WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Olhydra

Radio 357 i RNŚ z letnimi ramówkami. Nowe audycje, młodzi twórcy i patroni na antenach

Olhydra Pią Lip 01, 2022 6:02 am

Można? Mozna. A program trzeci nadaje same powtórki....
Awatar użytkownika
rw

Re: Radio 357 i RNŚ z letnimi ramówkami. Nowe audycje, młodzi twórcy i patroni na antenach

rw Pią Lip 01, 2022 6:56 am

Ja tam w wakacje nie potrzebuję dużo ględzenia. Przede wszystkim dobra muzyka, info o pogodzie i krótkie wiadomości o najważniejszych wydarzeniach. A pogadanki o Bieszczadach to wolę w długie jesienne wieczory jeśli już.
Awatar użytkownika
animowany

Re: Radio 357 i RNŚ z letnimi ramówkami. Nowe audycje, młodzi twórcy i patroni na antenach

animowany Pią Lip 01, 2022 7:40 am

Trójka to radio misyjne. Jego misją jest zadowolić towarzysza Czabańskiego i wypłacić sowite gaże dla jego nieudaczników. 357 i Nowy Świat jest dla słuchacza.
Awatar użytkownika
Madzonez

Madzonez Pią Lip 01, 2022 8:15 am

Wisi mi to kalafiorem
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Pią Lip 01, 2022 10:03 am

Poproszę o ramówkę reklam dla browarów, samochodów itp. bo informacji o lokowaniu produktów brak...
Awatar użytkownika
Observer

Observer Pią Lip 01, 2022 10:05 am

RNŚ rulez!
Awatar użytkownika
Robin Ch*j

Robin Ch*j Pią Lip 01, 2022 10:20 am

W Trójce za to już za niecałe 2 miesiące historyczne 20 notowanie.
Awatar użytkownika
Fajny tytuł

Fajny tytuł Pią Lip 01, 2022 10:44 am

"Radio Prowokacja i Nowy Swat"
Awatar użytkownika
LGOM

LGOM Pią Lip 01, 2022 12:55 pm

"Observer" napisał(a): RNŚ rulez!
Powiem więcej: rulezuje!
Awatar użytkownika
Dana

Dana Pią Lip 01, 2022 2:26 pm

I to są te stacje, które miały po max.6 miesiącach istnienia, zniknąć z anteny ?
Awatar użytkownika
Kozłowski

Kozłowski Pią Lip 01, 2022 9:29 pm

"Dana" napisał(a): I to są te stacje, które miały po max.6 miesiącach istnienia, zniknąć z anteny ?
Zostana policyjnie zamknięte prędzej czy później za lansowanie wagli z ich ewidentnymi plagiatami i kryptoreklamę alkoholu.
Awatar użytkownika
Matko

Matko Pią Lip 01, 2022 9:42 pm

nie wiedziałem, że redaktorstwo może sie az tak zinfantylizować! Posłuchałem nieco 357... dziwaczeją na starość czy sodowa uderza w sufit i nakazuje wejście słuchaczowi do.... powiedzmy, dziubka?
Awatar użytkownika
i

i Pią Lip 01, 2022 10:15 pm

"Matko" napisał(a): nie wiedziałem, że redaktorstwo może sie az tak zinfantylizować! Posłuchałem nieco 357... dziwaczeją na starość czy sodowa uderza w sufit i nakazuje wejście słuchaczowi do.... powiedzmy, dziubka?

??????? Ale o co chodzi?
Awatar użytkownika
753

753 Pią Lip 01, 2022 11:34 pm

Słuchanie 357 to wstyd! Takie osoby powinny być poproszone o badania psychiatryczne i to jak najszybciej! No i oczywiście piosenka: Każdy z Nas to wie, że 357 g**nem jest, 357 najgorsze jest, 357 największym syfem jest! No i RNŚ czy Trójka też są słabe jak kał 357
Awatar użytkownika
Bea

Bea Pią Lip 01, 2022 11:37 pm

"753" napisał(a): Słuchanie 357 to wstyd! Takie osoby powinny być poproszone o badania psychiatryczne i to jak najszybciej! No i oczywiście piosenka: Każdy z Nas to wie, że 357 g**nem jest, 357 najgorsze jest, 357 największym syfem jest! No i RNŚ czy Trójka też są słabe jak kał 357

Dobrze się czujesz?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 10 gości