[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radia 357 w dniu premiery miało 273 tys. użytkowników streamu. Potężny wzrost patronów i wpłat

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jasnowidz

Radia 357 w dniu premiery miało 273 tys. użytkowników streamu. Potężny wzrost patronów i wpłat

Jasnowidz Czw Sty 07, 2021 7:16 am

40 tysięcy odbiorników słuchało tego kanału internetowego. Przez cały dzień słuchało 230 tysięcy czyli porażka. Słuchało tak 10 razy mniej niż Trójkę i to przyjmując wątpliwe "badania". Taki to "sukces". A co do wpłat to nie od dziś wiadomo, że każda zbiórka antypisowska ma powodzenie. Do czasu
Awatar użytkownika
Obserwator

Re: Radia 357 w dniu premiery miało 273 tys. użytkowników streamu. Potężny wzrost patronów i wpłat

Obserwator Czw Sty 07, 2021 7:51 am

Brawo, gratulacje :)
Radio, to przede wszystkim ludzie i treści.

PS. Ja już się "melduję" przy odbiorniku ;-)
Awatar użytkownika
Obserwator

Re: Radia 357 w dniu premiery miało 273 tys. użytkowników streamu. Potężny wzrost patronów i wpłat

Obserwator Czw Sty 07, 2021 7:57 am

"Jasnowidz" napisał(a): 40 tysięcy odbiorników słuchało tego kanału internetowego. Przez cały dzień słuchało 230 tysięcy czyli porażka. Słuchało tak 10 razy mniej niż Trójkę i to przyjmując wątpliwe "badania". Taki to "sukces". A co do wpłat to nie od dziś wiadomo, że każda zbiórka antypisowska ma powodzenie. Do czasu

Porażką jest to, że „Narodowa Trójka”, przy pokryciu zasięgiem FM praktycznie całego kraju, ma tak niską słuchalność.
Kolejny wielki sukces...
Awatar użytkownika
trójkowicz

trójkowicz Czw Sty 07, 2021 8:10 am

Szkoda, że skończy się to za parę lat, jak halo radio ... żenująco.
Awatar użytkownika
Oawij

Oawij Czw Sty 07, 2021 8:18 am

Super, że to wypaliło. Nie trzeba było tego zrobić dużo wcześniej? Od razu też widać kto się do tego nadaje a kto nie...
Awatar użytkownika
tolek

Re: Radio 357 w dniu premiery miało 273 tys. użytkowników streamu. Potężny wzrost patronów i wpłat

tolek Czw Sty 07, 2021 8:45 am

Jeśli wejdą na FM to mają szansę powalczyć o top słuchalności. Ciekawe jak czuje się Pani prezes i były Pan Dyrektor gdy trzeba było zatopić Trójkę, tymczasem powstały radia dwa, a te pierwsze szoruje tyłkiem po papierze ściernym 😊
Awatar użytkownika
Junak

Re: Radio 357 w dniu premiery miało 273 tys. użytkowników streamu. Potężny wzrost patronów i wpłat

Junak Czw Sty 07, 2021 9:03 am

Przecierz wiadomo, że te wyniki to oczywista nie prawda. Nie słucham, a z resztą PR3 jest muzycznie znacznie lepsze.
Awatar użytkownika
Czarnowidzący Jasnowidz

Czarnowidzący Jasnowidz Czw Sty 07, 2021 9:11 am

"Obserwator" napisał(a):
"Jasnowidz" napisał(a): 40 tysięcy odbiorników słuchało tego kanału internetowego. Przez cały dzień słuchało 230 tysięcy czyli porażka. Słuchało tak 10 razy mniej niż Trójkę i to przyjmując wątpliwe "badania". Taki to "sukces". A co do wpłat to nie od dziś wiadomo, że każda zbiórka antypisowska ma powodzenie. Do czasu

Porażką jest to, że „Narodowa Trójka”, przy pokryciu zasięgiem FM praktycznie całego kraju, ma tak niską słuchalność.
Kolejny wielki sukces...

A to radyjko internetowe można słuchać na całym świecie, wystarczy dostęp do internetu. Więc o co chodzi ? Przy takim zasięgu powinno być kilka milionów słuchaczy.
Awatar użytkownika
Fajerwerki

Fajerwerki Czw Sty 07, 2021 9:17 am

Ja mam nadzieję, że będzie to radio 2.0, bo jakkolwiek nie lubię jak za dużo jest publicystyki, to jednak fajnie się dowiedzieć co się dzieje w kraju i na świecie czy w sporcie. Teraz na przykład dzieje się dużo w Waszyngtonie, a tam gadają o zabawkach.
Awatar użytkownika
S11

S11 Czw Sty 07, 2021 9:29 am

Włączyłem wczoraj rano 357. Łukawski z Krystianem jeszcze dawali radę, niestety Stelmacha nie mogłem strawić. Dzisiaj od rana wolałem Ciechanskiego.
357 o niebo lepsze od Nowego Świata. Jak nie będzie akcentów politycznych to mogą się utrzymać.
Awatar użytkownika
OJakub

OJakub Czw Sty 07, 2021 9:29 am

"Fajerwerki" napisał(a): Ja mam nadzieję, że będzie to radio 2.0, bo jakkolwiek nie lubię jak za dużo jest publicystyki, to jednak fajnie się dowiedzieć co się dzieje w kraju i na świecie czy w sporcie. Teraz na przykład dzieje się dużo w Waszyngtonie, a tam gadają o zabawkach.
Godzinę wcześniej było długie wejście Ernesta Zozunia na temat sytuacji w Waszyngtonie.
Awatar użytkownika
trochę rozczarowany

trochę rozczarowany Czw Sty 07, 2021 9:31 am

Jestem patronem R357 i z wielkim zainteresowaniem i uwagą wsłuchiwałem się od pierwszej minuty w nadawane audycje. Rozumiem radość i satysfakcję zespołu ze startu radia, ale ileż można snuć opowieści o ,,przygodach"" z tworzeniem radia, chichotać jak nastolatki w zoo i to tak w każdej audycji przez dwa dni ? Mam nadzieję, że to się zmieni. Rozczarowałem się audycją p. Marka Niedzwieckiego-nuda. Pan Tomasz Michniewicz zaprezentował b. fajna muzykę, ale retoryka wypowiedzi i sposób mówienia (miałem wrażenie, to to on sam stworzył radio i jest teraz b.b.b.b. zmęczony ale szczęśliwy, ale zmęczony) spowodował, że przełączyłem się na inną stację. Czekałem na radio nowoczesne, z muzyką niebanalną, nietuzinkową, nieoczywistą, a jak na razie jest to stacja tylko ze znanymi nazwiskami. Jedyna audycja warta uwagi, to wczorajsze Pokolenie 357. Dobrze ,że jest R357 , mam nadzieje że z biegiem czasu wszystko się ułoży.
Awatar użytkownika
słuchacz radia

słuchacz radia Czw Sty 07, 2021 9:35 am

"trochę rozczarowany" napisał(a): Jestem patronem R357 i z wielkim zainteresowaniem i uwagą wsłuchiwałem się od pierwszej minuty w nadawane audycje. Rozumiem radość i satysfakcję zespołu ze startu radia, ale ileż można snuć opowieści o ,,przygodach"" z tworzeniem radia, chichotać jak nastolatki w zoo i to tak w każdej audycji przez dwa dni ? Mam nadzieję, że to się zmieni. Rozczarowałem się audycją p. Marka Niedzwieckiego-nuda. Pan Tomasz Michniewicz zaprezentował b. fajna muzykę, ale retoryka wypowiedzi i sposób mówienia (miałem wrażenie, to to on sam stworzył radio i jest teraz b.b.b.b. zmęczony ale szczęśliwy, ale zmęczony) spowodował, że przełączyłem się na inną stację. Czekałem na radio nowoczesne, z muzyką niebanalną, nietuzinkową, nieoczywistą, a jak na razie jest to stacja tylko ze znanymi nazwiskami. Jedyna audycja warta uwagi, to wczorajsze Pokolenie 357. Dobrze ,że jest R357 , mam nadzieje że z biegiem czasu wszystko się ułoży.

Racja. I co chwilę podawana informacja, w ilu krajach słychać radio.
Awatar użytkownika
ponic

ponic Czw Sty 07, 2021 9:39 am

"trójkowicz" napisał(a): Szkoda, że skończy się to za parę lat, jak halo radio ... żenująco.

Tak się oczywiście stanie, jak stacją zacznie zarządzań Pani Agnieszka mińska, ... ale wiemy, że do tego nie dojdzie
Awatar użytkownika
K2101

K2101 Czw Sty 07, 2021 9:39 am

Na FM po prostu nie ma miejsca. Trzeba by przebudować cały system, a na to nie wszyscy by się zgodzili.
Radio w internecie, prywatne, bez reklam i jeszcze crowdfounding - to jest faktycznie coś, co w tym wypadku moze się udać.

Wszystko było ładnie, poza audycją Zalewskiego.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości