WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
malina22

Pytanie o PIT 36L

malina22 Pon Lis 28, 2011 10:02 am

Witam,
mam pytania dotyczące rozliczenia PIT. Mój mąż w tym roku przeszedł na podatek liniowy. Zawsze rozliczał się normalnie i rozliczaliśmy się razem. Ostatnio dowiedziałam się, że na PIT 36L nie można zrobić wspólnego rozliczenia i nie wiem, czy to prawda? Wiem, że nie może odliczyć ulgi na dzieci, ale nie wiem, czy wypełnianie pit 36l uwzględnia ulgę na Internet, który jest mu do pracy niezbędny?
Może moje pytania są głupie, ale będę wdzięczna za odpowiedzi. Niezależnie od tego czy to druki pit 36l czy inne, i tak nic z nich nie rozumiem :D
Awatar użytkownika
Cyjanna

Re: Pytanie o PIT 36L

Cyjanna Czw Mar 28, 2013 3:32 pm

malina22 napisał(a):Witam,
mam pytania dotyczące rozliczenia PIT. Mój mąż w tym roku przeszedł na podatek liniowy. Zawsze rozliczał się normalnie i rozliczaliśmy się razem. Ostatnio dowiedziałam się, że na PIT 36L nie można zrobić wspólnego rozliczenia i nie wiem, czy to prawda? Wiem, że nie może odliczyć ulgi na dzieci, ale nie wiem, czy wypełnianie pit 36l uwzględnia ulgę na Internet, który jest mu do pracy niezbędny?
Może moje pytania są głupie, ale będę wdzięczna za odpowiedzi. Niezależnie od tego czy to druki pit 36l czy inne, i tak nic z nich nie rozumiem :D

Myślę, że chyba najlepiej pomoże Ci doświadczony księgowy. Ja też miała kilka pytań, i okazało się, że to właśnie jego rada mi pomogła. Polecam firmę Proefekt z Krakowa.
Awatar użytkownika
aniagr

aniagr Czw Mar 28, 2013 7:32 pm

Dla mnie też wypełnianie PIT2012 nie było sprawą prostą.
Awatar użytkownika
aniagr

aniagr Czw Mar 28, 2013 7:33 pm

Awatar użytkownika
aniagr

aniagr Czw Mar 28, 2013 7:34 pm

Cyjanna napisał(a):
malina22 napisał(a):Witam,

Myślę, że chyba najlepiej pomoże Ci doświadczony księgowy. Ja też miała kilka pytań, i okazało się, że to właśnie jego rada mi pomogła. Polecam firmę Proefekt z Krakowa.

Awatar użytkownika
TimDrake

TimDrake Pon Kwi 08, 2013 11:48 am

Wydaje mi się że najlepiej będzie poradzić się zawodowego doradcy :) pity to nie przelewki lepiej większych pomyłek nie narobić ;)
Wróć do Prawo podatkowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości