WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Protest przeciwko raportowi o „częściowej wolności” mediów w Polsce: „Dokument nieobiektywny”

prawnik Nie Lip 16, 2017 11:34 pm

Kobieta pisząc "we" ewidentnie utożsamia się z opozycją i KODem. Jak taki ktoś może być autorem jakiegokolwiek bezstronnego raportu? A w szczególności o wolności mediów?

Kuriozum.
Awatar użytkownika
gratki

Re: Protest przeciwko raportowi o „częściowej wolności” mediów w Polsce: „Dokument nieobiektywny”

gratki Pon Lip 17, 2017 7:08 am

lewico, gw, axel, tvn, trzeba zniszczyc partie rzadzacą!!!!! tak trzymac
Awatar użytkownika
hmmm

Re: Protest przeciwko raportowi o „częściowej wolności” mediów w Polsce: „Dokument nieobiektywny”

hmmm Pon Lip 17, 2017 7:25 am

cześciowa wolność bo lewica nie ma wpływów?
Awatar użytkownika
on

on Pon Lip 17, 2017 7:29 am

zagranica to lewica, niebardzo obchodzi ich dobro obywateli tylko zyski, profity. Przeciez nigdy zagraniczne media nie napisza nic pozytywnego na prawicowa konserwatywna partie.!!!!!!! nic mnie nie dziwi
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Lip 17, 2017 7:30 am

"on" napisał(a): zagranica to lewica, niebardzo obchodzi ich dobro obywateli tylko zyski, profity. Przeciez nigdy zagraniczne media nie napisza nic pozytywnego na prawicowa konserwatywna partie.!!!!!!! nic mnie nie dziwi

wow odkryłes Ameryke!!!! jako polak mieszkajacy w UK obchodzi mnie los UK czy własny interes????????
Awatar użytkownika
Link

Link Pon Lip 17, 2017 7:31 am

Łukaszenka i Putin też mają zastrzeżenia do raportu.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Lip 17, 2017 8:28 am

Nie chce mi się sprawdzać, czy Erdogan miał zastrzeżenia co do raportu odnośnie Turcji.
Awatar użytkownika
sdf

sdf Pon Lip 17, 2017 9:08 am

Wolność jest "częściowa" (co to za zwierz?), bo lewica nie ma całego tortu, jak wcześniej.
Awatar użytkownika
dede

dede Pon Lip 17, 2017 9:39 am

"prawnik" napisał(a): Kobieta pisząc "we" ewidentnie utożsamia się z opozycją i KODem. Jak taki ktoś może być autorem jakiegokolwiek bezstronnego raportu? A w szczególności o wolności mediów?

Kuriozum.

kuriozum i bezstronność można codziennie obserwować w tvp info
Awatar użytkownika
Jot

Jot Pon Lip 17, 2017 10:11 am

Gdy dziennikarz telewizji publicznej jest wysyłany na przymusowy urlop, a następnie informowany przez swoje kierownictwo o tym, że nie wiadomo , czy po powrocie będzie miał jeszcze pracę, a wszystko tylko dlatego, że zadał kilka niewygodnych pytań pani premier, to na pewno mamy media publiczne "wolne". Przykłady można mnożyć. Całe szczęście , że na razie są jeszcze takie media, które pokazują prawdę o tym co dzieje się w naszym kraju. Obawiam się tylko, że będą szykanowane przez rządzących. Zresztą widać to po nienawistnych komentarzach.
Awatar użytkownika
Pokażcie ile osób przyszło na protest Obywateli RP pod TVP

Pokażcie ile osób przyszło na protest Obywateli RP pod TVP Pon Lip 17, 2017 11:19 am

To jest dopiero obiektywna ocena sytuacji. A co do tej ogromnej manifestacji 4,5 tysiąca ludzi to takie niezmierzone tłumy?
Awatar użytkownika
mbbm

mbbm Pon Lip 17, 2017 11:45 am

Gdybyś oglądał/czytał wolne media, to byś zobaczył, że 4,5 tys. to smutny sen prezesa. Więcej było nie tylko w Warszawie ale i w Krakowie.
Awatar użytkownika
cromo

cromo Pon Lip 17, 2017 12:33 pm

A dlaczego artykul ilustruje zdjecie JK?
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Lip 17, 2017 12:36 pm

"cromo" napisał(a): A dlaczego artykul ilustruje zdjecie JK?

Bo to jest istota wokół której cały kosmos się kręci. Demiurg. Władca.
Awatar użytkownika
mój nick

mój nick Wto Lip 18, 2017 5:21 pm

"gratki" napisał(a): lewico, gw, axel, tvn, trzeba zniszczyc partie rzadzacą!!!!! tak trzymac

Tak! Posuwając się do nawet najpodlejszych metod! - cali wy...
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości