WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
waldi

Przejście na DVB-T2/HEVC. Producenci rozczarowani sprzedażą telewizorów

waldi Śro Maj 25, 2022 8:03 am

Producenci nie mają nic ciekawego do zaoferowania szczególnie w obszarze mniejszych telewizorów.
Awatar użytkownika
anna

Re: Przejście na DVB-T2/HEVC. Producenci rozczarowani sprzedażą telewizorów

anna Śro Maj 25, 2022 8:28 am

"Szef marketingu Samsunga mówił, że niesprzedane telewizory pozostaną w magazynach do października i listopada tego roku. To właśnie IV kwartał jego okresem największej sprzedaży w branży elektroniki w Polsce. Opóźnienie w sprzedaży dotychczasowych urządzeń spowoduje opóźnienie wprowadzenia nowszych technologicznie telewizorów." ........ cwane gapy. :P
Awatar użytkownika
taka_prawda

taka_prawda Śro Maj 25, 2022 8:48 am

Jeszcze nie tak dawno ... publikowały apel producentów, by kupować telewizory, bo będą szybko znikać z półek i będzie problem z zaopatrzeniem...
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Śro Maj 25, 2022 9:11 am

"waldi" napisał(a): Producenci nie mają nic ciekawego do zaoferowania szczególnie w obszarze mniejszych telewizorów.

Dokładnie, w zeszłym roku kupiłem 32" i praktycznie wyboru nie ma. Nie mówiąc o mniejszych gdzie ich zwyczajnie z wyjątkami, nie ma.
Awatar użytkownika
bison616

bison616 Śro Maj 25, 2022 9:52 am

Ostatnio wybrałem babci nowy TV. Bez smart tv i 32 cale, zupełnie podstawy. I dosłownie nie ma w czym wybierać, dostępnych jest tylko kilka modeli i to wyłącznie HDready. PS modele 37/39 cali zupełny brak. Macie ofertę nie dostosowaną do potrzeb rynku to wam tv nie schodzą.
Awatar użytkownika
Burak

Burak Śro Maj 25, 2022 10:45 am

I teraz widać że to jest zmowa producentów i Rządu
Awatar użytkownika
Rączki Klopsa

Rączki Klopsa Śro Maj 25, 2022 11:25 am

Rozczarowani ?! Ciekawe dlaczego ? Czy ktoś oprócz chińczyków, produkuje odbiorniki mniejsze niż 32 cala ? No właśnie, NIE ! A widział ktoś 32 calowy telewizor na zagłówku auta ? A gdy próbowałem kupić coś małego tj 12-14 cali, to sprzedawca owszem, oferował je, ale w cenie 32 calowego. Podobnie ze smartfonami, kupisz, ale min 6 calowy tabletowy format, chyba że składany w kostkę 3 calowy. Gdzie tu logika i ochrona środowiska i oszczędzanie energii ?!
Awatar użytkownika
Zdzis10

Zdzis10 Śro Maj 25, 2022 11:29 am

Skoro dekodery tak dobrze się sprzedają, to dlaczego Samsung na polskim rynku nie zaoferował własnego dekodera DVB-T2/HEVC ?
Awatar użytkownika
hwwd

hwwd Śro Maj 25, 2022 11:33 am

I bardzo wam tak dobrze. Podnosiliscie ceny telewizorów i dekoderów cichaczem od kilkunastu dobrych miesięcy. A teraz płaczcie.
Awatar użytkownika
W sedno

W sedno Śro Maj 25, 2022 11:38 am

"Zdzis10" napisał(a): Skoro dekodery tak dobrze się sprzedają, to dlaczego Samsung na polskim rynku nie zaoferował własnego dekodera DVB-T2/HEVC ?

Też się zastanawiam, dlaczego popularni i cenieni producenci, nie mają swego dekodera, a rynek zalewają chińskie szmelc dekodery, na jedną modłę, ale pod różnymi nazwami ?
Awatar użytkownika
Teleman

Teleman Śro Maj 25, 2022 11:38 am

Potwierdzam co mówią przedmówcy ,rok temu kupowałem telewizor ,ale chciałem mniejszy padło na Phillipsa,ale wybierałem z pośród 3 w sklepie media e.........
Awatar użytkownika
olewam

olewam Śro Maj 25, 2022 12:00 pm

tlewizyja to już byla a tera same potwirne powtorki iprzerwa reklamy na film walic to aa i ogladanie na smartwonie to ku chore świat musi um,.,.,.,
Awatar użytkownika
W sedno

W sedno Śro Maj 25, 2022 12:13 pm

"olewam " napisał(a): tlewizyja to już byla a tera same potwirne powtorki iprzerwa reklamy na film walic to aa i ogladanie na smartwonie to ku chore świat musi um,.,.,.,

Kolego, prawidłowo. Telewizja to była dobra, w czasach kiedy jej nie było.
Awatar użytkownika
bartolo

bartolo Śro Maj 25, 2022 12:42 pm

Naprawdę liczyli, że Polacy rzucą się po telewizory kiedy wiążą ledwo koniec z końcem przez galopujące stopy procentowe i ceny w sklepach na podstawowe produkty? xD ODREALNIENIE LEVEL HARD
Awatar użytkownika
kiki

kiki Śro Maj 25, 2022 1:55 pm

Dokladnie nie ma wyborow malych tv 32-40 cali, wszyscy wciskaja duze 50 + cali i jeszcze w 4 k, gdzie w kablowce mam tylko 1 kanal. Jeszcze przy wzroscie cen pradu to takie telewizory +65 cali to nawet 150 % wiecej pradu niż starszy 40 calowy full hd
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości