[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Radio 357 nadaje pierwsze audycje, liczba patronów przekroczyła 10 tysięcy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
GregF

Re: Radio 357 nadaje pierwsze audycje, liczba patronów przekroczyła 10 tysięcy

GregF Wto Paź 20, 2020 5:39 pm

"kanada" napisał(a): Stelmi jak zawsze sztampa - posłuchajcie Tomaszczuka albo Grabkowskiego, zwłaszcza Grabkowskiego - tej pasji, pomysłów brakuje pozerowi w czopce z daszkiem

Tomaszczuk? Pierwsze słyszę, żeby ktoś taki miał audycje w Trójce.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Wto Paź 20, 2020 7:09 pm

"no nie mogie" napisał(a): Radio Leśnych Dziadków już nadaje. Skończyło się państwowe koryto, zaczęły się żebry Pan da, pan da...

Boli Cię, że Tobie nikt nie da?
Awatar użytkownika
PingPoing

PingPoing Wto Paź 20, 2020 7:14 pm

Mam rewelacyjny pomysł na biznes.
Dajcie mi kasę, bo nie chcę ryzykować swoją.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Wto Paź 20, 2020 7:24 pm

@PingPoing, czytaj ze zrozumieniem. Artykuł nie jest aż tak trudy, abyś go nie pojął. To radio prywatne, ale o charakterze publicznym. Nie będzie reklam, więc nie będzie zarabiać. Ta inwestycja z biznesowego punktu widzenia z założenia będzie NIEDOCHODOWA. Czy teraz to jasne?

DOBROWOLNE wpłaty są lepszym rozwiązaniem, niż obowiązkowy abonament na PR, radio, którego nie słucham i którego władcy zupełnie nie liczą ze słuchaczami. A wypadałoby, bo płacą.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Wto Paź 20, 2020 7:56 pm

"357" napisał(a): Auducje Piotra Stelmacha i Oli Budki rewelacyjne. Wspaniała muzyka i słowo. Nie mogę się doczekać aż wystartują.

to jakis insider podbija sztucznie notowania.Nie wstyd to!
Awatar użytkownika
gosc

gosc Wto Paź 20, 2020 8:01 pm

pan Darmetko moglby sobie wasy zgolic do zdjecia!
Awatar użytkownika
stalmi

stalmi Wto Paź 20, 2020 8:25 pm

A teraz w PR3 Mike Patton...Dave Lombardo. Kiedy takie awangardowe metalowe klimaty byly ostatnio w Trójce przy legendarnej ekipie? Nigdy...moze Baron w 3wymiarach. Stelmi i jego kolega Darmetko niech sie...
Awatar użytkownika
Cieham

Cieham Wto Paź 20, 2020 9:17 pm

Tolko trujka
Awatar użytkownika
Viking70

Viking70 Wto Paź 20, 2020 10:02 pm

Hej sentymentalny wystarczy włączyć TRÓJKĘ żeby stwierdzić że Muzyka o 100% the Best!!!
Awatar użytkownika
Hjk

Hjk Wto Paź 20, 2020 10:06 pm

I pomyśleć ,że wszystko zaczęło się od jednej piosenki.
Awatar użytkownika
Powodzenia

Powodzenia Wto Paź 20, 2020 10:12 pm

Mam nadzieję, że z Trójki nie przejdą: patronaty medialne nad płytami, piosenki dnia, płyty tygodnia i inne quasi-reklamowe potworki.
Bądźcie szczerzy do bólu w wyborze muzyki do swoich audycji autorskich i bardziej się starajcie niż w Trójce. Zbyt wiele świetnej muzyki jest nieobecnej w mediach, by kolejne radio traciło czas na promosy.
Awatar użytkownika
Rtt

Rtt Wto Paź 20, 2020 10:32 pm

Wpłacic nie wpłacę, ale słuchał będę nawet z reklamami...
Awatar użytkownika
keke

keke Wto Paź 20, 2020 10:58 pm

"stalmi" napisał(a): A teraz w PR3 Mike Patton...Dave Lombardo. Kiedy takie awangardowe metalowe klimaty byly ostatnio w Trójce przy legendarnej ekipie? Nigdy....

Nie łżyj. Kaczkowski grał nieraz.
Awatar użytkownika
odp

odp Wto Paź 20, 2020 11:24 pm

Keke.20 lat temu Kaczkowski owszem Kuźnia w soboty o 17:00. Potem w Niedziele o 22:00 wypromowal Opeth. Dzieki niemu jako nastolatek poznałem Tool w 1997 choc płytę Aenima promowal tez RMF. Tyle ze to wszystko bylo za dawnej Trojki. Bez Gacek, bez Stelmiego, Poziego czyt Metza za to z Wiernikiem i Kostrzewa. Przed 2002 rokiem. A za Jethon to Kaczor i córka byli zeslani na radiowa Kamczatke. Kaczkowska jeszcze w latach 2007-08 potrafila dać czadu w sobotnie wieczory...ale potem przyszly mialkie klimaty Stelmiego czy Szydlo...
Awatar użytkownika
PingPoing

PingPoing Wto Paź 20, 2020 11:27 pm

"Gal" napisał(a): @PingPoing, czytaj ze zrozumieniem. Artykuł nie jest aż tak trudy, abyś go nie pojął. To radio prywatne, ale o charakterze publicznym. Nie będzie reklam, więc nie będzie zarabiać.

Ale mój biznes też będzie prywatny, ale o charakterze publicznym.
Tylko nie chcę tracić własnej kasy, więc chcę od ludzi.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości