[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 ma prawie 32,5 tys. patronów, a Radio Nowy Świat - 29,5 tys. "To bardzo podobne produkty"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Popik

Re: Radio 357 ma prawie 32,5 tys. patronów, a Radio Nowy Świat - 29,5 tys. "To bardzo podobne produkty"

Popik Nie Wrz 05, 2021 3:40 pm

Czytając zamieszczone tu komentarze mam wrażenie że, że mało kto naprawdę orientuje się kiedy, kto,jak założył oba radia, kto w nich pracuje i jaki charaker mają obie stacje, jakie cele sobie stawiają, jak się utrzymują. Oba radia wrzucają do jednego worka i snują wydumane pseudo-teorie. A najsmiesniejsze jest to, że tylko ułamek osób tu piszących w ogóle słucha tych stacji.
Awatar użytkownika
iewabis

Re: Radio 357 ma prawie 32,5 tys. patronów, a Radio Nowy Świat - 29,5 tys. "To bardzo podobne produkty"

iewabis Nie Wrz 05, 2021 3:47 pm

Tak jak wyżej napisano - Maj 2020 to USTAWKA i tyle.

Ewa2021-09-05 09:02

Ja też uważam, że zwolnienie ze stanowiska dyrektora Trójki p. Kuby S w sierpniu ubr.przez p. Kamińską było ustawką, aby stworzyć R357 i RNŚ, tym bardziej, że te ostatnie zaczęło się tworzyć w......... kwietniu 2020.
Awatar użytkownika
Haw

Haw Nie Wrz 05, 2021 6:33 pm

Problem będzie jak PiS przegra wybory - obstawiam że z 60% płaci tylko na złość władzy.
Awatar użytkownika
Majer

Majer Nie Wrz 05, 2021 8:15 pm

To jest własnie totalne nieporozumienie, ani radio 357 ani NŚ nie są antypisowe, trójka przez 30 ostatnich lat jechała po każdej władzy, współżyjąc alekażdą z nich tak samo krytykując, wytykając absurdy i kompromitacje, zachowując jednocześnie dystans od polityki, obecnie w 357 nie ma żadnych zorientowanych wypowiedzi ani audycji, nś jest wyraźniejskręcony w lewo, ale po zmianie władzy każdy będzie mógł się przekonać na czym polega obrona zdrowego rozsądku, który nie ma żadnych barw, tylko pisowe media patrzą tylko w jedną stronę.
Awatar użytkownika
Hieronim

Hieronim Nie Wrz 05, 2021 9:01 pm

Pomimo degradacji Trójki przez politykow to są jednak niektóre audycje słowne które są na niezłym poziomie i badał ich słucham.Ja nie mogę pojąć jak jest możliwe że RMF ma tak ogromna słuchalność, przecież tego się nie da słuchać. Ale cóż skoro lemingów przybywa i szczepienia są w modzie...
Będąc w domu słucham radia 357 i zawiodłem się w ostatnim czasie gdyż wyczuwam zbyt nachalne i stronnicze propagowanie szczepien i sianie Covidowej Paniki... Czyżby otrzymali wsparcie od Covidovego Pattona?. Chyba wycofam moje patronowie wsparcie...
Awatar użytkownika
Ryszard

Ryszard Pon Wrz 06, 2021 4:22 pm

Mam absolutnie odmienne zdanie! Według mnie pan Maciej Myśliwiec kompletnie się myli. To Radio 357 jest dużo bardziej konserwatywne niż RNŚ. Konserwatyzm ten widać niemal na każdym kroku. Od konserwatywnych poglądów red.Kuby Strzyczkowskiego ( notabene zapraszanie do dyskusji członków Ordo Iuris uważam za skandaliczne) poczynając. Radio Nowy Świat ma w zespole 80% młodych ludzi i w tym upatrywałbym większą szansę na długie lata. Owszem jest Wojciech Mann, jest Jan Chojnacki, jest sporo ludzi znanych Katarzyna Kasia, Grzegorz Markowski, Andrzej Poniedzielski, Piotr Bukartyk, Krzysztof Grabowski, Maciej Orłoś itp, itd ale trzon stanowią ludzie młodzi i bardzo młodzi. Moim zdaniem ( zaznaczam MOIM ) RNŚ jest dużo bardziej nowoczesne od konserwatywnego Radia 357. Politycznie też! Nie boją się miłościwie nam panujących. Mnie dużo lepiej odpowiada :)
Awatar użytkownika
GA

GA Pon Wrz 06, 2021 9:30 pm

Amen To That!

"Zegarek " napisał(a): 357 nadal czuć ducha pr3 i jest to wg mnie, główne koło zamachowe, którego większość udaje nie zauważać. Pewna żeńska cześć pracowników zaniża poziom, zapraszając psiapsiułki na pogawędki, które są najczęściej o niczym. Gościnki głosem bajkowej Calineczki, próbują przekonywać do swej muzyki, sztuki itp wygibasów. Jeśli 357 oczyści studio z ww towarzystwa, to sam z radością dołączę do patronów stacji. Pozdrawiam;)
Awatar użytkownika
Mkol

Mkol Wto Wrz 07, 2021 6:10 am

Radia różnią się od siebie. 357 to kopia Trójki, NŚ jest, moim zdaniem, bardziej nowatorskie. I niech tak będzie. Trójki już nie ma i dobrze, że jest, czego słuchać.
Awatar użytkownika
patrz synku.. no d....

patrz synku.. no d.... Sob Wrz 11, 2021 11:53 pm

"Gagaga" napisał(a): Czyli takie wycie było o 60 tys ludzi. Jak naogolnopolskie radio to ta stara trójka jakoś jednak słabo przedla

co? XD
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Czw Wrz 23, 2021 9:45 pm

– A choć dużo patronów mają? – zagadał, by zyskać na czasie.

Myśliwy dotknął ładownicy, po czem spojrzał na wypchane brenekami kieszenie kurtki Ryszarda Pilcha.

– Starczy – powiedział tonem kogoś, kto nie jest przyzwyczajony do udzielania odpowiedzi, bo sam zwykle zadaje pytania. – Byle dziki były.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości