[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Prof. Andrzej Rzepliński: nie jesteśmy hołotą; wywiad ze mną dla "Dzienniku Gazecie Prawnej"" zmanipulowano

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Brawo Narodowcy

Prof. Andrzej Rzepliński: nie jesteśmy hołotą; wywiad ze mną dla "Dzienniku Gazecie Prawnej"" zmanipulowano

Brawo Narodowcy Sob Paź 31, 2020 9:01 am

..........
Awatar użytkownika
hhh

Re: Prof. Andrzej Rzepliński: nie jesteśmy hołotą; wywiad ze mną dla "Dzienniku Gazecie Prawnej" zmanipulowano

hhh Sob Paź 31, 2020 9:23 am

profesor w słusznym wieku, ale kręgosłup giętki...
Awatar użytkownika
Danielos

Re: Prof. Andrzej Rzepliński: nie jesteśmy hołotą; wywiad ze mną dla "Dzienniku Gazecie Prawnej" zmanipulowano

Danielos Sob Paź 31, 2020 9:39 am

Profesor powiedział co myśli, ale po tym jak spłynęła na niego fala krytyki gacie mu spadły. Cała prawda o tym środowisku fałsz i obłuda dno, dna
Awatar użytkownika
Golonka

Re: Były prezes TK: potestujący nie są hołotą; wywiad zmanipulowano. Mazurek: mam nagranie rozmowy

Golonka Sob Paź 31, 2020 10:06 am

Bo to jest hołota. Nie trzeba się nimi przejmować. Pochodzą, pochodzą i tyle. Szkoda tych ludzi, którzy poumierają tylko przez ta hołotę. Ani kroku w tył przed nimi
Awatar użytkownika
Shark

Re: Były prezes TK: potestujący nie są hołotą; wywiad zmanipulowano. Mazurek: mam nagranie rozmowy

Shark Sob Paź 31, 2020 10:51 am

Powiedział prawdę, niepotrzebnie się wycofuje. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
Przecież tak nazywają ich też politycy KO ale w cyniczny sposób wykorzystują.
Awatar użytkownika
Seiko

Seiko Sob Paź 31, 2020 11:16 am

A ci naiwni urządzali protesty w jego obronie hahahahahahahaha
Awatar użytkownika
Rzeplin Andrzejski

Rzeplin Andrzejski Sob Paź 31, 2020 11:22 am

Wojowanie z Mazurkiem się nie może dobrze skończyć, nie wiem co Rzepliński sobie myślał, jego słów nie da się ot tak wymazać.
Awatar użytkownika
Ewelina

Ewelina Sob Paź 31, 2020 11:26 am

A skąd pan, panie Mazurek wie, czy nie miał przypadkiem na myśli narodowców i kiboli, którzy tak właśnie się zachowują? Niech pan nie idzie śladami kolegi od wywiadów w RMFie, niejakiego Ziemca.
Awatar użytkownika
DrVictór

DrVictór Sob Paź 31, 2020 12:25 pm

Ciekawe, czy tak o wyznawcach Floyda czy Taylor by tak powiedział w twarz protestującym w Philadelphia?

Najlepsze jest to, że autoryzacja została i na tym chyba temat do ekspertyzy sądowej się kończy. ×D
Awatar użytkownika
Baz

Baz Sob Paź 31, 2020 1:47 pm

BLMy w Stanach klęczą przez chwilę na jedno kolano. A gdyby tak nasze pioruny....?
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Sob Paź 31, 2020 3:28 pm

Trzeba było nie robić szopki z wyrokiem TK w środku pandemii. Chyba tylko idioci się spodziewali, że nie będzie żadnej reakcji ludzi.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Paź 31, 2020 6:42 pm

"Ewelina" napisał(a): A skąd pan, panie Mazurek wie, czy nie miał przypadkiem na myśli narodowców i kiboli, którzy tak właśnie się zachowują? Niech pan nie idzie śladami kolegi od wywiadów w RMFie, niejakiego Ziemca.

Pan Mazurek wie, bo rozumie co się do niego mówi.
W przeciwieństwie do Ciebie.
Awatar użytkownika
Atlantans

Atlantans Sob Paź 31, 2020 7:07 pm

Mazurek nie rozumie, że w procesie autoryzacji zmienia się słowa i wtedy to, co nagrane, nie ma znaczenia, ma znaczenie to, co ustalono podczas autoryzacji.
Albo jest szmaciarzem i celowo nie dokonał zmiany, żeby na czyjś rozkaz uwalić Rzeplińskiego.

Tak czy inaczej, jako dziennikarz jest spalony.
Awatar użytkownika
a

a Sob Paź 31, 2020 7:11 pm

"Atlantans" napisał(a): Mazurek nie rozumie, że w procesie autoryzacji zmienia się słowa i wtedy to, co nagrane, nie ma znaczenia

Zwykle - geniuszu - autoryzacja jest na piśmie.
Awatar użytkownika
Baz

Baz Sob Paź 31, 2020 7:38 pm

"Atlantans" napisał(a): Mazurek nie rozumie, że w procesie autoryzacji zmienia się słowa i wtedy to, co nagrane, nie ma znaczenia, ma znaczenie to, co ustalono podczas autoryzacji.
Albo jest szmaciarzem i celowo nie dokonał zmiany, żeby na czyjś rozkaz uwalić Rzeplińskiego.

Tak czy inaczej, jako dziennikarz jest spalony.
:)))))))) On jest w piątce najlepszych w Polsce i tam pozostanie.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości