[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 będzie działać jako spółka komandytowa. "Ważna rola Kuby Strzyczkowskiego i Marka Niedźwieckiego"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Re: Radio 357 będzie działać jako spółka komandytowa. "Ważna rola Kuby Strzyczkowskiego i Marka Niedźwieckiego"

ja Czw Paź 22, 2020 10:07 am

Osobnąsprawąjestpsotawa,aleiocenabiorców iodbiorców/kwestiapoglądów,ktonaco płaci,czy obiektywnakrytykaobłudy,formy
Awatar użytkownika
ja

Re: Radio 357 będzie działać jako spółka komandytowa. "Ważna rola Kuby Strzyczkowskiego i Marka Niedźwieckiego"

ja Czw Paź 22, 2020 10:09 am

tak samozocenąichintencji...no,czaspokaże.
Awatar użytkownika
?

? Czw Paź 22, 2020 10:10 am

"Słuchacz" napisał(a): No właśnie słucham i jest jak było w starej Trójce. Trochę dziwnie bo odzwyczaiłem się od tych 2-tych miesięcy. W sumie muzycznie to jakbym jadł odgrzewany kotlet. Niby jeszcze dobry ale już nieświeży.
nowłasnie:w starej,czyli jakiej,której?
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Czw Paź 22, 2020 10:17 am

Ciekawie jakIe umowy Polskie Radio podpisywało z zatrudnionymi. Taki red Strzyczkowski spędził kilkadziesiąt lat w firmie i nie miał żadnego zakazu konkurencji? Skończył pracę w Trójce i od razu mógł pójść do nowego miejsca? Czy może jednak coś tam wynegocjował - będę milczał o tym, co działo się w Trójce, a Wy zwolnicie mnie z zakazu.
Awatar użytkownika
Maryla

Maryla Czw Paź 22, 2020 11:01 am

Przerzucam i testuję inne stacje RMF Clasic, Radio Pogoda, teraz Jedynka ale z żadnym radiem nie czuję takiej więzi jak z dawną Trójką.
Brakuje Was w naszych domach, w pracy, w samochodzie. NIE ZASTĄPI WAS NIKT!
Awatar użytkownika
Maniok

Maniok Czw Paź 22, 2020 11:13 am

"Alfred" napisał(a):
"rola" napisał(a): Emeryci zamiast poszydełkować chcą bawić się w radio Bronek za wyżebraną kasę

To gdzie ten tłum inwestorów? Czyżby rynek wycenił potencjał tzw. "trójkowych gwiazd"?

Mało się znasz, kolego. Właśnie inwestorzy dali 270 tysięcy złotych, ominęła cię ta informacja? Jednak to i tak za mało na funkcjonowanie stacji w zapowiadanym składzie personalnym. Zbyt mało. Zapowiadanego radia nie będzie, Może będzie inne, "mniejsze", i na pewni nie na FM. Raczej podejrzewaj pełzanie.
Awatar użytkownika
Teodor

Teodor Czw Paź 22, 2020 11:18 am

Trochę nudna ta telenowela o wielkich trójkowych głosach których nikt nie chce słuchać. Wymyślili sobie że są fajni i parę osób w to uwierzyło i robi zrzuty. Śmieszne
Awatar użytkownika
Rzonkil Śmierci

Rzonkil Śmierci Czw Paź 22, 2020 12:01 pm

270k im malo na puszke z podcastami xD
Awatar użytkownika
Renata

Renata Czw Paź 22, 2020 12:09 pm

"Teodor" napisał(a): Trochę nudna ta telenowela o wielkich trójkowych głosach których nikt nie chce słuchać. Wymyślili sobie że są fajni i parę osób w to uwierzyło i robi zrzuty. Śmieszne

Ja też nie rozumiem tego HALO. Czy oni naprawdę tworzyli jakąś wartość PR3? Ot radiowcy, niektórzy trochę lepsi, trochę gorsi. Ale robić zrzuty??? No litości
Awatar użytkownika
AntyStream

AntyStream Czw Paź 22, 2020 1:22 pm

Zacząłem dziś tego słuchać i można było poczuć dawny klimat. Było jak najbardziej ok, ale... Raz mi się zacięło i cisza. Aha, czyli trzeba wziąć telefon do ręki i odświeżyć no i gra dalej. Potem się gdzieś ruszyłem z telefonem i znowu zdechło. Znowu trzeba było odświeżyć. Następnie zdechło 3 raz i wtedy już podziękowałem. Wróciłem do normalnego słuchania radia na FM. Z takim mogę się przemieszczać i nic mi nie gaśnie.
Awatar użytkownika
AntyStream

AntyStream Czw Paź 22, 2020 1:25 pm

Zacząłem dziś tego słuchać i można było poczuć dawny klimat. Było jak najbardziej ok, ale... Raz mi się zacięło i cisza. Aha, czyli trzeba wziąć telefon do ręki i odświeżyć no i gra dalej. Potem się gdzieś ruszyłem z telefonem i znowu zdechło. Znowu trzeba było odświeżyć. Następnie zdechło 3 raz i wtedy już podziękowałem. Wróciłem do normalnego słuchania radia na FM. Z takim mogę się przemieszczać i nic mi nie gaśnie. Nie dołożę się do żadnego streamu w internecie, jeśli to ma tak działać. Podobnie mam z jakimiś transmisjami tv w internecie. To nie na moje nerwy. FM mnie nigdy nie zawiódł i tak dalej zostanę do jego śmierci, albo mojej. Tyle
Awatar użytkownika
bielski

bielski Czw Paź 22, 2020 2:09 pm

Czyli co maja inwestora w postaci wirtualnej polski?
W takim razie ja wycofuje moje 50 pln
Ja jak chce coś kupic, zalożyc, rozpocząć jakąś inicjatywe musze zarobic lub brać kredyt.
Dziwne, ze kiedyś wyśmiewano Rydzyka za zbiórki, a tu liberalni radiowcy idą sladem Ojca.
Jak mają pieniądze od udziałowca to sorki ale poslucham I nie place. Radze to wszystkim uczynic.
Awatar użytkownika
rr

rr Czw Paź 22, 2020 2:16 pm

Ppamiętacie jeszcze Medium Publiczne? To Wanat i Betlejewskiego? Strona jeszcze się ostała, bo przy optymalnym wyborze serwerów to jest koszt 200 zł rocznie. Przed tymi radyjkami dysydentów trójkowych – w większości miernot przez lta nudzących na antenie, przyszłość podobna.
Awatar użytkownika
BW

BW Czw Paź 22, 2020 2:29 pm

"AntyStream" napisał(a): Zacząłem dziś tego słuchać i można było poczuć dawny klimat. Było jak najbardziej ok, ale... Raz mi się zacięło i cisza. Aha, czyli trzeba wziąć telefon do ręki i odświeżyć no i gra dalej. Potem się gdzieś ruszyłem z telefonem i znowu zdechło. Znowu trzeba było odświeżyć. Następnie zdechło 3 raz i wtedy już podziękowałem. Wróciłem do normalnego słuchania radia na FM. Z takim mogę się przemieszczać i nic mi nie gaśnie. Nie dołożę się do żadnego streamu w internecie, jeśli to ma tak działać. Podobnie mam z jakimiś transmisjami tv w internecie. To nie na moje nerwy. FM mnie nigdy nie zawiódł i tak dalej zostanę do jego śmierci, albo mojej. Tyle

Mnie się nic nie zacięło i wysłuchałam do końca.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Czw Paź 22, 2020 2:34 pm

"Odin" napisał(a): Więcej piszą o strukturze spółki niż o tym co chcą nadawać i kiedy. Takie to " państwowe".

Tam będzie pracować ponad 40 osób. Najpierw trzeba rozwiązać kwestie prawne, organizacyjne, w tym finansowe, a potem całą resztę. Inaczej się nie da, bo powstanie chaos.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości