WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PL

Re: Prokuratura nie zajmie się nalepką „Strefa wolna od LGBT” w „Gazecie Polskiej”. „Brak znamion czynu zabronionego”

PL Pią Sie 23, 2019 9:29 pm

Chciałem kupić GP, żeby mieć taką naklejkę, ale niestety jak przyszedłem do sklepu to już wszystko się sprzedało...
Awatar użytkownika
Nati

Re: Prokuratura nie zajmie się nalepką „Strefa wolna od LGBT” w „Gazecie Polskiej”. „Brak znamion czynu zabronionego”

Nati Pią Sie 23, 2019 9:54 pm

Zesrało, nie sprzedało.
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Pią Sie 23, 2019 10:20 pm

Jest jeszcze sprawiedliwość w tym kraju. Katolików i księży można obrażać i przedstawiać jako zagrożenie, a tutaj taką nalepkę ktoś zgłosił do prokuratury. Cyrk po prostu.
Awatar użytkownika
Jak

Jak Pią Sie 23, 2019 11:12 pm

W sumie to nawet popieram. Niech rynek zweryfikuje.
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Rozbawiony Sob Sie 24, 2019 8:54 am

Jaka prokuratura? W Polsce od czterech lat nie ma prokuratury.
Awatar użytkownika
Justyna

Justyna Nie Sie 25, 2019 11:17 pm

A już w środę kolejna nalepka. Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak wygląda! Macie podobnie?
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Nie Sie 25, 2019 11:31 pm

A mu się nie udało kupić :(
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości