WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tom

Re: Radio 357 ma o połowę patronów więcej niż Radio Nowy Świat

tom Nie Cze 12, 2022 9:43 pm

"no doubt" napisał(a):
"Daria" napisał(a): Dlatego 357 to nic innego jak tylko uzurpatorzy Trójki.
Nawalają tu na damę Kamińską i Łukasza pod różnymi nickami, żeby odciągnąć od prawdy, jaka właśnie w tamtym dniu, ponad 2 lata temu miała miejsce. A tak naprawdę to oni zniszczyli Trójkę.

Swoją drogą ich moce destrukcyjne muszą być przeogromne, skoro są w stanie niszczyć stację radiową, w której od dwóch lat nie pracują.

Nie niszczyć tylko zniszczyli. Umiesz czytać ze zrozumieniem inteligencie (podobno?)?
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pon Cze 13, 2022 4:34 pm

RNŚ to młodość i kilku seniorów, którzy uczą rzemiosła. O ile tak można się wyrazić.
Wybieram RNŚ bo uwielbiam tą "nudę", która tam jest.

357 to dobre radio, słuchałem. Jednak mając wybór wybieram RNŚ.

357 tak jakby już gdzieś słyszałem, natomiast RNŚ to dla mnie coś nowego.
Awatar użytkownika
top;

top; Pon Cze 13, 2022 8:55 pm

"zwiadowca" napisał(a): R357 jest zwyczajnie lepsze. Zabrało ze sobą 60 lat tradycji i kształtowania radia, RNS z własnego wyboru (ale chyba też konieczności) czerpie z tego o wiele mniej. Dodatkowo obciążeniem jest silny skręt w lewo - przeszkadza mi to bardzo mimo, że obecnej władzy naprawdę nie lubię.
Co ty wiesz o skrętach w lewo czy w prawo?
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pon Cze 13, 2022 10:42 pm

Rywalizacja między tymi radiowęzłami jest na swój sposób fascynująca, bo generalnie te radia #nikogo
Awatar użytkownika
martin

martin Wto Cze 14, 2022 7:42 am

zacam do suhanja po kodsw radja 357 wdhgh prztjom temn komatsz
Awatar użytkownika
Pegaz

Pegaz Śro Cze 15, 2022 4:42 pm

357 pod względem muzyki w mniejszym stopniu nawiązuje do PR3 niż Nowy Świat. Słucham obu stacji więc mam porównanie. Nigdy w PR3 nie było takiego przechyłu w kierunku muzyki pop jak teraz w 357. Nowy Świat gra ambitniej dla trochę bardziej wyrobionego ucha
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Lip 13, 2022 2:19 pm

Oby każdy kto słuchałem był patronem. Najeżdżają na Jethon ale bez niej i kilku "zlych" osób nie było by rns a i tym bardziej r357
Awatar użytkownika
ToJa

ToJa Wto Paź 04, 2022 1:01 pm

"Pegaz
357 pod względem muzyki w mniejszym stopniu nawiązuje do PR3 niż Nowy Świat. Słucham obu stacji więc mam porównanie. Nigdy w PR3 nie było takiego przechyłu w kierunku muzyki pop jak teraz w 357. Nowy Świat gra ambitniej dla trochę bardziej wyrobionego ucha"

Uważam podobnie.
Największy mój zarzut pod adresem 357 jest taki, że w pasmach porannych czy południowych (niestety nieraz też w autorskich, choć tu rzadko) nieraz ciężko odróżnić, czy gra 357 czy RMF. Duże rozczarowanie.
Ogólnie to radio jest łatwiej przyswajalne muzycznie, za często schlebiające popowym gustom. Tym samym i liczba patronów większa, łatwiejsze w odbiorze radio zawsze będzie miało przecież większą publikę.
Awatar użytkownika
htp

htp Wto Paź 04, 2022 1:02 pm

radio357 po rozmowach prowadzonych w audycji co państwo na to ma słuchaczy raczej powiązanych z małym i średnim biznesem i raczej o neoliberalnych poglądach, które też prezentuje większość redaktorów łacznie z Panem Kubą. Nowy Świat to typowa lewizna z czekoladowym orłem w herbie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości