Jak radio upadnie, Kuba będzie miał na kogo zwalić. ;)

Aha, od wielu miesięcy już nie słucham, więc spokojnie - nie przyczyniam się do upadku. :)
Awatar użytkownika
Słuchaczbyły

Słuchaczbyły Wto Mar 02, 2021 3:13 pm

...bo najpierw trzeba się nauczyć szacunku do słuchaczy, a potem tegoż oczekiwać. Wątły januszu biznesu. Wielki żal
Awatar użytkownika
tylko koni żal

tylko koni żal Wto Mar 02, 2021 3:42 pm

"abukw" napisał(a): biedna Michalina Kobla ona tam teraz robi chyba na trzy zmiany bo kierownictwo radia sobie nie radzi
teraz pracuje na trzy zmiany, a jak na nią przyjdzie pora, to się jej pozbędą bez żalu i szacunku jak Stefanika
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Wto Mar 02, 2021 3:46 pm

Za potraktowanie Gzyla w ten sposób ani grosza.
Awatar użytkownika
Trek

Trek Wto Mar 02, 2021 4:01 pm

Apel Wątłego chyba nie jest do mnie, bo wcześniej słuchałem radia jak byli fajni prowadzący, a dziś nawet za darmo ich nie chcę słuchać, tak że z mojej strony narka i bez żalu.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Wto Mar 02, 2021 4:06 pm

"swordfish" napisał(a): Nie wszystkie projekty radiowe przetrwają. Na razie szansę na przetrwanie ma RNŚ i 357, bo ma silne wsparcie ze strony Patronów. new.once i weszło.fm postawiło na reklamodawców, może też im się uda dalej trwać. RadioJazz.FM może wyżebrze dotację z funduszy Ministerstwa Kultury. RockSerwis.FM gra już 6 lat i na oparach trwa, nie ma rozbudowanego ego i parcia na szkło.

Z tym że RockSerwisowi wpłaty na Patronite rosną. Pomalutku, ale rosną.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Wto Mar 02, 2021 4:15 pm

"Ze co?" napisał(a): Jak to odkupić radio od Wątłego? A przepraszam - Wątły tam wsadził chociaż swoją zlotowke? Bo wydaje mi się ze ZApewne nie. Powinien odejść i znaleźć sobie robotę. Żabka, Biedra.... gdziekolwiek. Bo to prowadzenia radia to on się nie nadaje.

O to, to! Na radiowęźle w Biedronce! Tylko że tam chyba go nie wezmą...
Awatar użytkownika
Ereszkigal

Ereszkigal Wto Mar 02, 2021 4:30 pm

"Gal" napisał(a):
"Ze co?" napisał(a): Jak to odkupić radio od Wątłego? A przepraszam - Wątły tam wsadził chociaż swoją zlotowke? Bo wydaje mi się ze ZApewne nie. Powinien odejść i znaleźć sobie robotę. Żabka, Biedra.... gdziekolwiek. Bo to prowadzenia radia to on się nie nadaje.

Już sobie wyobrażam, jak wrzeszczy na klientów "to proszę tu nie przychodzić i nie kupować, nie potrzebujemy pani pieniędzy!"
Awatar użytkownika
rock

rock Wto Mar 02, 2021 6:04 pm

Klasa premium i Kuba Watły. Megalomania level hard.
Awatar użytkownika
rock

rock Wto Mar 02, 2021 6:11 pm

"Ereszkigal" napisał(a):
"Gal" napisał(a):

Już sobie wyobrażam, jak wrzeszczy na klientów "to proszę tu nie przychodzić i nie kupować, nie potrzebujemy pani pieniędzy!"

To za ładne słownictwo jak na KW. Bluzgi by szły niezłe, wszyscy w Biedrze równo by maszerowali :P
Awatar użytkownika
Ereszkigal

Ereszkigal Wto Mar 02, 2021 6:48 pm

"rock" napisał(a):
"Ereszkigal" napisał(a):
"Gal" napisał(a):

To za ładne słownictwo jak na KW. Bluzgi by szły niezłe, wszyscy w Biedrze równo by maszerowali
oj za ładne, wątły potrafi, jak się postara, gdy mu zależy, albo ma coś do ugrania, do tej pory się śmieję, jak czaruje prof. Pietrzyk-Zieniewicz, ona chyba za chińskiego boga by nie uwierzyła, jaki wujem potrafi być jej ulubiony pan redaktor
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Wto Mar 02, 2021 7:57 pm

Podajcie jeden, racjonalny powód, dla którego należy finansować ten Wątły biznes po tym wszystkim co team Kuba i Mariusz zrobili?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości