[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Puls 2 najchętniej oglądanym kanałem w 4-12 w I półroczu. Stacja wyprzedziła Polsat, TVN i TVP ABC

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zmartwiony

Puls 2 najchętniej oglądanym kanałem w 4-12 w I półroczu. Stacja wyprzedziła Polsat, TVN i TVP ABC

Zmartwiony Pon Sie 03, 2020 10:52 am

Puls liderem? Jako dzieciak też oglądałem ciągle te same odcinki ciągle tych samych programów.
Zastanawiają mnie wysokie udziały Polsatu i TVN-u wśród dzieci. W ich ramówkach dominują przecież paradokumenty (w przypadku TVN-u dodatkowo szkodliwe, zwłaszcza dla dzieci).
Awatar użytkownika
Iksiński

Re: Puls 2 najchętniej oglądanym kanałem w 4-12 w I półroczu. Stacja wyprzedziła Polsat, TVN i TVP ABC

Iksiński Pon Sie 03, 2020 1:05 pm

TVP ABC wiosną emitowała programy edukacyjne w ramach Szkoły TVP więc pewnie z tego wynika ta deklasacja...
Awatar użytkownika
taka_prawda

Re: Puls 2 najchętniej oglądanym kanałem w 4-12 w I półroczu. Stacja wyprzedziła Polsat, TVN i TVP ABC

taka_prawda Pon Sie 03, 2020 1:48 pm

TVP ABC ma ramówkę dla najmłodszych dzieci, te starsze muszą się posiłkować Pulsem czy innymi tematycznymi (jak Cartoon Network).

TVP niestety wciąż nie ma kanału dla nastolatków (i starszych dzieci), co odbije się w przyszłości. Jeśli telewizje nie chcą totalnego odpływu osób młodych (Netflix, gry) powinny utrzymywać przy sobie każdą grupę widzów od lat najmłodszych.
Awatar użytkownika
Zdziwiony

Zdziwiony Pon Sie 03, 2020 5:30 pm

Strictle? A co to za słowo?
Awatar użytkownika
Pablo

Pablo Pon Sie 03, 2020 11:26 pm

Nie jestem zdziwiony, dobry kontent w darmowym kanale w jakości HD to przepis na sukces w tym biznesie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 9 gości