WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Aleks

Psycholog usunięty ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Nagłośniono jego komentarze o kobietach

Aleks Pią Wrz 02, 2022 7:19 pm

Jestem kobietą i opinie p. Rafała Olszaka wcale mnie nie obraziły, ale naprawdę rozbawiły. Proszę Pań i Panów, mniej słusznego oburzenia, a więcej poczucia humoru - te wypowiedzi są dowcipne.
Awatar użytkownika
juzekk

Re: Psycholog usunięty ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Nagłośniono jego komentarze o kobietach

juzekk Pią Wrz 02, 2022 7:30 pm

Ten program to dno i reszta mułu, a czepiają się psychologa.
Powiedział jak uważa, ale miał pecha, bo to czasy poprawności politycznej i obyczajowej.
A co niby takiego złego powiedział o tej samotnej matce?
Awatar użytkownika
Michał 2

Re: Psycholog usunięty ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Nagłośniono jego wpisy o kobietach

Michał 2 Pią Wrz 02, 2022 7:37 pm

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale ten psycholog mówi całkiem sensownie. Pozdrawiam, mąż Pani Psycholożki.
Awatar użytkownika
spoko

Re: Psycholog usunięty ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Nagłośniono jego wpisy o kobietach

spoko Pią Wrz 02, 2022 7:42 pm

Jego wypowiedzi są dowcipne i wcale nie odnoszą się do wszystkich kobiet, ale do wielu. Trafia w samo sedno.
Awatar użytkownika
coviświrek

coviświrek Pią Wrz 02, 2022 8:59 pm

w czasach kiedy nienormalność jest normą -mówienie prawdy jest przestępstwem
Awatar użytkownika
Lolek

Lolek Pią Wrz 02, 2022 10:01 pm

Jak inteligentnych się pozbywają to kto tam będzie???
Awatar użytkownika
Pozytywny

Pozytywny Pią Wrz 02, 2022 10:33 pm

Minęły już czasy wolności słowa. Teraz trzeba być poprawnym politycznie, a jeżeli w, powie się swoje zdanie odbiegające od stereotypu to zostaje się ukaranym przez obłudnych i konformistycznych "kolegów".
Awatar użytkownika
Surprise Chef

Surprise Chef Pią Wrz 02, 2022 10:45 pm

Nie rozumiem tej g*wno burzy. Przecież prawdę napisał?
Poza tym to jest jego prywatny profil i nie musi być linczowany od razy w związku z udziałem w programie,gdzie doradza w określonym czasie i określonych sytuacjach.
Czy musimy od razu wszystkich masakrować za wpisy z social mediów wyrwane z kontekstu? Cancel culture?
Awatar użytkownika
Max

Max Pią Wrz 02, 2022 11:08 pm

mówienie prawdy w czasach powszechnego zakłamania świadczy o niskim poziomie inteligencji o ile temu panu zależało na tej robocie... Uwaga teraz ja napiszę coś kontrowersyjnego:
- u ssaków występują tylko 2 płcie, albo po bandzie pojadę już::
- rodzicami mogą być tylko mężczyzna i kobieta!
Awatar użytkownika
kostek

kostek Pią Wrz 02, 2022 11:33 pm

Prawda w oczy kole. To co on tak poetycko i po dżentelmeńsku napisał większość normalnych facetów opisuje dużo brutalniejszym językiem ;)
Awatar użytkownika
GOSC

GOSC Sob Wrz 03, 2022 12:23 am

e,tam zrobiono burze wokol wpisow,bo chodzi o to,zeby podmienic na innego psychologa,fajniejszego i popieranego przez np.wydawce programu,albo jeszcze kogos wyzej od wydawcy. Tak to sie robi.
Moze chodzi Weglarczykowi zeby wepchnac Malgoske Ohme,bo ta juz wypada z kazdej lodowki,no to niech jeszcze ma ten program.A co..
Awatar użytkownika
KRZYCHO

KRZYCHO Sob Wrz 03, 2022 5:01 am

"kostek" napisał(a): Prawda w oczy kole. To co on tak poetycko i po dżentelmeńsku napisał większość normalnych facetów opisuje dużo brutalniejszym językiem

Jesoooo, od 35 lat myślałem, że jestem facetem, ale teraz się okazało, że nim nie jestem, bo nie mam auta.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Sob Wrz 03, 2022 9:39 am

Krzycho to fakt z Ciebie jest po.da ,a nie facet ,do 35 roku życia nie dorobić się samochodu
Awatar użytkownika
Nat

Nat Sob Wrz 03, 2022 11:54 am

Takie opinie są oznaką bardzo niskiej inteligencji emocjonalnej, a w przypadku psychologa - braku kompetencji w zakresie komunikacji, co jest rzeczywiście dyskwalifikujące (chyba na studiach mimo wszystko miał w programie podstawy psychologii kobiecej?) Poza tym - pokazują podstawowy brak ogłady i umiejętności formułowania treści w sposób nieobrazliwy. A na koniec - są oznaką wstecznictwa myślowego o co najmniej 70 lat. Czysty zaścianek. Powinien przyjąć pseudonim "Pan Dulski."
Awatar użytkownika
asdasda

asdasda Sob Wrz 03, 2022 12:04 pm

I dobrze, won z ciemnogrodem.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości