[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Problemy finansowe Halo.Radia. Rozgłośnia wzywa do wpłat

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wojtikarol

Re: Problemy finansowe Halo.Radia. Rozgłośnia wzywa do wpłat

wojtikarol Pią Mar 05, 2021 2:46 pm

Wątły jest w gruncie rzeczy jak Kurski: gadasz jak ja chcę lub wypier***sz. Przez pierwszy rok słuchacze byli jednocześnie słuchaczami biernymi, komentatorami na żywo (na czacie i telefonicznie) i inwestorami w medium, którego częścią się czuli. To się skończyło, gdy Wątły wrócił z wakacji na Fuerteventura (po sąsiedzku z ówczesnym ministrem Szumowskim). Stopniowo jasne stało się, że radio ma być zamknięte na krytykę, sugestie, komentarze w ramach działalności radia jak i tematów w nim poruszanych, że "Halo" jako część nazwy odnosi się do interakcji nie ze słuchaczem, tylko z gośćmi Wątłego i spółki, a czat dla pierwotnych "inwestorów" został zablokowany. Nagle Wątły przestał zapraszać słowami "do Waszego Halo.Radia". Wspierałem kwotą 26,66 (wtajemniczeni wiedzą dzięki komu) do listopada 2020 i na razie nie widzę powodu do powrotu.
Awatar użytkownika
iljicz

iljicz Pią Mar 05, 2021 4:29 pm

"Ereszkigal" napisał(a):
"Gal" napisał(a):
"Ze co?" napisał(a): Jak to odkupić radio od Wątłego? A przepraszam - Wątły tam wsadził chociaż swoją zlotowke? Bo wydaje mi się ze ZApewne nie. Powinien odejść i znaleźć sobie robotę. Żabka, Biedra.... gdziekolwiek. Bo to prowadzenia radia to on się nie nadaje.

O to, to! Na radiowęźle w Biedronce! Tylko że tam chyba go nie wezmą...
Już sobie wyobrażam, jak wrzeszczy na klientów "to proszę tu nie przychodzić i nie kupować, nie potrzebujemy pani pieniędzy!"

Syreny, nie zapominaj o wyjcach. Jakie to byloby piekne...
Awatar użytkownika
vendetta

vendetta Nie Kwi 11, 2021 6:01 pm

"To ja" napisał(a): Jesli czytasz moj komentarz za darmo, to przyczyniasz sie do mojego bankructwa.
Zrobic radio, zebrac od ludzi pieniadze. A gdzie wklad wlasny?

HAHAHAAHHHA dobre. you made my day.
Awatar użytkownika
venividivici

venividivici Nie Kwi 11, 2021 6:09 pm

"Lekarz" napisał(a):
"chili" napisał(a):
"rock" napisał(a): Klasa premium i Kuba Watły. Megalomania level hard.
gość całkiem odrealniony albo lepszy cwaniak
Lepszy cwaniak - nakręcony agresją facet wytatuowany jak Kaplica Sykstyńska przewalił już niejednego naiwniaka... Ma orzeczenie psychiatryczne, bierze leki, chodzi na terapię - w razie czego ma alibi na zgubione 300 tysięcy...

jakie orzeczeni? ty tak na serio?
Awatar użytkownika
józef_realista

józef_realista Sob Maj 15, 2021 10:15 pm

Halo. Radio reklamowało się jako bezstronne i krytyczne wobec wszystkich polityków. Jest to nieprawda. Większość audycji było wierną kopią TVN24, głównie walącą jak w bęben w PiS i Kościół. Aby mieć dużą liczbę sympatyków, trzeba poruszać tematy odnoszące się do realnych problemów życia codziennego, a nie promować wypociny chorej wyobraźni autorów. W przeciwnym razie Radio skończy jak "zero ograniczeń" itp. programy usiłujące naprawiać świat.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości