WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
...

Przeprosiny dla prezes PR od posłanki Lewicy. „Nie sprawdziłam informacji, podałam nieprawdę”

... Wto Sty 18, 2022 8:02 am

Koń by się uśmiał. Tam ręka rękę myje. A Kamińska ma po prostu zerowe kompetencje do zarządzania ludźmi. Blisko dwa lata demolki Polskiego Radia o tym świadczy. Tak, teraz będą wszyscy przepraszać ją za jej niekompetencję. Za doradców też?
Awatar użytkownika
pytanie

Re: Przeprosiny dla prezes PR od posłanki Lewicy. „Nie sprawdziłam informacji, podałam nieprawdę”

pytanie Wto Sty 18, 2022 8:08 am

kiedy prezeska kamińska przeprosi obywateli za spadek słuchalności w PR, za 1.4% w 3? za wulgaryzmy w 3? za prostactwo? za zatrudnianie od pługa oderwanych prymitywów? za złe zarządzanie? za marnowanie publicznych pieniędzy na złe decyzje personalne? za wizerunkowy upadek radia? za partyjniactwo? za źle realizowaną misję publiczną?
Awatar użytkownika
Dokładnie

Re: Przeprosiny dla prezes PR od posłanki Lewicy. „Nie sprawdziłam informacji, podałam nieprawdę”

Dokładnie Wto Sty 18, 2022 8:27 am

Właśnie, kiedy jednoosobowy, patologiczny, zarząd PR, przeprosi obywateli i abonentów za niszczenie Polskiego Radia?
Awatar użytkownika
xxx

xxx Wto Sty 18, 2022 8:45 am

nie, no za co przepraszać? tam wszyscy się znają tylko z widzenia. widzieli się na ten przykład w lotosie.
Awatar użytkownika
.

. Wto Sty 18, 2022 8:53 am

Jest świetnie w Polskim Radiu! Co chwilę inny dyrektor, inny radca prawny, inny doradca, inny kierownik, inny dziennikarz, a w zasadzie teraz już tylko prezenterzy, inna ramówka. Publicystyka? eee jaka? Pracowników nie ma? Studio Reportażu? eee jakie? Mobbing? eee nie...Pracownicy sami odeszli. Stabilna praca jak nigdzie. Standardy zawodowe? Karta mikrofonowa? po co? Niech dukają i gadają głupoty. Wykształcenie? po co? Teraz moda na brak wykształcenia i kompetencji. Ta baba powinna wylecieć na zbity pysk. Tyle w temacie!
Awatar użytkownika
qba

Re: Posłanka Lewicy przeprasza prezes Polskiego Radia. „Nie sprawdziłam informacji, podałam nieprawdę”

qba Wto Sty 18, 2022 9:55 am

Popełniła błąd, przeprosiła. Brawo.
Co nie zmienia faktu, że p. Kamińska nigdy nie powinna była zostać prezesem Polskiego Radia. Skoro już jednak została to powinna być z hukiem wyrzucona ze stanowiska po tym syfie, który wraz z kompanami narobiła w nieboszczce Trójce.
Awatar użytkownika
Michu

Re: Posłanka Lewicy przeprasza prezes Polskiego Radia. „Nie sprawdziłam informacji, podałam nieprawdę”

Michu Wto Sty 18, 2022 10:03 am

Ona umie przepraszać w przeciwieństwie do Kamińskiej...
Awatar użytkownika
Grzegorz

Grzegorz Wto Sty 18, 2022 10:45 am

Może posłanka będzie inspiracją dla pani prezes?
Awatar użytkownika
Barrbarra

Barrbarra Wto Sty 18, 2022 11:27 am

Już widzę jak Agnieszka K zwołuje konferencję i mówi przepraszam za Trójkę, jestem oburzona, żądam audytu swojej działalności 🤣
Awatar użytkownika
Dizel

Dizel Wto Sty 18, 2022 11:41 am

Jestem pełen uznania dla Pani Poseł, iż potrafiła sama przyznać się do błędu i napisać oficjalne przeprosiny. Aczkolwiek, ta sytuacja powinna być przestrogą dla każdego. Często oskarża się kogoś publicznie i złe wieści szybko się rozchodzą. Niestety dementi później nie ma takiej samej siły. Oczywiści to tylko a propos ogółu. Pani Kamińska mimo wszystko powinna też się publicznie ukorzyć i przyznać że nie ma kompetencji do kierowania Polskim Radiem.
Awatar użytkownika
Majka

Majka Wto Sty 18, 2022 3:02 pm

I tym się różni pani poseł od pani prezes. Klasą, potrafi przeprosić.
Awatar użytkownika
Graża

Graża Wto Sty 18, 2022 3:47 pm

ja z kolei oczekuję żeby Kamińska po tym co wyprawia z mediami publicznymi przeprosiła wszystkich studentów za zajęcia z etyki dziennikarskiej
Awatar użytkownika
Jullo Brown

Jullo Brown Wto Sty 18, 2022 7:46 pm

Nie ma za co przepraszać! Fakty w 100% się zgadzają, tylko kolejność zdarzeń (zatrudnień) była inna...
Awatar użytkownika
Botrzebabyloodkonca

Botrzebabyloodkonca Wto Sty 18, 2022 8:29 pm

Dokładnie. I tak wszyscy skończyli w Lotosie 🤭🤣 Zbysiu, Anzejek, Ania.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Sty 18, 2022 11:32 pm

Kamińska-Pomarańska, tak może się kiedyś nazywać.
A obecna żona Czabańskiego to chyba także Pani Śramska, bo ma 2 nazwiska.
Barbara Czabańska - tamta żona szefa RMN siedzi w jakiejś spółce od 16 lat.
Co robi dziś dawny szef Jedynki 79-letni Pan Mońko?
Skąd w Polskim Radiu wzięła się Stanisławczyk i kto o niej przed 2016 rokiem słyszał?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości