WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Melinda

Problemy z odbiorem naziemnej telewizji cyfrowej. Kłopoty z działaniem m.in. TVP1 i TVP Sport

Melinda Pią Gru 09, 2022 7:35 am

Oj ..tyle szamba wpompowali że aż poszły kable :( Smuteczek
Awatar użytkownika
Krotek

Re: Problemy z odbiorem naziemnej telewizji cyfrowej. Kłopoty z działaniem m.in. TVP1 i TVP Sport

Krotek Pią Gru 09, 2022 7:39 am

Nie stało nic nie oglądam TVP..
Awatar użytkownika
Seba

Re: Problemy z odbiorem naziemnej telewizji cyfrowej. Kłopoty z działaniem m.in. TVP1 i TVP Sport

Seba Pią Gru 09, 2022 7:45 am

Narzekanie na coś co miało być dawno wyłączone... tylko w PL
Awatar użytkownika
antena

antena Pią Gru 09, 2022 9:28 am

Ludzie przesadzają! Telewizory dobrych producentów w obu systemach nie mają opisanych problemów z odbiorem.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pią Gru 09, 2022 9:29 am

Po ostatnim refarmingu nie mam wogole sygnalu NTC z ok .60 km oddalonego nadajnika Iława/Kisielice.
Awatar użytkownika
oO

oO Pią Gru 09, 2022 11:03 am

U mnie w miejscowości Emitel postawił maszt doświetlający MUX3. W rezultacie ludziom odbiera TYLKO MUX3. Reszta MUXów jest w praktyce zagłuszana.
Awatar użytkownika
do oO

do oO Pią Gru 09, 2022 11:58 am

"oO" napisał(a): U mnie w miejscowości Emitel postawił maszt doświetlający MUX3. W rezultacie ludziom odbiera TYLKO MUX3. Reszta MUXów jest w praktyce zagłuszana.

Możesz wyjaśnić w której miejscowości odbierasz tylko MUX3 ?
Awatar użytkownika
A&G

A&G Pią Gru 09, 2022 12:22 pm

A liczyliśmy wszyscy na to, iż na Mundial przełączą kanały TVP do DVB-T2. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość.
Awatar użytkownika
Edytor

Edytor Pią Gru 09, 2022 1:42 pm

Większość tu piszących, powinna chwycić do swoich łapek SPP i SJP. Aż dziwne, że potraficie cokolwiek przeczytać.
Awatar użytkownika
Rumburak

Rumburak Pią Gru 09, 2022 1:47 pm

Ja korzystam z tunera DVB-T/T2, taniej chińskiej tandety, podłączonego do telewizora i nie mam problemu z odbiorem żadnego MUX-u.
Awatar użytkownika
Tobek

Tobek Pią Gru 09, 2022 3:00 pm

Precz TVP!
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pią Gru 09, 2022 3:09 pm

Odbieram z Iławy-Kisielic i nie ma problemu. Odległość ok. 60 km. Jest 29 programów - nie licząc plansz. Bliżej mam Chwaszczyno, ale mój blok tak stoi, że zasłania ten kierunek. Nie odbieram natomiast MUX-8, nawet z Kisielic.
Awatar użytkownika
F

F Pią Gru 09, 2022 3:46 pm

Jak powinien wyglądać polski ład w eterze jeśli chodzi o telewizję naziemną? 1. Przeniesienie TVP ABC, TVP Kultura i TVP Kobieta na mux 6. 2. Zamienienie systemu DVB-T na muxach 3 i 8 na DVB-T2. 3. Odebranie muxu 4 Polsatowi i 4. rozpisanie konkursu na wolne miejsca w muxach 1, 4, 5 i 8 (razem 20 nowych kanałów) z zastrzezeniem, że nie przypadną Polsatowi i TVN.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pią Gru 09, 2022 6:26 pm

Do F: z dopiskiem że TVP musi wszystkie swoje kanały nadawać naziemnie i jak się nie mieści w 2 MUXach to ma problem, żadnych nowych internetowych dla 3 osób na krzyż.
2 MUXy DVBT2 to ile kanałów HD?
Sygnał 4K nikomu do szczęścia nie potrzebny a jak chcą się bawić to na czas nadawania Sport podciągnąć z HD na 4K a pozostałym trochę uszczknąć na ten czas i nawet nie trzeba będzie nic przestrajac.
Czy ok 5-10 mln oglądających tv dziennie potrzebuje kanału za 20 baniek?
Takie np Wilno to ogląda tam pewnie 10 osób na krzyż z czego 7 to pracownicy.
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Pią Gru 09, 2022 7:25 pm

Wyłącz TVP blokuj TVP
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości