WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adam

Psycholożka: dla ofiary mobbingu wyznanie tego w mediach dużo znaczy

Adam Pon Sie 08, 2022 7:24 am

Wreszcie ktoś zauważył, że i pracownicy mogą mobbowac szefów!!! Może czas żeby oddać im głos ?
Awatar użytkownika
Aron

Re: Psycholożka: dla ofiary mobbingu wyznanie tego w mediach dużo znaczy

Aron Pon Sie 08, 2022 7:34 am

Za każdym razem, gdy widzę napis "psycholożka" mam przed oczyma widok samicy świni (lochy) zataczającej się od ściany do ściany jakby miała kłopoty psychiczne (psycho)
Awatar użytkownika
Magma

Magma Pon Sie 08, 2022 9:47 am

Tyle eksperckich słów, analiz, wyznań, tymczasem w naszym luksusowym numer 1 miesięczniku dla kobiet bez zmian…
Awatar użytkownika
Gość54321

Gość54321 Pon Sie 08, 2022 10:30 am

Psycholog
Awatar użytkownika
Trzeźwy

Trzeźwy Pon Sie 08, 2022 1:10 pm

Gdyby wszyscy używali feminatywów, lewacy oburzaliby się, ze feminatywy to dyskryminacja kobiet i że również kobieta zasługuje na pełnowartościowe określenie "psycholog".
Awatar użytkownika
e

e Pon Sie 08, 2022 6:25 pm

gdzie można napisać donos za notoryczne nękanie głupimui artykułami ??
Awatar użytkownika
Asda

Asda Pon Sie 08, 2022 6:27 pm

"Trzeźwy " napisał(a): Gdyby wszyscy używali feminatywów, lewacy oburzaliby się, ze feminatywy to dyskryminacja kobiet i że również kobieta zasługuje na pełnowartościowe określenie "psycholog".

jak możesz być taki niepostępowy! powinno się zakazać wymieniania zawodu/specjalizacji etc, bo to dyskryminuje niewyedukowanych
Awatar użytkownika
gregory

gregory Pon Sie 08, 2022 8:20 pm

Nie 'psycholozka' lecz pani psycholog..........blagam.Nie kaleczcie tak bardzo jezyka polskiego w imie no wlasnie czego?.
Awatar użytkownika
ja

Re: Karolina Ołdak: dla ofiary mobbingu wyznanie tego w mediach dużo znaczy

ja Wto Sie 09, 2022 5:24 am

to nieprawdopodobne jak ci psychologowie potrafia pieprzyc i to jeszcze tak,zeby to jak najbardziej zmacilo umysl czlowieka.,ktory ma myslec jacy oni psychologowie madrzy.
Nic nie pomoga a co sie nagadaja to ich pieniadze. Od takich najlepiej z daleka. . Tytul magistra cudow nie czyni.Mind health,kolczing,synergia..?Do jakich grup takie dziwadla aspiruja? obchodzic szerokim lukiem..
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Sie 09, 2022 1:36 pm

to jest nieprawdopodobne jak psychologowie potrafia pieprzyc i to z twarza pokerzysty.
Duzo mowiac a nic w sumie nie wyjasnic ,tego chyba ich ucza.
Mind health,kolczing, synergia? serio? dla kogo jest ten pokrecony osrodek,co ludzie z tego rozumieja,dla kogo jest ta oferta malo zrozumiala,do jakiego segmentu spoleczenstwa jest to adresowane.
Psychologie nalezy skasowac,serio
Awatar użytkownika
Jolka

Jolka Śro Sie 10, 2022 1:33 pm

"Aron" napisał(a): Za każdym razem, gdy widzę napis "psycholożka" mam przed oczyma widok samicy świni (lochy) zataczającej się od ściany do ściany jakby miała kłopoty psychiczne (psycho)

Skojarzenie w punkt. Ja z kolei widzę "kierowniczkę" jako małą zabawkową kierownicę;)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości