WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wiertarki

Prokurator bada warunki zatrudnienia Kamila Różalskiego w TVN. „Mam nadzieję, że postawione zostaną zarzuty”

Wiertarki Czw Paź 06, 2022 6:51 am

Wreszcie ktoś się odważył. Tylko co z tego, jak dla większości narybku TVN to szczyt marzeń. I te smutne uśmiechy z rana tych prezenterek serwisów w TVN24
Awatar użytkownika
Gie

Re: Prokurator bada warunki zatrudnienia Kamila Różalskiego w TVN. „Mam nadzieję, że postawione zostaną zarzuty”

Gie Czw Paź 06, 2022 7:22 am

Czym zajmuje się teraz pan Różalski? Bo gdybym był pracodawcą to bałbym się go zatrudniać że za kilka lat wytoczy mi jakiś proces.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Re: Prokurator bada warunki zatrudnienia Kamila Różalskiego w TVN. „Mam nadzieję, że postawione zostaną zarzuty”

Fan serialu "Komisarz Mama" Czw Paź 06, 2022 7:27 am

Jak byś miał coś na sumieniu to wtedy byś się bał. Uczciwy pracodawca by się nie bał. Proste.
Awatar użytkownika
Rysio

Rysio Czw Paź 06, 2022 8:18 am

"Gie" napisał(a): Czym zajmuje się teraz pan Różalski? Bo gdybym był pracodawcą to bałbym się go zatrudniać że za kilka lat wytoczy mi jakiś proces.
z tego co wiem to Kamil hoduje kozy.
Awatar użytkownika
Mórem za Tvn

Mórem za Tvn Czw Paź 06, 2022 8:29 am

To nie może być prawda! Nie w TVN.
Awatar użytkownika
seba

seba Czw Paź 06, 2022 9:06 am

zawsze się dziwie, że ludzie od razu tego nie zgłaszają tudzież nie zmieniają pracy, nikt ich tam na siłe przecież nie trzyma
Awatar użytkownika
Wer

Wer Czw Paź 06, 2022 9:22 am

Ponad pół miliarda zysku, 1,3 mld wypłaconej dywidendy, ale na ZUSie sku...le będą oszczędzać. Niestety sytuacja podobna i w innych stacjach. W TVP po słynnych przeniesieniach przed laty do zewnętrznej firmy też wiele osób nadal pracuje na śmieciówkach lub samozatrudnieniu.
Awatar użytkownika
Wujek Sam

Wujek Sam Czw Paź 06, 2022 9:49 am

Czysta hipokryzja. Tak pracuje cały rynek i p. Kamil dobrze o tym wie i wiedział. Ale trafił się bogaty amerykański koncern - to warto wyrwać parę złotych. Bo do roboty, to juz go raczej nikt nie weźmie.
Awatar użytkownika
Zan

Zan Czw Paź 06, 2022 10:09 am

Ale za to cała prawda całą dobę...
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Czw Paź 06, 2022 10:40 am

"Gie" napisał(a): Czym zajmuje się teraz pan Różalski? Bo gdybym był pracodawcą to bałbym się go zatrudniać że za kilka lat wytoczy mi jakiś proces.

Ale nie jesteś, cienkibolku.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Czw Paź 06, 2022 2:02 pm

Niestety, ale w TVN większość osób jest na śmieciówkach. Pranie mózgu i wmawianie, że nic lepszego nie znajdziecie, że TVN to eden i zaszczyt... Oby w końcu za to odpowiedzieli
Awatar użytkownika
Mik

Mik Czw Paź 06, 2022 2:18 pm

Wstajesz i łżesz 😀 TVN wreszcie ruszy na was lawina i poczujecie się jak wielu bohaterów waszych niby reportaży. Oskarżonych często bez powodu. Cebula nie stoi z operatorem pod domem Wejchertów albo innych Walterów? Sobieniowski? Morozowski? Nie biegają za nowymi prezesami z mikrofonem? Z tego co wiem w temacie Lisa świadkowie w prokuraturze już zeznają. Teraz czas na was propagatorzy jedynej słusznej myśli porządanej, którzy z obiektywizmem nie mieliście i nie macie nic wspólnego.
Awatar użytkownika
pożytek!

pożytek! Czw Paź 06, 2022 2:27 pm

Troliku, okop się OK :P Capi z daleka wazeliną :)
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Czw Paź 06, 2022 2:48 pm

Ciekawe jak się czuje Agata Adamek w stosunku do swoich kolegów operatorów ;) Przypomnę jej słynną rozmowę z Donaldem Tuskiem :)
Awatar użytkownika
friks

friks Czw Paź 06, 2022 3:15 pm

Obrzydliwy typ.
Do końca życia będzie trędowaty. nikt go nigdy nie zatrudni.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości