WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PK

Pudelek.pl dominuje wśród serwisów plotkarskich. Plotek przed WP Gwiazdy, a Pomponik przed Plejadą

PK Sob Lip 20, 2019 11:02 am

Obgadywanie, pomawianie i oczernianie. Ważne aby się klikało. Ot cała filozofia wirtualnej polski.
Awatar użytkownika
Bęben

Re: Pudelek.pl dominuje wśród serwisów plotkarskich. Plotek przed WP Gwiazdy, a Pomponik przed Plejadą

Bęben Pon Lip 22, 2019 12:12 am

Rozumiem, że Gemius mówi, żeby nie porównywać. Ale czy to znaczy, że dziennikarz nie może tego zrobić? Dajecie się rozgrywać jak dzieci :(
Awatar użytkownika
ExCzytelnik

Re: Pudelek.pl dominuje wśród serwisów plotkarskich. Plotek przed WP Gwiazdy, a Pomponik przed Plejadą

ExCzytelnik Pon Lip 22, 2019 11:32 am

Szkoda tylko, że Pudla nie da się już czytać. Kiedyś był to ironiczny serwis kapiący z celebrytów - dziś serwis jak każdy inny z tekstami rodem Życia na gorąco. Dużo patoli, żeby napić sobie kliki, w co drugim artykule TYLKO U NAS, jakieś śmieszne niusy o 3 ligowych gwiazdkach. Ale czego się spodziewać po ludziach, którzy sprzedadzą się za flaszkę Aperolu :)
Awatar użytkownika
statystycznym okiem

statystycznym okiem Pon Lip 22, 2019 11:37 am

czyli jak wynika z tabeli, Pudel wygrywa głównie czasem przebywania na stronie. Szkoda, kiedyś to był ironiczny serwis z pazurem, teraz odklepywanie newsów z instagrama i coraz rzadziej poważne tematy społeczne. Łatwo zaorać dobry produkt, trudno potem go odbudować, prawa, państwo z WP?
Awatar użytkownika
muzyk.antek

muzyk.antek Pon Lip 22, 2019 12:10 pm

pudel ma spore problemy wizerunkowe w branży - jeśli ktoś w tym siedzi, wie, o czym mówię. Info roznosi się nie tylko po showbiznesie, ale po całej Warszawie, że w zespole nie jest dobrze. Pojawiają się oskarżenia o łapówki i pozew od najsłynneijszej gwiazdy w tym kraju - wszystko jest do wyszukania w sieci
Awatar użytkownika
MAŁA

MAŁA Pon Lip 22, 2019 10:02 pm

hmmm.... Dużo tutaj narzekania na Pudelka, ale ja widzę tam ostatnio dobre zmiany. Faktycznie więcej maja swoich newsów, nie przepisywanych po innych,to fajne. A najbardziej mi się podoba że mniej hejtu w końcu jest, jakoś udało im się trochę zmienić ton na zabawny a nie tylko chamski i paszkwilowy. Oby tak dalej, będę obserwować
Awatar użytkownika
On

On Wto Lip 23, 2019 12:31 am

"MAŁA " napisał(a): hmmm.... Dużo tutaj narzekania na Pudelka, ale ja widzę tam ostatnio dobre zmiany. Faktycznie więcej maja swoich newsów, nie przepisywanych po innych,to fajne. A najbardziej mi się podoba że mniej hejtu w końcu jest, jakoś udało im się trochę zmienić ton na zabawny a nie tylko chamski i paszkwilowy. Oby tak dalej, będę obserwować
Narzekają zazdrośnicy. Prawda jest taka, że Pudel się ostatnio odradza i te wyniki są tego najlepszym dowodem.
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Sie 08, 2019 11:42 am

"MAŁA " napisał(a): hmmm.... Dużo tutaj narzekania na Pudelka, ale ja widzę tam ostatnio dobre zmiany. Faktycznie więcej maja swoich newsów, nie przepisywanych po innych,to fajne. A najbardziej mi się podoba że mniej hejtu w końcu jest, jakoś udało im się trochę zmienić ton na zabawny a nie tylko chamski i paszkwilowy. Oby tak dalej, będę obserwować

Ania czy Aga? Same sobie piszecie, same się po plecach klepiecie, a cele musieli obniżyć bo ciągle były niedowiezione :D
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości