[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Problemy z transmisją meczu Euro 2016 w Polsat Sport 2 HD, powodem burza nad Warszawą

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mundi

Re: Problemy z transmisją meczu Euro 2016 w Polsat Sport 2 HD, powodem burza nad Warszawą

Mundi Nie Cze 26, 2016 11:52 pm

Kubalica powiadacie ... a to ten co rozłożył tvp sport, zapomniał jak Mś w Brazylii położył, expert się znalazł. to on zrobił z tvp sport kanał który powinien się nazywać sport archiwum :)
Awatar użytkownika
zs

Re: Problemy z transmisją meczu Euro 2016 w Polsat Sport 2 HD, powodem burza nad Warszawą

zs Pon Cze 27, 2016 12:20 am

ZDF pokazał transmisję ceremonii otwarcia MŚ 2014 w Brazylii :D
Na TVP gadające łby musiały się wygadać i niby mieli problemy techniczne !!!!! Ot, taka brutalna prawda.
Awatar użytkownika
Yopi

Yopi Pon Cze 27, 2016 12:49 am

Panowie taka jest prawda ze mozna od UEFY kupic swiatlowod bezposrednio z IBC z Paryza i wtedy burza Ci nie straszna ale coz POLSAT=smacznie = tanio
Awatar użytkownika
Felix

Felix Pon Cze 27, 2016 3:30 am

"Yopi" napisał(a): Panowie taka jest prawda ze mozna od UEFY kupic swiatlowod bezposrednio z IBC z Paryza i wtedy burza Ci nie straszna ale coz POLSAT=smacznie = tanio

ale ten światłowód idzie bezpośrednio do Moskwy, kiedyś miał odgałęzienie do PKW, ale to się już skończyło
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Cze 27, 2016 7:42 am

Skoro juz kazali płacić to powinni tak zawepnic transmisje żeby burza nie przeszkodziła. Istnieją światłowody!!! Ciekawe co by sie stało jak by finał był bez obrazu... Bo burza była
Awatar użytkownika
vv

vv Pon Cze 27, 2016 9:33 am

"Ja_2016" napisał(a): Przecież to nie ich wina, że była burza. Polsat News także miał problemy z konferencją polskiej reprezentacji która odbywała się w tym samym czasie. Ciągle rwało obraz i przerywali.

Na TVP Info była konferencja na żywo i nie było problemów.
Awatar użytkownika
bartko222

bartko222 Pon Cze 27, 2016 2:28 pm

Na ZDF wszystko było OK
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Cze 27, 2016 5:16 pm

No ja nie mogę. Do Polsatu jeszcze pretensje o pogodę się będzie mieć... To już jest szczyt. A jakoś mało kto raczy docenić, że komentarz mają dobry, że wysłali do Francji bardzo mocną ekipę realizacyjną, dzięki czemu ma się wrażenie, że kibice się nie mylą, śpiewając: Gramy u siebie... Sorry, ale tak dobrze jak Polsat jeszcze nikt nie pokazywał imprezy piłkarskiej. No i za mojego życia, odkąd pamiętam, to nasza reprezentacja piłkarska nie miała jeszcze takich wyników!
Awatar użytkownika
Do Janka

Do Janka Pon Cze 27, 2016 5:34 pm

Nie o pogodę, ale o bezmyślność związaną z usunięciem ZDF z listy już tak. Powinni sami zasugerować by przełączyć się na ZDF gdy transmisja się zerwała, no ale jak, skoro usunęli z listy? I tym samym jako abonent nc+ oglądałem mecz bez przeszkód i dodatkowych kosztów, a abonenci Cyfrowego Polsatu dołożyli 99 zł i jeszcze im transmisję zerwało.
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Cze 27, 2016 6:28 pm

"Yopi" napisał(a): Panowie taka jest prawda ze mozna od UEFY kupic swiatlowod bezposrednio z IBC z Paryza i wtedy burza Ci nie straszna ale coz POLSAT=smacznie = tanio

Nie trzeba żadnego światłowodu aż z Paryża - jak wskazała osoba, która jak widać zna się na transmisji burza jest zjawiskiem ograniczonym przestrzennie, zatem profesjonalny nadawca stosuje tzw backup przestrzenny, jak będą mistrzostwa w Brazylii to zaproponujesz też światłowód - nonsens ? Po prostu, przed zanikiem sygnału można się uchronić tylko najpierw trzeba wiedzieć jak się to robi, a jak się nie wie, to po prostu trzeba zapłacić pieniążki komuś kto wie co należy zrobić - dla mnie osobiście zanik na najważniejszej transmisji jest nie do przyjęcia , a to co świadczy o tej konkretnej technologii to sami sobie dopowiedzcie
Awatar użytkownika
Darek

Darek Wto Cze 28, 2016 3:36 pm

Jestem abonentem CP i za Euro nic nie płaciłem. Przynajmniej nic ponad to co za abonament. I żadnych problemów z transmisjami nie mam. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Frantic

Frantic Wto Cze 28, 2016 5:13 pm

Ja przedłużyłem umowę z CP i też mam dostęp do meczy, choć rzeczywiście drobne problemy były, ale można się wtedy było przełączyć na inne kanały. Warunki atmosferyczne to raczej nie wina polsatu.
Awatar użytkownika
zip

zip Śro Cze 29, 2016 8:42 am

Nie wiem jak jest w Europie ale Polskie platformy nie mają zapasowego uplinku na satelitę. Wszystko idzie z Warszawy, więc jak wisi burza to nic nie wychodzi. A wystarczyłoby 50-100 km od stolicy zrobić awaryjny zespół nadawczy. No ale po co wydawać kasę lepiej być znienawidzonym właścicielem mediów ale za to najbogatszym, albo ciągnąć zyski z ziemi polskiej do Francji. Zresztą oni tam w studio mieli i wizję i fonię a reszta niech się wali.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Śro Cze 29, 2016 12:30 pm

Praktycznie całe Euro do tej pory obejrzałem w CP (nie tylko na Polsat Sport 2 i 3), dla porównania też trochę w TVP i na niemieckich kanałach i twierdzę, że w robieniu transmisji sportowych Polsat to nr 1. Nie mamy prawa mieć kompleksów w stosunku do Niemców, którzy... korzystają z rozmów robionych przez Polsat. :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości