[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Protesty przeciwko aborcji na Mapach Google. Można sprawdzić terminy i lokalizacje

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pointer

Protesty przeciwko aborcji na Mapach Google. Można sprawdzić terminy i lokalizacje

Pointer Śro Paź 28, 2020 8:28 am

Drogie ... - proszę o poprawienie tytułu.
"Protesty przeciwko aborcji..." (w tytule) to nie to samo co "...protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego ograniczającego prawa kobiet do aborcji" (w dalszej treści).
Inną opcją jest powrót do podstawówki i mozolne zgłębianie elementarnej logiki wypowiedzi pisemnej.
Cheers!
Awatar użytkownika
szczepan

Re: Protesty przeciwko aborcji na Mapach Google. Można sprawdzić terminy i lokalizacje

szczepan Śro Paź 28, 2020 8:36 am

demokracja zapewnia wyrazanie swojego pogladu w roznych sprawach ale naruszanie powagi kosciola i mszy sw. jest nie do przyjecia.
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Re: Protesty przeciwko aborcji na Mapach Google. Można sprawdzić terminy i lokalizacje

Leon Zawodowiec Śro Paź 28, 2020 9:35 am

Czyli media jawnie zachęcają do protestów nie bacząc na konsekwencje zdrowotne ich uczestników?
Awatar użytkownika
odpowiadam tym co zbłądzili

odpowiadam tym co zbłądzili Śro Paź 28, 2020 11:05 am

"Leon Zawodowiec" napisał(a): Czyli media jawnie zachęcają do protestów nie bacząc na konsekwencje zdrowotne ich uczestników?

Sprytnie, ale wiesz co? Najbardziej zachęciła do protestów niejaka magister Przyłębska, za zgodą pewnego obłąkanego pana Jarosława.
Awatar użytkownika
AW

Re: Protesty przeciwko zakazowi aborcji na Mapach Google. Można sprawdzić terminy i lokalizacje

AW Śro Paź 28, 2020 12:00 pm

Kaczyńskim należy się ś*ć!!!
Uwolnić Ryszarda Cybę!!!
Awatar użytkownika
mm

Re: Protesty przeciwko zakazowi aborcji na Mapach Google. Można sprawdzić terminy i lokalizacje

mm Śro Paź 28, 2020 12:38 pm

"szczepan" napisał(a): demokracja zapewnia wyrazanie swojego pogladu w roznych sprawach ale naruszanie powagi kosciola i mszy sw. jest nie do przyjecia.

W pełni się zgadzam. Dlatego wychwalanie w Kościele ewangelistów Morawieckiego i Szumowskiego jest profanacją i powinno być ścigane za obrazę uczuć religijnych. A i jeszcze bym zapomniała, msze dla brunatnych koszul (ORN) to jak plucie Bogu w twarz. Naruszanie powagi kosciola i mszy sw. jest nie do przyjecia.
Awatar użytkownika
matka

matka Śro Paź 28, 2020 4:15 pm

Jestem matką niepełnosprawnego syna, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową, miał żyć 1 rok w najlepszym wypadku 9 lat.Według diagnoz lekarzy miał nie rosnąc, nie chodzić tj.miał być przykuty do wózka inwalidzkiego.Los okazał się dla niego inny, mój syn ma w tej chwili 26 lat, ukończył studia z wyróżnieniem jest magistrem ekonomii, porusza się samodzielnie, co prawda ma lekki przykurcz w kolanach, ma prawo jazdy, przystosowany samochód i dla nikogo nie jest ciężarem.I co ja mam mu powiedzieć gdy ostatnio słyszy w telewizji , że takie dzieci jak on nie mają prawa żyć, opamiętajcie się jak można krzywdzić takiego człowieka od którego bije tylko miłość.
Awatar użytkownika
prochoice

prochoice Śro Paź 28, 2020 4:20 pm

Ja tam jestem za wyborem. Np. w sprawie kary śmierci to ja wybieram zabijanie.
Awatar użytkownika
jachyra

jachyra Śro Paź 28, 2020 4:31 pm

"Spontaniczne" protesty... :-))))))
Awatar użytkownika
lol

lol Śro Paź 28, 2020 5:16 pm

"Leon Zawodowiec" napisał(a): Czyli media jawnie zachęcają do protestów nie bacząc na konsekwencje zdrowotne ich uczestników?
Trzeba było myśleć o konsekwencjach wydając tą opinię TK przy espresso i ciasteczkach.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Paź 28, 2020 6:06 pm

"lol" napisał(a):
Trzeba było myśleć o konsekwencjach wydając tą opinię TK przy espresso i ciasteczkach.
A kto wypocił taką konstytucję mądralo?
Awatar użytkownika
Dik

Dik Śro Lis 11, 2020 11:25 am

Protesty protestami ale co jest najważniejsze ci co protestują stawiają swoje życie i życie całej rodziny na szali
Awatar użytkownika
Dik

Dik Śro Lis 11, 2020 3:34 pm

Czy pani Aleksandra Dulkiewicz prezydent Gdańska weżmie na siebie Odpowiedzialność że mogę śię zakażić ja na proteście i cała moja rodzina
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości