WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kari

Profi Credit reklamuje Pogotowie Gotówkowe

kari Czw Lis 04, 2010 10:36 am

Jeśli jesteście zainteresowani szybką i niewielką pożyczką to polecam Profi Credit. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, decyzja kredytowa jest przyznawana szybko bez zbędnych formalności i procedur, elastyczne terminy spłat pożyczek, możliwość przedterminowej spłaty i do tego bardzo miła i profesjonalna obsługa. W zeszłym roku zdecydowałam się na pożyczkę w tej firmie na kupno samochodu pomimo tylu złych opinii na temat tej firmy umieszczonych na Internecie. Jako jedyna firma udzieliła mi pożyczki bez żadnego problemu, mimo negatywnej historii w BIK. Bardzo uprzejmy doradca zaproponował mi takie raty na które było mnie stać, zrobił kilka kalkulacji i wybrał dla mnie najkorzystniejszą opcję. Po dostarczeniu i wypełnieniu stosownych dokumentów otrzymałam pożyczkę w krótkim czasie. Co do opłat i wysokości rat to faktycznie nie są one małe, ale trzeba się z tym liczyć biorąc pożyczkę w innej instytucji niż bank. Spłaciłam pożyczkę terminowo i w związku z tym nie miałam żadnych kłopotów z windykacją. Jeśli będę potrzebować znowu gotówki na pewno zwrócę się ponownie do Profi Credit
Awatar użytkownika
belton28

Re: Profi Credit reklamuje Pogotowie Gotówkowe

belton28 Czw Lis 25, 2010 7:33 pm

ludzie z daleka od tej firmy to złodzieje w białych rękawiczkach w czasie podpisywania umowy podpisujesz weksel jak tylko sie spoznisz z rata wpisuja dwa razy tyle co wziałes i tak z 3000 robi sie 6000 i niepatrza na to ze np.zostały dwie raty jezeli jestes pracownikiem nierób z ludzi balona powiedz cała prawde :twisted:
Awatar użytkownika
Katrin

Katrin Pią Sty 28, 2011 11:30 pm

Mam pytanie chciałam wziąsc pozyczke w proficredit i podpisałam wniosek ale po przeczytaniu panstwa opinij to jednak nie wezme tam pozyczki ale mam ptanie czy jak podpisałam wstepny wniosek a nie podpisałam jeszcze umowy i nie podpisze to czy jakies beda z tego konsekfencje??bardzo prosze o odpis
Awatar użytkownika
saerty

saerty Czw Mar 10, 2011 1:53 pm

profi credyt to jedno wielkie oszustwo.ludzie uwazajcie na tych oszustow.klamia juz na samym poczatku rozmowy.zlodzieje zajebani
Awatar użytkownika
gość 799

gość 799 Czw Mar 17, 2011 4:08 pm

Witam, z daleka od tej firmy, składasz wniosek na 4000 otrzymujesz 3800 oraz trzy lata rat po 319 zł jeszcze z poleceniem zapłaty ze swojego konta, jak ktoś potrafi liczyć to jeden rok spłacach pożyczkę, a dwa kolejne lata koszty. Wymagają jeszcze zaswiadczeń, zgody małżonka i sprawdzają jak w banku. Nie chcę robić reklamy, ale firma PROV................. przy 4000 pożyczki do domu tara tygodniowa przez rok to 136 zł, drogie ale nie przekracza 100 % kosztów, nie wymagają zgody małżonka itp. POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
bozka

bozka Śro Kwi 13, 2011 6:34 pm

uważajcie na nich, mam przez nich tyle kłopotów, sznurek na szyję
Awatar użytkownika
jaaaaaa

jaaaaaa Sob Lip 02, 2011 2:28 pm

bozka trzeba było płacić na czas i czytać umowę a nie teraz mieć pretensje jaki ten świat jest niesprawiedliwy, jak to się mówi głupich nie sieją;D
Awatar użytkownika
szalona 75

szalona 75 Pon Lip 25, 2011 10:47 am

Katrin napisał(a):Mam pytanie chciałam wziąsc pozyczke w proficredit i podpisałam wniosek ale po przeczytaniu panstwa opinij to jednak nie wezme tam pozyczki ale mam ptanie czy jak podpisałam wstepny wniosek a nie podpisałam jeszcze umowy i nie podpisze to czy jakies beda z tego konsekfencje??bardzo prosze o odpis
witam pania na pewno z tego tytulu nie ponosi pani odpowiedzialnosci .Najwazniesza jest umowa główna .Ale prosze pamiętac o tym że tam ten czas tesz sie liczy od wstepnej umowy .pozdrawiam doradca finansowy profit credit.
Awatar użytkownika
Nauczyciel j.p.

Nauczyciel j.p. Pon Sie 01, 2011 7:35 am

Po tym jak pracownik tej firmy wpisal sie na de mna i napisal UWAGA cytuje: "tesz".
Nie chce miec z takimi ludzmi nic do czynienia ;D Mam niskie mniemanie o takich ludziach.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Czw Sie 18, 2011 7:39 pm

Odradzam wszystkim kredyt w tej firmie..Kolega chciał wziąść 2000 zł..Cały kredyt wyliczyli mu 4400..Zwykłe naciąganie
Awatar użytkownika
krismax5

krismax5 Czw Wrz 22, 2011 2:43 pm

Rozmawiałem z ich przedstawicielem.Nieokrzesany ch.m.Dziwie się że ta Firma jeszcze funkcjonuje mając tak nieokrzesanych przedstawicieli.Zero wiedzy i zero komunikacji.Firma tylko dla desperatów!Przeczytałem również umowę.Katastrofa!!!To złodz..jstwo w świetle PRAWA.Ale cóż nie dziwię się że takie Firmy funkcjonują skoro NAJWIĘKSZYM ZŁODZ..JEM w Polsce jest Firma Państwowa pod nazwą ZUS.
Awatar użytkownika
Kate_Śląsk

Kate_Śląsk Wto Paź 25, 2011 12:39 pm

Mało brakowało,a bym sie tam wkopała. Podpisałam już umowę i nagle przejrzałam na oczy, odstąpiłam od niej
Na początku agent mówił o oprocentowaniu mniejszym niż w PKO i prowizji rzędu2-3%. Chcieli ode mnie mnóstwo dokumentów: zaświadczenie o zarobkach z zakładu pracy, wyrok z Sądu o rozwodzie (nie wystarczył akt małżeństwa z adnotacją).
Przy moim dochodzie netto 2200 i dodatkowym 1400 miesięcznie przyznali mi 2500 zł na 5 lat!!! a chciałam 10 000.
Jak policzyłam wszystko potem: koszty odsetek, prowizji i ubezpieczenia to wyszło tego prawie 5 tys zł plus 2500 pożyczki do spłaty, w sumie ponad 8 tys zł. Chyba ich pogięło!!! Lichwa po prostu, dobrze, że zrezygnowałam, nie będę pracować na naciągaczy. Ja mam więcej dochodu na m-c niż miałabym tej ich pożyczki.Napisałam agentowi maila co o tym sądzę, ale nie odpisał, bo wie, że mam rację.Z umowy pożyczki wynikało, że mi dają ponad 5000 tys,a na konto byłoby tylko 2500zł, złodziejstwo po prostu. Wpiepszą zdesperowanych ludzi w jeszcze większe kłopoty finansowe, więc unikajcie i z daleka od nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Emmi

Emmi Wto Paź 25, 2011 8:31 pm

:( Pracowałam w Proficredit za mniej niż zero/dosłownie/Mój samochód moja benzyna mój telefon jednym słowem wszystko moje.Proficredit nic pracownikom nie daje a wrecz przeciwnie jak klient nie spłaca rat to DF ma zabrane ze swojej prowizji za tzw recydywe więc można sobie policzyc jakie to sa marne grosze.Pracować za 39 zł.szok Można by wiele wymieniać ale szkoda nerwów.Sprawę skierowałam do sądu
Awatar użytkownika
Daga

Daga Śro Lis 16, 2011 3:06 pm

Witam prosiła bym o kontakt z "Emmi" jestem teraz w tej samej sytuacji , chciałabym się tylko dowiedzieć czy to ze podałaś ich do sadu coś pomogło? zwrócili Ci jakieś pieniądze? Da się w ogóle z nimi wygrać? :(
Awatar użytkownika
elcia

elcia Nie Lis 20, 2011 7:15 pm

Nauczyciel j.p. napisał(a):Po tym jak pracownik tej firmy wpisal sie na de mna i napisal UWAGA cytuje: "tesz".
Nie chce miec z takimi ludzmi nic do czynienia ;D Mam niskie mniemanie o takich ludziach.

P. nauczycielu j.p'' na de mną '' to też zgroza :oops:
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości