WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kucharka Trybunalska

Radio 357 i Nowy Świat słuchane dłużej niż RMF FM. Radio Maryja i Jedynka przed Radiem ZET

Kucharka Trybunalska Sob Maj 28, 2022 8:00 am

Wyniki trzeba anulować bo są niezgodne z konstytucją.
Awatar użytkownika
Yego

Re: Radio 357 i Nowy Świat słuchane dłużej niż RMF FM. Radio Maryja i Jedynka przed Radiem ZET

Yego Sob Maj 28, 2022 11:43 am

Te wyniki są niewiarygodne, bo nie są autoryzowane przez p.Lichocką i Kamińską.
Awatar użytkownika
Technik radiacji

Re: Radio 357 i Nowy Świat słuchane dłużej niż RMF FM. Radio Maryja i Jedynka przed Radiem ZET

Technik radiacji Sob Maj 28, 2022 12:22 pm

Trzy i pół godziny dziennie to ma być średni czas słuchania? Na każdego słuchającego 10 minut przypada jeden słuchający siedem godzin? Czy może nie ma osób włączających na chwilę?
Awatar użytkownika
LGOM

LGOM Sob Maj 28, 2022 2:15 pm

"Yego" napisał(a): Te wyniki są niewiarygodne, bo nie są autoryzowane przez p.Lichocką i Kamińską.
"Reasumpcja! Reasumpcja!"
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Sob Maj 28, 2022 3:36 pm

To jest ogromny sukces tych radyjek internetowych że udało się wyprzedzić RMF FM.
Awatar użytkownika
Radiota

Radiota Sob Maj 28, 2022 3:53 pm

Proste, 357 i RNŚ to nie są radia towarzyszące, tylko celowe, słucha się ich świadomie. Tak kiedyś się słuchało pewnego innego radia
Awatar użytkownika
Maska

Maska Sob Maj 28, 2022 3:56 pm

Ja teraz słucham radia więcej niż kiedyś, bo internet mam zawsze przy sobie, mogę słuchać mojego kochanego 357 nawet na spacerze lub w czasie joggingu, w autobusie, w poczekalni itd
Awatar użytkownika
Hejka

Hejka Sob Maj 28, 2022 3:59 pm

357 to radio, którego się słucha non stop, przemyślane, spójne, czuć zespół
Awatar użytkownika
Odbiorniczka

Odbiorniczka Sob Maj 28, 2022 4:06 pm

Radio 357 jest zdecydowanie najlepszym radiem, właśnie zespołowość, naturalność, pasja, entuzjazm, radio przyjaciel. Nawet słabsze audycje, nawet dziennikarze, za którymi nie przepadałam w Trójce tutaj są częścią zespołu, do tego skromność, pokora i mega profesjonalizm, za to ich szanuję
Awatar użytkownika
Wierny

Wierny Sob Maj 28, 2022 4:08 pm

Nie mogłem w Trójce Stelmacha, drażnił mnie, w 357 to jest inny Stelmach, a audycja Wierność w Stereo to mistrzostwo świata - najlepsza audycja w polskim eterze
Awatar użytkownika
Potwierdzam

Potwierdzam Sob Maj 28, 2022 4:10 pm

Ze Stelką to coś w tym jest, w 357 gra życiówkę, ja akurat wolę Wyszogrodzkiego i Kaczkowskiego, ale Stelka robi świetną robotę
Awatar użytkownika
Nowy Świat

Nowy Świat Sob Maj 28, 2022 4:13 pm

Ja wolę Nowy Świat, wg mnie jest ciekawszym radiem, ale Stelmacha lubię w czwartki posłuchać. Moim faworytem w RNŚ jest Winczewski - Świat Nowej Muzyki i 90/h - genialne audycje
Awatar użytkownika
Turek

Turek Sob Maj 28, 2022 4:49 pm

Prawdziwa wartość zawsze się obroni, niezależnie od kasy, porównajcie sobie roczne budżety Radia 357 i Nowy Świat, do RMF to jest przepaść totalna, a co dopiero do Polskiego Radia
Awatar użytkownika
Media Expert

Media Expert Sob Maj 28, 2022 5:48 pm

Radio to rozrywka dla emerytów oraz kierowców zawodowych.
Awatar użytkownika
Same

Same Sob Maj 28, 2022 7:24 pm

Mądrości w tych radyjach, ostatnio było, że biedni mężczyźni są zagubieni bo jest równouprawnienie płci.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości