[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 nadaje pierwsze audycje, liczba patronów przekroczyła 10 tysięcy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gut

Re: Radio 357 nadaje pierwsze audycje, liczba patronów przekroczyła 10 tysięcy

Gut Wto Paź 20, 2020 12:29 pm

Po co ryzykować swoimi pieniędzmi skoro osiołki dadzą na Patronajt. Lepiej byście te pieniądze dali na jakąś fundację.
Awatar użytkownika
elbarto

elbarto Wto Paź 20, 2020 1:41 pm

"Wawa" napisał(a): A ja zebrakom nic nie bede dawal, chca otworzyc wlasny biznes? Ok, ale ze swoich pieniedzy, a nie ludzi, moze mi tez ktos wpalci na rozkrecenie biznesu? W koncu czyjes wydac latwiej niz swoje..
Nie bo jesteś beztalenciem, które marnuje swoje życie na zazdrości i nienawiści. Pozdrawiam i życzę miłego i zdrowego dni! :)
Awatar użytkownika
3ka

3ka Wto Paź 20, 2020 1:42 pm

"Gut" napisał(a): Po co ryzykować swoimi pieniędzmi skoro osiołki dadzą na Patronajt. Lepiej byście te pieniądze dali na jakąś fundację.
Cieszy mnie niezmiernie, że czasy mannów, jethonów i innych wagli w Polskim Radiu definitywnie się skończyły. Skończyło się marudzenie na antenie.
Awatar użytkownika
katar

katar Wto Paź 20, 2020 3:01 pm

"357" napisał(a): Auducje Piotra Stelmacha i Oli Budki rewelacyjne. Wspaniała muzyka i słowo. Nie mogę się doczekać aż wystartują.

Żeby mi zapłacili to megalomańskiego Stelmacha nie będę słuchać.
Budka????? A kto to?

Mogę ewent. posłuchać kontaktu operacyjnego, bo może będą nowe donosiki?
Awatar użytkownika
Tylko pytam

Tylko pytam Wto Paź 20, 2020 3:08 pm

Brawo. 50 osób i 280 tys. zebranych w ciągu 2 dni. Oby tak dalej. Tylko czy nie jest to efekt odrzucenia PR3? Nie rząd a dziennikarze tworzą radio, a PR3 do tuzów finansowych nigdy nie należało. Chwilowe zauroczenie a potem znowu szukanie winnych?
Awatar użytkownika
kanada

kanada Wto Paź 20, 2020 3:17 pm

Stelmi jak zawsze sztampa - posłuchajcie Tomaszczuka albo Grabkowskiego, zwłaszcza Grabkowskiego - tej pasji, pomysłów brakuje pozerowi w czopce z daszkiem
Awatar użytkownika
Remigiusz

Remigiusz Wto Paź 20, 2020 3:21 pm

"kanada" napisał(a): Stelmi jak zawsze sztampa - posłuchajcie Tomaszczuka albo Grabkowskiego, zwłaszcza Grabkowskiego - tej pasji, pomysłów brakuje pozerowi w czopce z daszkiem

Grabkowski to ten z głosem pisklaka? ;-)
Awatar użytkownika
Gal

Gal Wto Paź 20, 2020 3:42 pm

"3ka" napisał(a):
"Gut" napisał(a): Po co ryzykować swoimi pieniędzmi skoro osiołki dadzą na Patronajt. Lepiej byście te pieniądze dali na jakąś fundację.
Cieszy mnie niezmiernie, że czasy mannów, jethonów i innych wagli w Polskim Radiu definitywnie się skończyły. Skończyło się marudzenie na antenie.

Ja też się cieszę, że nie muszę JUŻ włączać Polskiego Radia zarządzanego przez partyjny beton, aby posłuchać audycji profesjonalistów. Teraz są oni w Internecie i tworzą programy dla słuchaczy. A Polskie Radio? Może ciszej nad tą trumną.
Awatar użytkownika
Ojciec R.

Ojciec R. Wto Paź 20, 2020 3:59 pm

Na przykład ojca Rydzyka?
Awatar użytkownika
TVP

TVP Wto Paź 20, 2020 4:00 pm

"katar" napisał(a):
"357" napisał(a): Auducje Piotra Stelmacha i Oli Budki rewelacyjne. Wspaniała muzyka i słowo. Nie mogę się doczekać aż wystartują.

Żeby mi zapłacili to megalomańskiego Stelmacha nie będę słuchać.
Budka????? A kto to?

Mogę ewent. posłuchać kontaktu operacyjnego, bo może będą nowe donosiki?

To zadzwoń na Nowogrodzką, tam się nasłuchasz.
Awatar użytkownika
bredny

bredny Wto Paź 20, 2020 4:04 pm

I bardzo dobrze. Skoro ma być bez reklam to inicjatywa oddolna jest jedyną sensowną
Awatar użytkownika
haha

haha Wto Paź 20, 2020 4:39 pm

Za rok-dwa po tym radyjku nie bedzie sladu. :D
Awatar użytkownika
stalmi

stalmi Wto Paź 20, 2020 5:13 pm

357 tyle ma kasy? To juz kanapek nie będzie musial ten groteskowy wodzirej menskiego grania wozić po warszafie?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Paź 20, 2020 5:21 pm

Kolejna inkarnacja Trójki, zdecydowanie więcej osób po odejściu jest tu niż w RNŚ.
Awatar użytkownika
prorok

prorok Wto Paź 20, 2020 5:27 pm

Oportunista i koniunkturalista Rożek zmienia front i odchodzu z PR3... Znaczy się wyczuł pismo nosem... Wkrótce zmiana władzy...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości