WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kryzys uosobiony

Przez reklamy Biedronki Marzena Rogalska usunięta z „Pytania na śniadanie”

Kryzys uosobiony Wto Paź 08, 2013 12:16 am

Sama zacznie robić teraz zakupy w Biedronce?
Awatar użytkownika
Paula

Re: Przez reklamy Biedronki Marzena Rogalska usunięta z „Pytania na śniadanie”

Paula Wto Paź 08, 2013 12:20 am

Kapuśniak jest żenująco śmieszny. Zezwala na promowanie różnych badziewi w PnŚ a jak znalazł powód, to natychmiast odsunął Marzenkę od programu, żenujący typ.
Awatar użytkownika
chrząszcz kolorado

chrząszcz kolorado Wto Paź 08, 2013 1:02 am

Zarząd Biedronki nie złożył wniosku w wymaganej liczbie egzemplarzy i wymaganym terminie do "zarządu" TVPolitruk-Stonka?
Awatar użytkownika
Lodzia

Lodzia Wto Paź 08, 2013 4:41 am

I bardzo dobrze. Ciekawe czy jasnie pani Marzenka byla kiedykolwiek w Biedronce...
Awatar użytkownika
ROAR

ROAR Wto Paź 08, 2013 4:45 am

nic dziwnego. Generalnie dziwie się Pani Rogalskiej że chciała wystąpić akurat w reklamie ,,Biedronki'. Biorąc pod uwagę jej grupę docelową i prestiż sklepu wizerunkowo taki zabieg zapewne jej zaszkodzi.

Przypomina mi się pewna złota mądrość agentów nieruchomości; Gdy w gdzieś budują biedronkę to w okolicy spada wartość nieruchomości.

p.s @Paula; nie myl pojęć, lokowanie produktów a wystąpienie dziennikarza/prowadzącego w reklamie to całkowicie inne sprawy.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Wto Paź 08, 2013 6:44 am

Szybka reakcja Kapuścińskiego.
Awatar użytkownika
Neo

Neo Wto Paź 08, 2013 6:47 am

Nie dziwcie się tej fali prostytucji medialnej, robota w mediach, to ciągła walka o istnienie, śnią ci się po nocach słupki ogladalności, słuchalności i czytelnictwa- zależy gdzie się pracuje. Nic pewnego, więc jeśli jestem już trochę lubiany/lubiana, rozpoznawalny, to daję du....py i w jeden dzień zarabiam tyle ile w ciągu roku lb nawet trzech lat. KTO SIĘ OPRZE POKUSIE? ODPOWIADAM NIKT.
Awatar użytkownika
e

e Wto Paź 08, 2013 7:11 am

A mnie to cieszy nigdy nie byłam fanką Pani Rogalskiej
Awatar użytkownika
telewidzka

telewidzka Wto Paź 08, 2013 7:36 am

Nie lubię tej pani Rogalskiej, ale widać, że w TVP są równi i równiejsi. Taki Kurzajewski może i już. I nie jest tylko dziennikarzem sportowym, bo ja sportu wcale, ale to wcale nie oglądam, a jego gęba już mi się aż za bardzo opatrzyła. I ta jego beznadziejna wymowa - musi mieć niezłe plecy. Kurzajewski to jakby taki drugi Kraśko. Kuzyn jakiś, czy co ?
Awatar użytkownika
ziki

ziki Wto Paź 08, 2013 7:42 am

jak dla mnie, kapusta wykonał dobry ruch....jest cała masa ludzi, którzy zasuwają w terenie i na woro, żeby te "gwiazdeczki" miały co pokazać na wizji. a te "gwiazdeczki", patrz rogalska, mają ZEROWY dorobek dziennikarski. jedyne z czego są znane, to właśnie to, że są jedynie znane. bajo, marzenka. czekamy teraz na tomka L. A co do kurzajewskiego, to pisząc o nim, podawajcie info, że to jest "jedynie prowadzący, a nie dziennikarz", dziękuję....
Awatar użytkownika
NOJID ED EDRATOUM

NOJID ED EDRATOUM Wto Paź 08, 2013 7:48 am

Kapusta odsunął Kaszanę :-))) czekam kiedy jakiś utalentowany pisarz / arka opisze to w jakimś mrożkowym stylu, bo mrozek już spopielony na wawelu w urnie drzemie :-)
Awatar użytkownika
aga

aga Wto Paź 08, 2013 7:48 am

wspaniala decyzja.obwisła wara została wreszcie wywalona.
Awatar użytkownika
miś

miś Wto Paź 08, 2013 8:11 am

brawo
Awatar użytkownika
jane tomaszewski

jane tomaszewski Wto Paź 08, 2013 8:14 am

Kurka a jak Kurzajewski jest w relamie PKO - to mozna??? Przeciez on jest dziennikarzem informacyjnym. Czyta serwis sportowy (czytaj informacje). Ehhh brak słów
Awatar użytkownika
annaL

annaL Wto Paź 08, 2013 8:27 am

A Tomasza Lisa jakoś nie usunęli za udział w śmiesznej reklamie.... Nie bronię tu Pani Rogalskiej, ale byłoby dobrze gdyby te same standardy obowiązywały wszystkich, zwłaszcza dziennikarzy, którzy prowadzą opiniotwórcze programy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości