[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Przekrocz granicę przyjemności” - Anja Rubik reklamuje lody Magnum Ruby (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Stryjek

„Przekrocz granicę przyjemności” - Anja Rubik reklamuje lody Magnum Ruby (wideo)

Stryjek Pon Cze 29, 2020 7:36 pm

Czyli Anja ma prostą strategię: tutaj bycie eko wyrocznią i ostoją moralności, a tam przelew od dużego korpo (Unilever) sprzedającego mleko z cukrem.
Awatar użytkownika
mike

Re: „Przekrocz granicę przyjemności” - Anja Rubik reklamuje lody Magnum Ruby (wideo)

mike Pon Cze 29, 2020 7:53 pm

Jeśli lody (te do konsumpcji) to tylko z lokalnej lodziarni gdzie składają się ze śmietany, cukru, jaj i naturalnych dodatków smakowych jak np. owoce
Awatar użytkownika
dziwne

Re: „Przekrocz granicę przyjemności” - Anja Rubik reklamuje lody Magnum Ruby (wideo)

dziwne Pon Cze 29, 2020 8:00 pm

Czemu ona wygląda jakby loda miała zaraz zrobić?
Awatar użytkownika
daro

daro Pon Cze 29, 2020 8:16 pm

Jakoś ta pani do niczego mnie nie przekona. Niektóre wybory person w reklamach to duże nieporozumienia
Awatar użytkownika
Wioletka

Wioletka Pon Cze 29, 2020 8:49 pm

Jakoś nie nabrałam przekonanja.
Awatar użytkownika
nissin

nissin Pon Cze 29, 2020 10:38 pm

Gdzieś w necie przeczytałem opinie że ta panna powyżej to zawsze ma minę taką jakby ją kucyk wyruchał.... patrząc na zdjęcie trudno nie przyznać racji.
Awatar użytkownika
Zac

Zac Pon Cze 29, 2020 11:14 pm

moim zdaniem jest atrakcyjna ale kiedy zaczęła wypowiadać się politycznie to zauważyłem że to pustak. Tak kontrowersyjna osoba raczej nie jest dobrym wyborem, mnie do Magnuma zniechęca.
Awatar użytkownika
WreDziunia

WreDziunia Wto Cze 30, 2020 1:45 am

A jak ona będzie czytać co tu jest pisane? Będzie jej smutno.
Awatar użytkownika
sela

sela Wto Cze 30, 2020 2:35 am

"WreDziunia" napisał(a): A jak ona będzie czytać co tu jest pisane? Będzie jej smutno.

Prawda czasem bywa smutna. Trudno.
Awatar użytkownika
Lody niskiej jakosci

Lody niskiej jakosci Wto Cze 30, 2020 9:38 am

Przecież to lody niskiej jakości, przeładowane cukrem i zbędnymi dodatkami chemicznymi.
Jak to się ma do promocji przez Anje zdrowego żywienia, nie mówiąc o eco podejściu..
Awatar użytkownika
marcinek

marcinek Wto Cze 30, 2020 9:57 am

znając polski interent teraz wyleje sie wiadro niezrozumiałego hejtu. Ja bardzo szanuję to co robi - przede wszystkim zaangażowanie społeczne i działalnosc w fundacje. robi wiele dobrego.
Awatar użytkownika
gosh

gosh Wto Cze 30, 2020 10:19 am

Anorektyczka reklamujaca lody? Serio? Pora polozyc kres wpychaniem w reklamy osob z ewidentnymi zaburzeniami odzywiania.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Wto Cze 30, 2020 2:45 pm

To ta pani co naśmiewała się z uczestników marszy niepodległości w Warszawie?
Awatar użytkownika
iqwo

iqwo Wto Cze 30, 2020 3:00 pm

"marcinek" napisał(a): znając polski interent teraz wyleje sie wiadro niezrozumiałego hejtu. Ja bardzo szanuję to co robi - przede wszystkim zaangażowanie społeczne i działalnosc w fundacje. robi wiele dobrego.

Reklama bazująca na seksizmie nie ma tu nic do rzeczy. To inna dziedzina. Jaki palant w marketingu ma zgrane, obleśne matryce w używaniu.
Awatar użytkownika
qba

qba Czw Lip 02, 2020 10:24 am

"Lody niskiej jakosci" napisał(a): Przecież to lody niskiej jakości, przeładowane cukrem i zbędnymi dodatkami chemicznymi.
Jak to się ma do promocji przez Anje zdrowego żywienia, nie mówiąc o eco podejściu..
Pecunia non olet.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości