WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gramatyk

Przepaść w wynikach słuchalności między RMF FM i Radiem ZET

Gramatyk Sob Paź 01, 2022 7:16 am

Miedzy dwiema. Dwiema stacjami, nie dwoma stacjami. Stacja jest rodzaju żenskiego, Michale-autorze.
Awatar użytkownika
Waldemar z Żagania

Re: Przepaść w wynikach słuchalności między RMF FM i Radiem ZET

Waldemar z Żagania Sob Paź 01, 2022 7:17 am

Myślący człowiek nie wytrzyma pół godziny z RMF-em.
Awatar użytkownika
Matt

Matt Sob Paź 01, 2022 7:26 am

Od lat słucham RMF fm, świetne radio, słuchałem 15 lat temu, pół młodości i w drodze do szkoły i jest bardzo podobne do tego co kiedyś... Taka nostalgia....
Co ciekawe o radiu Zet mam też dobrą opinie pozytywne bardzo radio, więc jeśli jade z kimś i ma włączoną Zetke to również fajnie się słucha, sam też czasem słucham zetki i muzyka okej, i prowadzący z poczuciem humoru..
Dla mnie obie stacje podobne i przyjemne, tylko jakoś od lat słucham RMFfm i to stacja pierwszego wyboru dla mnie, jakiś taki sentyment... Zet też wiele nieodbiega. Obie stacje na plus
Awatar użytkownika
Szaman

Szaman Sob Paź 01, 2022 7:30 am

OMG! Assendi śmie krytykowac zarzadzanie? Facet, ktory rozwali Zeyke doszczetnie, bład na błedzie, najbardziej niechciany szef radia, czlowiek wierzacy w teorie spiskowe, slizgajacy sie na kumplach, krytyk śtodków ostrożnosci w czasie pandemii i zwolennik watpliwej jakosci medrcow- antyszvzepionkowcow. Facet, który bez cudzych pomyslow nie daje rady. Czlowieku, wstydzilbys sie zabierac glos. Nigdy wiecej takiego Assendiego w Eurozecie!
Awatar użytkownika
Drumz

Drumz Sob Paź 01, 2022 7:48 am

"Waldemar z Żagania" napisał(a): Myślący człowiek nie wytrzyma pół godziny z RMF-em.

Myślący człowiek wogóle nie włączy rmf-bzdet.
Awatar użytkownika
Czapka i wąskie spodnie

Czapka i wąskie spodnie Sob Paź 01, 2022 8:03 am

Sorewicz, ale młodzi, modnie ubrani fajnosłuchacze z dużych miast słuchają wyłącznie Radio Pryk! Także ten! Jest enerdżi? Jesteście z nami?
Awatar użytkownika
Co z tego

Co z tego Sob Paź 01, 2022 9:03 am

Co z tego, jeżeli RMF i radio Zet nie zaznaczaja wszystkich ważnych informacji? Wczoraj spotkanie ONZ Rosja chwali twity Sikorskiego nt nordstream i usa- na portalu RMF cisza (albo zakopane?) inne portale podobnie, na TVN dzis nic nie widzę, a na zachodzie huczy o tym wpisie i konsekwencjach dla Europy.
Awatar użytkownika
fgh

fgh Sob Paź 01, 2022 9:18 am

Skoro reklamodawcy nie biorą na serio Radio Track to jak muszą odnosić się do danych Nielsena?
Awatar użytkownika
Hubert

Hubert Sob Paź 01, 2022 9:21 am

Ja zarówno RMFu jak i zetki słucham
Awatar użytkownika
Szary wiruje pył

Szary wiruje pył Sob Paź 01, 2022 9:26 am

"Drumz" napisał(a):
"Waldemar z Żagania" napisał(a): Myślący człowiek nie wytrzyma pół godziny z RMF-em.

Myślący człowiek wogóle nie włączy rmf-bzdet.

Tylko czasami musi tego słuchać nawet jak nie chce bo sąsiad akurat robi coś na podwórku i przy okazji katuje okoliczną ludność tymi dźwiękami albo pracujesz na open space i ktoś uważa że tobie też się będzie ten syf podobał.
Awatar użytkownika
Aron

Aron Sob Paź 01, 2022 9:34 am

Sama myśl, że słuchając Zetki finansuję Michnika jest demotywująca
Awatar użytkownika
Alpaczino

Alpaczino Sob Paź 01, 2022 9:36 am

Taka słuchalność bo może się kaskę uda wygrać
Awatar użytkownika
Horacy

Horacy Sob Paź 01, 2022 10:01 am

Sluchalem RMFu w latch 90tych - teraz to zwykły muzak - o Zet już nie wspomnę, współczuję tym którzy muszą tych stacji słuchać
Awatar użytkownika
Bolesław

Bolesław Sob Paź 01, 2022 10:25 am

Co za bzdety, ten RMF to dno, masakra na polskim rynku. Dobrze ze sobą komercyjne stacje lokalne, których o wiele lepiej sie slucha, przykładów jest mnóstwo. Te badania są nierealne i tak myślę że nie prawdziwe. To jest mlodziezowa stacja to jakaś kpina. Nie tyle że denna muzyka to totalna pralnia mózgu informacji. Aż dziw że jeszcze nie cofnełli im koncesji.
Awatar użytkownika
Utb

Utb Sob Paź 01, 2022 11:00 am

Czy RMF czy Zet czy trójka wciąż te same pioseneczki. Obojętnie o której godzinie włączysz generalnie leci ten sam chłam
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości